Hearings

< 22.05.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Dražen Glavaš

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-139/2024

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: ''Active commerce d.o.o.'' i Elvis Kovač

Prekršaj: čl.257. st.1. i 4. ZSPC i dr.

Soba broj 37/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-203/2022

Privatni tužitelj Ivica Kovačević

Prvooptuženi Mladen Raguž i dr.

Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

R1-63/2024

Izvanparnični postupak:

Predlagatelj: Zorislav Gliša

Protustranka: Republika Hrvatska

Radi: osiguranja dokaza

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Alen Tušek

Ovlašteni tužitelj: PP Slatina

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 196. st. 7. ZSPC-a

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Luka Lovreković

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 53. st. 4. ZSPC-a.

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Luka Lovreković

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 53. st. 4. ZSPC-a.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Dražen Viljevac

Ovlašteni tužitelj: Policijska postaja Virovitica

Sudac: Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršajnog djela ZSPC-a iz članka 44. stavak 4. i dr.

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-821/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-1218/2024

Okrivljenik: Mario Tolić, 

prekršaj iz članka 133. stavak 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Sudac: Slavica Poličić, sudnica broj 68/III

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 14/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Anita Letić

Zbog kaznenog djela iz čl. 229. st. 1. toč. 1. u vezi sa čl. 228. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Požegi

Pp-574/2024

okrivljeni Damir Ivanović

članak 57. stavak 7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 13

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Zlataru

K-220/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Katarina Zubić i dr.

Protustranka: Štefica Javorović

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. P-858/2023, ročište za glavnu raspravu

Bajrović-Jašarević - Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ovrhovoditelj B2 Kapital d.o.o.

Ovršenik Tomislav Sudić

soba 25/I

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Emil Metzger

Ovlašteni tužitelj: PP Slatina

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 53. st. 4. ZSPC-a

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-940/2022, glavna rasprava, soba broj 2, sudac Ida Jurić

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Gospiću

P-168/2021

  • Tužitelj: Slobodan Mijaiković
  • Tuženik: Luka Vrljkan
  • Radi: utvrđenja prava vlasništva 
  • Pripremno ročište 
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO U Virovitici

Okr. Matija Kodrić

Zbog kaznenog djela iz čl. 303. st. 2. u svezi st. 1. istog čl. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Mladenka Klasić

Tuženi_ Zrnka Klas i dr.

Radi: sporovi iz nasljeđivanja

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-248/2019

Verica Milković-Željka Rorig, naknada štete, glavna rasprava

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-3823/2023

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Vlado Maleković 

Zbog prekršaja iz čl.53. st.4. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp-2426/2022

Okrivljenik: Šaban Beganović i dr., soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka 6. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-277/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-4023/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenici: I. KONES-BI d.o.o., II. Vilhelm Bek

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 4. i st. 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

18 K-162/2024

ročište 22. svibnja 2024. u 8,200- soba 20/I

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Dražen Samardžija

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 199. st. 6. ZSPC-a

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 K-96/24.

Rasprava dana: 22.5.2024.g. u 08,30 sati

Tužitelj: ODO u Koprivnici

Okrivljenik: Samir  Bogdan

Zbog: kaznenog djela iz članka 117. stavak 2. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-815/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-13/2023, glavna rasprava, soba broj 2, sudac Ida Jurić

08:35
08:40
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-1161/2024

Okrivljenik: Ivan Štefanac

prekršaj iz članka 72. stavak 1. točka 17. Zakon o nabavi i posjedovanju oružja građana 

Sudac: Slavica Poličić, sudnica broj  68/III

08:45
Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu 

pripremno ročište 

soba br. 6 Sudac: Igor Berghaus

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-21/2024

pripremno ročište - naknada štete

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-170/2024,  22.5.2024. u 8:45 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Zadru

ročište, soba 15, sutkinja J. Baričević

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Miroslav Šajn

Ovlašteni tužitelj: PP Pitomača

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 102. st. 3. ZSPC-a i dr

Općinski sud u Vinkovcima

pp-844/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-75/2023, glavna rasprava, soba broj 2, sudac Ida Jurić

