Ročišnik

<< < 23.11.2020. > >>
08:00
Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-37/2020., sudac Dražen Goda

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp G-14/2020, sutkinja Dubravka Duran u 8:00 sati

Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-282/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

08:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

R1 Ob-648/2020

Predlagatelj: A. Č.

Predlagatelj: E.A.

Radi: sporazumni razvod braka sa mllj. djecom

sudac: Berislav Zaninović, soba: 108/I kat

08:30
Županijski sud u Varaždinu

Sutkinja Mirna Mavriček

K-10/2020

opt. Marijan Šimunović, kazneno djelo iz čl. 190. st. 3. KZ/11. i dr. - rasprava

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-43/2020, sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-1182/2020, sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Drago Kopriva, Grubišno Polje

Tuženici: Kragujević Ilija i dr.

-radi utvrđenja prava vlasništva

Stalna služba u Daruvaru, soba 7

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp Pom-409/2020 - ODGODA

okrivljena pravna osoba Muller trgovina Zagreb d.o.o.

okrivljena odgovorna osoba Anja Pavičić

pravna pomoć

čl.10. st.1. toč.3. Zakona o informiranju potrošača o hrani

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Vinkovcima

K-108/19 - sudac Vesna Resli- sudnica br.6

08:45
Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-97/2020, sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Sisku

P-619/2019

Tužitelj: Milko Prpić

Tuženik: Privredna banka Zagreb 

radi: isplate 

09:00
Županijski sud u Zagrebu

9 K-Us-3/19, I. opt. Ante Pavić i dr. čl. 343/3 KZ/97 (protuzakonito poslovanje u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u sudnici 5/prizemlje

Županijski sud u Zagrebu

11 K-50/18, optuženi Zoran Vlašić i dr., čl.337.st. 4. KZ/97 (zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - dvorana/1.kat zgrada B.-odgoda za 14. prosinca 2020.

Županijski sud u Zagrebu

12 K-26/20, optuženi Ivan Todorović i dr., čl. 111.toč.2.i 4. KZ (teško ubojstvo), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - Odjel za mladež, sudnica 103/I

Općinski sud u Dubrovniku

P-311/2018, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21 

Općinski sud u Dubrovniku

K-167/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Zlataru

P-243/2019., soba 11, M.Gupca 22 Zabok, Stalna služba Zabok

Sudac; Branko Herceg

Trgovački sud u Varaždinu

Tužitelj: ZAGORJE-TEHNOBETON d.d. Varaždin

Tuženik: KVANTUM d.o.o. Prelog

Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

K-96/2019

Sudac Ivan Pešec

sudnica 201/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru

sudac Mladen Profeta

sudnica 17, Općinski sud u Zlataru

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić , K-us -11/16 , 1.opt. Andrej Butković i dr.- odgoda

Općinski sud u Sisku

SOBA 11

GLAVNA RASPRAVA

TUŽITELJ ODO SISAK

OKRIVLJENI IVICA KRSNIK

OŠTEĆENI VID NIKOLIĆ

zbog kaznenog djela iz članka 236. stavak 1. KZ/11 

Općinski sud u Sisku

K-479/2017

Optuženi Boris Matacin

Ročište za raspravu

Sudnica 113A/I

Općinski sud u Sisku

K-382/20, sudnica broj 15 prizemno, okr. Pokrajec Dario

Općinski sud u Sisku

K-176/2019, Sudnica broj 9 - prizemlje, Okrivljenik Mijo Išek

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-1125/2020, sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Nada Dželajlija, Daruvar

Tuženik: Republika Hrvatska

-radi utvrđenja prava vlasništva

Stalna služba u Daruvaru, soba 7

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: EOS MATRIX d.o.o.