08:50
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-375/2024

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Filip  Miklaušić

Prekršaj: čl. 229. st.7. ZSPC

Soba broj 37/II

08:55
Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1 Ob-207/2024

Hrvatski zavod za socijalni rad - Mišić

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Ročište za glavnu raspravu

09:00
Županijski sud u Zagrebu

6 K-Rz-5/2020, I optuženi Branko Dmitrović i dr., čl. 122. u vezi s čl. 28. st. 2. OKZRH (ratni zločin protiv ratnih zarobljenika), rasprava će se održati u sudnici 77 B/II kat

Općinski sud u Zlataru

K-378/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-592/2023  22.5.2024. u 09:00

 

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Gospiću

P-26/2024

  • Tužitelj: Anka Sudar i dr.
  • Tuženik: Branko Krmpotić
  • RADI: predaje u suposjed 
  • Pripremno ročište 
  • odgođeno
Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu soba br. 6

Pripremno ročište 

Sudac Igor Berghaus

Općinski sud u Zadru

3 P-2615/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Sisku

Ostavina iza pok. Petra Miličevića

soba 22, 1 kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, stalna služba u Garešnici

Tužitelj: Svea Ekonomi d.o.o.

Tuženik: Zdravko Begić

radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Ružica Ljubičić

Tuženik: Bosiljka Vukotić i drugi

Radi: Stvarno - pravo vlasništva nekretnine

Pripremno ročište, soba broj 5 Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Osijeku

Okr. Dalibor Jantoš i dr., čl. 229. st. 1. KZ/11, sudac Jadranka Seletković

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Jasna Franković

Tuženik: UNIQA Osiguranje d.d.

Radi: naknade štete 

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar 

Tužitelj: Jasna Franković

Tuženik: UNIQA osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Zlataru

22.05.2024. u 9 sati

broj predmeta P-177/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Vinkovcima

16 Pn-115/2022, ročište za glavnu raspravu, 

Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić. 

Općinski sud u Koprivnici

7 Povrv-10/2023

Tužitelj: 33JSN PROJEKT d.o.o.

Tuženik: Goran Marković

Radi: isplate

-ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Koprivnici, soba broj 22/I, sutkinja: Draga Parag

Općinski sud u Zadru

148 P-455/2021

Pripremno ročište, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Dubrovniku

K-384/2023, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Županijski sud u Zagrebu

7 K-Us-33/2022, optuženi Matija Iskra i drugi, čl. 328. st. 1. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv javnog reda - zločinačko udruženje), rasprava će se održati u sudnici 80/II kat 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

P-42/2024

Tužitelj: HEP Elektra d.o.o., 

Tuženik: Marko Kosanović, 

Radi: isplate

Ročište će se održati dana 22. svibnja 2024. godine u 09:00 sati, soba broj 10/I-kat

Županijski sud u Zagrebu

3 K-4/2021, optuženi Zdravko Valec i dr., čl. 246.st.2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 107/III 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište za glavnu raspravu

Sudac: Gordana Mahovac

Tužitelj: Brod-plin d.o.o. Slavonski Brod

Tuženici: Ivan Grgić i Ana Grgić

Županijski sud u Osijeku

K-Rz-5/2021, opt. Đorđe Drpa i dr., čl. 120. OKZ RH, sutkinja Zdenka Leko

Općinski sud u Koprivnici

Općinski sud u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, soba 13, tužitelj Jelena Peroković, tuženik Vlado Jaković, radi isplate, sutkinja Augustina Muršić

Županijski sud u Zagrebu

1 Kov-Us-129/2023, I okrivljeni Zvonimir Ćavarušić Macan i drugi, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 103/III kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

R1-65/2024

Izvanparnični postupak:

Predlagatelj: Ivan Jantoš

Protustranka: Republika Hrvatska

Radi: osiguranja dokaza

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-3997/2023

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Siniša Papaik  

Zbog prekršaja iz čl.199. st.6. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Koprivnici

13 P-504/2023.

Tužitelj: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje

Tuženik: Triglav osiguranje d.d.