Ovršenik: Aleksandra Molnar

Radi: ovrhe na nekretninama

Soba br. 15

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Siniša Radić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-3822/2019

okrivljena Ljubica Banek

branitelj Tadenko Tabain

svjedok Vjeran Banek

žurni postupak

čl.119. st. 3. i dr. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Vinkovcima

K-157/2020, sudac Mirna Kraljević, soba broj 5

Općinski sud u Sisku

K-466/2020, sudnica 118, 1. kat, optužena Ančica Djuretić

Općinski sud u Vinkovcima

P-719/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

09:15
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Katarina Krasnić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5 u 9,20 sati

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp J-1069/2020

okrivljeni Mato Ćosić

glavna rasprava

čl.13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

09:30
Županijski sud u Zagrebu

15 K-US-2/2019, I opt. Miljenko Benko  i dr., čl. 291/1 KZ/11, zlouporaba položaja i ovlasti i dr., rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu Zagreb, Ilica 207, sudnica 117/I - ODGODA

Općinski sud u Dubrovniku

P.177/2020-sutkinja Jadranka Klečak, soba br.6

Općinski sud u Zlataru

P-422/2019., soba 11, M.Gupca 22 Zabok, 
Stalna služba Zabok, Sudac, Branko Herceg

Općinski sud u Sisku

Ps-39/2020

Sudnica broj 116, I kat

Tuženik: Irena Sović i dr.

Općinski sud u Sisku

Stalna služba u Glini, soba broj 13

Ostavina iza pok. Sedlak Nikole

 

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-926/2020., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2.

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Nada Stjepanović, Virovitica

Tuženik: Filja Kolić, Koreničani

-utvrđenja prava vlasništva

Stalna služba u Daruvaru, soba 7

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj:Siniša Bujan

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5, u 9,40 sati

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2910/2020

okrivljeni Vinko Perinič

žurni postupak

čl.229. st.7. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-407/18

I. okrivljeni Vladimir Kocifaj

II. okrivljeni Vladimir Šević

zbog kaznenog djela iz čl. 228 st. 1 KZ/11

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pn-37/2020

Tužitelj: Dragan Starivlah

Tuženik: Hrvatsko lovačko društvo "Jelen" Dobrovac

Radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu zakazao je

Očevid-radi rekonstrukcije prometne nezgode

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-584/2019

1. optužena Slavica Spudić

2. optužena Dubravka Jurković

3. optužena Vesna Odorović

4. optužena Kristina Hudorović

Zbog kaznenog djela iz članka 228. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-435/18

okr. Marko Perdedaj

čl. 230. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru - Sudnica br. 9

Poslovni broj: P Ob-63/2020

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJ:   Manda Blažević
TUŽENICI:   Franjo Blažević
RADI:    spor o roditeljskoj skrbi

Općinski sud u Bjelovaru

Broj predmeta: P-649/2020

Tužitelj: Božo Čolić

Tuženik: RH

Radi utvrđenja prava vlasništva

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 8

09:45
Općinski sud u Sisku

Pr-154/2019

Tužitelj: Dejan Trajanoviski

Tuženik: EM-ENERGY ABS d.o.o. 

radi. isplate 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2905/2020

okrivljeni Vinko Perinić

žurni postupak

čl.229. st.7. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Mislav Ivančević

zbog kaznenog djela iz čl. 233 st. 1 KZ

Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-311/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Bjelovaru

Broj predmeta: P-650/2020

Tužitelj: Davor Brajković

Tuženik: RH

Radi utvrđenja prava vlasništva

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 8

10:00
Županijski sud u Osijeku

K-Us-9/2019, opt. Zdravko Mamić i dr., čl. 328. st. 1. KZ/11 i dr., sudac Davor Mitrović

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Ilka Markić, sudnica br. 1

Općinski sud u Vinkovcima

Pp G-31/2020. sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp J-352/2020., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Mirjana Skukan

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2924/2020

okrivljeni Karlo Pavlić

glavna rasprava

čl.176. st.5. i dr. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Trgovački sud u Varaždinu