Radi: isplate

- pripremno ročište, Općinski sud u Koprivnici, soba broj 21/I, sudac: Darko Magdić

Općinski sud u Vinkovcima

30 K-478/2021, optuženi Dalibor Kožul i dr.

sudac Niko Skoblar, sudnica broj 7

Županijski sud u Varaždinu

Sudac Dejan Repić

Opt. Zdenko Jaroš i opt. Aleksandar Maksimović, zbog kaznenih djela iz članka 111. točke 1. i 4. Kaznenog zakona - glavna rasprava - RASPRAVA ODGOĐENA

Općinski sud u Požegi

P-44/2024

Tužitelj: Emilija Navratil

Tuženik: Erste&Steiermarkische bank d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Županijski sud u Zagrebu

15 K-2/2024, optuženi Željko Stanković, čl. 110.u vezi 34. KZ i dr. (ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 98/III

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-663/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Osijeku

K-Us-10/2021 I opt. Ružica Bilkić i dr. zbog kaznenog djela iz čl. 337. st. 1. KZ/11 i dr. Sudac Mladen Radičević - ODGODA

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-4146/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Eva Brajković

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, Kus-9/09 Suzana Jelavić čl.333. st.1. KZ/97

Općinski sud u Požegi

Poslovni broj: P-83/2024

Pravna stvar:

Tužitelj: Petra Pope i dr.

Tuženik: Marija Rajič i dr.

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Donatela Potočki

Ovlašteni tužitelj: PP Slatina

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 53. st. 4. ZSPC-a

Županijski sud u Splitu

Sudac Zoran Ivanišević, Krz-2/2021 Ljube Drača čl.120. OKZRH

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivana Kanaet Samardžić, Kzd-3/2023 Darko Valla čl.153. KZ/11

Općinski sud u Vinkovcima

Pr-47/2023, glavna rasprava, soba 21, sudac Hrvoje  Smital

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Mihael Moslavac

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 176. st. 5. ZSPC-a.

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-839/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

Trgovački sud u Varaždinu

P-120/2022 - ročište za glavnu raspravu

Tužitelj: Metalna galanterija i galvanizacija d.o.o. Gornji Kuršanec

Tuženik: Zavarovalnica Triglav d.d. Ljubljana

Radi: naknade štete

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-478/2023, glavna rasprava, soba broj 2, sudac Ida Jurić

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Jesenka Kovačić - opt. Ferhat Čančar i dr. - ODGOĐENO

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić - opt. Boris Orešković i dr.-ODGOĐENO

Općinski sud u Gospiću

O-32/2020

  • Ostavinska rasprava Orlić 
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 2

Referada 12

P-971/2023

Tužitelj: Radmila Ecet

Tuženik: Vera Blažević i dr. 

Radi: prava vlasništva

Županijski sud u Zagrebu

18 K-20/2022 I opt. Goran Zorić i dr., čl. 246. st. 2 KZ/11 i dr. (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 105/III

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Požegi

Pn-32/2022

Tužitelj: HZZO

Tuženik: METAL PRES d.o.o.

Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-1187/2023  22.5.2024. u 9:15

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-77/2020

ročište za gl. raspravu - naknada štete

Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu, soba br. 6

Pripremno ročište 

Sudac Igor Berghaus

Općinski sud u Osijeku

okr. J. Kos, čl. 236. st. 1. KZ/11, sudac D. Vukušić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Mile Jukić

Ovlašteni tužitelj: PP Orahovica

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 57. st. 7. uz primjenu čl. 293. st. 1. ZSPC-a i dr

09:20
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-2228/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Timothei Jukić

Prekršaj: čl. 229. st.7. ZSPC

Soba broj 37/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Mateo Rukavina

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 176. st. 5 i dr. ZSPC-a.

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-837/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-1153/2024

Okrivljenik: Marin  Barišić,

prekršaj iz članka 46. stavak 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama i dr. 

Sudac: Slavica Poličić, sudnica broj 68/III

Općinski sud u Gospiću

O-401/2023

  • Ostavinska rasprava Bogdanić 
09:25
09:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Nada Ramač

Tuženik: RBA d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Zadru

3 P-104/2024 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-819/2023  22.5.2024. u 09:30

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu, soba br. 6

Pripremno ročište 

Sudac Igor Berghaus

Općinski sud u Sisku

37. P-459/2023 ODGODA

Stalna služba u Petrinji, soba 15

Tužitelj: Grad Petrinja 

Tuženik: Tatjana Vrga i dr. 

radi: brisovne tužbe

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: P-461/2021
očevid
Tužitelj: Slavica Bakač i dr.
Tuženik: Željko Marković i dr.
Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Sisku