Tužitelj: RUDI-EXPRES d.o.o. Čakovec

Tuženik: MEISO DD Goričan

Radi: isplate

Općinski sud u Novom Zagrebu

Ovr-965/20

Predlagatelj osiguranja: Marija Tadić

Protivnik osiguranja: Slavica Rulek

Radi: osiguranja privrmeneim mjerama radi ostvarenja novčane tražbine

sudnica: 316/III

Županijski sud u Osijeku

K-16/2019, opt. Ilija Papić, čl. 230. st. 2. KZ/11, sutkinja Zdenka Leko

10:15
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj:Željko Palijan

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5, u 10,20 sati

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2929/2020

okrivljeni Goran Lukić

žurni postupak

čl.229. st.7. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Vinkovcima

P-296/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

10:30
Općinski sud u Dubrovniku

Psp-52/2019, sutkinja Petronela Jakobušić, soba br. 23

Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku, Stalna služba u Glini, soba br. 13

Ostavina iza pok. Petra Niševića

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-594/2020., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2.

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Milena Margetić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5u 10,40 sati

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2940/2020

okrivljeni Ivan Pelegrin

žurni postupak

čl.82. st.3. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Trgovački sud u Varaždinu

Tužitelj: DRVO TRGOVINA MIKŠA d.o.o.

Tuženik: MPH d.o.o. Varaždin

RAdi: isplate

10:45
Županijski sud u Bjelovaru

K-18/2019, opt. Velimir Kudelić, čl. 246. st. 2. KZ/11 - raspravna dvorana br. 105/I

11:00
Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-1486/2020., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Duška Pavlović

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5


 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Ovr-207/2020

Ovrhovoditelj DDM INVEST III AG

Ovršenik Velimir Hulina

Radi ovrhe na nekretninama

Očevid izvan suda

11:15
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Željka Fištrović

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5, u 11,20 sati

11:30
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 200/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-126/2020, sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Zrnka Saks Predojević

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudnica broj 5, u 11,40 sati

11:45
Općinski sud u Zlataru

K-241/2019

Sudac Ivan Pešec

sudnica 201/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Novom Zagrebu

R1 Ob-763/2020

Predlagatelj: Š. P.

Predlagatelj: M. P.

Radi: sporazumni razvod braka sa mllj. djecom

sudac: Berislav Zaninović, soba: 108/I kat

12:00
Županijski sud u Zagrebu

7 K-Us-13/19, okr. Marinko Šibenik i dr., čl. 293/1 KZ/11 (primanje mita i dr.), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u sudnici 218/II kat

Općinski sud u Sisku

K-426/2020

soba 117, I kat

okrivljenik Andrej Velić

Općinski sud u Zlataru

sudac Mladen Profeta

sudnica 17, Općinski sud u Zlataru, sjedište

Općinski sud u Vinkovcima

Pp G-32/2020, sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Sisku

SOBA 11

GLAVNA RASPRAVA

TUŽITELJ ODO SISAK

OKRIVLJENI DAMIR GRUDENIĆ

OŠTEĆENE HRVATSKE ŠUME 

zbog kaznenog djela iz članka 228. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Sisku

K-273/2020, sudnica 118, 1. kat, optuženi Cerjak Željko

Općinski sud u Sisku

K-303/19, sudnica broj 15, prizemno, okr. Zečić Mario

Općinski sud u Sisku

Ispitivanje okrivljenika po zamolnici 

Okrivljenik: Lejla Marinković 

Soba broj 7

Općinski sud u Sisku

K-426/2020

Soba broj 117/I

ODO Sisak

Optuženik Andrej Velić

Radi: čl. 118. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-1400/2020. , sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2.

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Ivan Cipan, Daruvar

Tuženik: Ivana Cipan, Daruvar

promjene odluke o načinu ostvarivanja osobnih odnosa s mljt. djetetom

Stalna služba u Daruvaru, soba 7

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Gordana Brečak

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: isplate

Sudnica broj 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Pu Ovr-108/15

Ovrhovoditelj Miro Matijević

Ovršenik Mićo Zubak

Radi ovrhe na nekretninama

Očevid izvan suda

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-279/2020

okrivljena Petra Pogledić

svjedokinja Dijana Županić

svjedokinja Karmen Paladina

žurni postupak

čl.43. st.3. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-329/19

okrivljena Ana Šramek

zbog kaznenog djela iz čl. 323 st. 1 KZ/11

12:15
12:30
Županijski sud u Zagrebu

1 K-Us-26/2019, optuženi Stjepan Stilinović i dr., čl. 328. st. 1. KZ/11 i dr. (zločinačko udruženje), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Zgrada 'B'/prizemlje

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-581/2020, sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp J-370/2020., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Povrv-576/2018

Tužitelj: A1 Hrvatska d.o.o.

Tuženik: Đurđica Šušković Rudec

Radi: isplate

Soba 13/I

Sudac: Siniša Radanović

Općinski sud u Vinkovcima

Povrv-52/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Vinkovcima

Povrv-52/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Trgovački sud u Varaždinu

St-168/2020

Stečajni dužnik: Stečajna masa iza GORICE d.o.o. u stečaju

Radi: otvaranja stečajnog postupka

12:45
Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-2997/2020

okrivljeni Berislav Fišter

žurni postupak

čl.78. st.3. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

13:00
Općinski sud u Dubrovniku

K.536/14 - sudac Domagoj Raguž, sudnica 4

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-652/2020., sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Dubrovniku

P Ob - 49/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Sisku

P-451/2019

Tužitelj: Panežić

Tuženik: Privredna banka d.d.

Općinski sud u Sisku

SOBA 11

GLAVNA RASPRAVA

TUŽITELJ ODO SISAK

OKRIVLJENI DAMIR GRUDENIĆ

OŠTEĆENI JURICA GAŠPAR

zbog kaznenog djela iz članka 139. stavak 2. KZ/11 

Općinski sud u Vinkovcima

22. Pp P-2031/2019., sutkinja Dubravka Duran, soba br. 2

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Ovr-948/19

Ovrhovoditelj B2 KAPITAL d.o.o.

Ovršenik Mirjana Hribar i Branko Hribar

Radi ovrhe na nekretninama

Očevid izvan suda

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-1870/2020

okrivljeni Toma Grgić

svjedok Vladimir Pavić

glavna rasprava

čl.199. st.7. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-307/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Županijski sud u Varaždinu

Kzd-8/2020 - opt. S. D. - čl. 192. st. 2. KZ/97 - ročište za objavu odluke - tajno ročište

Sudac Tomislav Brđanović

13:15
Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-680/2020., sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Sisku

P-532/2019

Tužitelj: Štajcar

Tuženik: Privredna banka d.d.

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp P-3008/2020

okrivljena Vjera Čutura

žurni postupak

čl.229. st. ZSCP-a

sudac Edhem Kapetanović

soba 104, I. kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Z.D. - S.D.

radi: razvoda braka

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-455/2020

Optužena: Dijana Osmanović

Zbog: kaznenog djela iz članka 229. stavak 1. KZ/11

13:30
Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-674/2020., sudac Dražen Goda, soba broj 1

Općinski sud u Sisku

Kovm-52/2020, sudnica 118, 1. kat, 1. okrivljeni Turčić Josip, 2. okrivljeni Čaleta Matej

Općinski sud u Sisku

R1-140/2019

Predlagatelj: Josip Jurišanec

Protustranka: Janica Hulina i  r. 

radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice 

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Šime Medvidović

zamjena novčane kazne

13:45
Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-702/2020., sudac Dražen Goda, soba broj 1

14:00
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-64/2019, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21 

Općinski sud u Sisku

P-578/2019

Sudnica broj 116, I kat

Tuženik: Privredna banka Zagreb d.d.

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Komunalac d.o.o.

Tuženik: Darko Dukić

Sudnica broj 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

Kv-297/2020

Optuženi Tomislav Čičko

Ročište radi odluke o istražnom zatvoru

14:15
Općinski sud u Sisku

Povrv-414/2019

Soba 110, I kat

Tužitelj: IDM Čotić d.o.o.

Tuženik: SIKOL ANTIKOROZIVNA ZAŠTITA d.o.o.

14:30
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-74/2019, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21 

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: VOdne usluge d.o.o.

Tuženik: Milka Štetka

Radi: isplate

Sudnica broj 5

14:45
15:00
Općinski sud u Dubrovniku

Psp-27/2019, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21 

15:15
15:30
15:45