38 K-119/2021

Okrivljeni Željko Tomičić

Privatni tužitelj Jasminka Molnar

zbog kaznenog djela iz članka 149. stavak 2. Kaznenog zakona

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, Sudnica 118

Sutkinja Gordana Muža Andreić

Općinski sud u Vinkovcima

Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji

soba 10

ročište radi utvrđivanja vrijednosti nekretnine

Općinski sud u Zadru

148 P-456/2022

Pripremno ročište, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ps-9/2023

Domagoj Puljić-Josip Nađfej, iseljenje, pripremno ročište

Općinski sud u Sisku

 

21. R1-39/2021 ODGODA

Stalna služba u Glini

Tužitelj: Milan Čiča

Tuženik: Vlado Borić

Radi: uređenje međe

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-382572023

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Dominik Ritec  

Zbog prekršaja iz čl.53. s3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Županijski sud u Zagrebu

11 K-64/19, optuženi Marijan Groff, čl. 246. st. 2.KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 79/II

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-403/2021, okrivljenik Nikola Kotaranin, kazneno djelo protiv službene dužnosti - zlouporabom položaja i ovlasti, Članak 337. stavak 1. i 4. KZ/97.

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Ivan Križanac

soba 35/II kat 

Trgovački sud u Varaždinu

2 Povrv-28/2024

Pripremno ročište

Tužitelj: METALAC KRAPINA d.o.o., Krapina

Tuženik: ATHENA d.o.o., Čakovec

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-358/2023, okrivljenik Zoran Đurić, kazneno djelo razbojništva, Članak 230. stavak 1. i 2. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-3922/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Vlado Hasanac

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Marinela Kolar

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Vesna Blažević, soba br. 14.

Zbog prekršaja iz čl. 43. st. 3. uz primjenu čl. 293. st. 2. ZSPC-a

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Mladen Dudašek

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 176. st. 5. i dr. ZSPC-a.

Županijski sud u Šibeniku

Sutkinja Dubravka Škalabrin, okrivljeni Šime Luketin i dr.

Soba 45. Županijskog suda u Šibeniku

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-809/2023, glavna rasprava, soba broj 2, sudac Ida Jurić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

Pn-180/2021

Tužitelj: Zorica Ščetar

Tuženik: Hrvatske šume, 

Radi: naknade štete, 

Ročište će se održati dana 22. svibnja 2024.. godine u 09:30 sati, soba broj 10/I-kat

Općinski sud u Gospiću

K-35/2021

  • opt. Anđelo Odak
  • čl. 227/6 KZ/11 
  • rasprava
Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - opt. Igor Uršić Boban

Županijski sud u Zagrebu

13 Kov-Us-105/2023, II okrivljeni Vlado Ristić i drugi, čl. 329. st. 1. toč. 3. u vezi s čl. 326. st. 1. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv javnog reda - počinjenje kaznenog djela u sastavu zločinačkog udruženja; protuzakonito ulaženje, kretanje i boravak u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici Europske unije ili potpisnici Šengenskog sporazuma i dr.), sjednica optužnog vijeća održat će se u sudnici 108/III 

09:35
09:40
Općinski sud u Gospiću

O-706/2020

  • Ostavinska rasprava Sekulić 
09:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Dario Orešković

Tuženik: OTP banka d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Zadru

P-2359/2022

Stalna služba u Benkovcu 

Sudac Igor Berghaus, soba br. 6

Općinski sud u Gospiću

P-290/2023

  • Tužitelj: Marko Hermann Borovac
  • Tuženik: Široka Punta d.o.o.
  • Radi: utvrđenja prava vlasništva 
  • Ročište glavne rasprave 
Općinski sud u Osijeku

okr. V. Šokec, čl. 117. st. 2. KZ/11, sudac D. Vukušić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-843/2024, glavna rasprava, okrivljenik, Stalna služba u Županji, viša sudska savjetnica Sanja Bušić, I kat, soba 3

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-90/2023

pripremno ročište - isplata

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-1370/2023, 22.05.2024. u 10:00 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapina

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Zadru

3 P-146/2024 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pn-133/2023

TUŽITELJ: Stjepan Bogadi

TUŽENA: Iva Kunčak

RADI: naknade štete

Općinski sud u Gospiću

K-158/2020

  • opt. Lajoš Torma
  • Čl. 326.st.1. i 2. KZ/11 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Požegi

Psp-13/2023

Tužitelj: Zdravko Ilić i dr.

Tuženik: Milka Ilić

radi: smetanja posjeda 

Županijski sud u Dubrovniku

Kmp-2/2023, sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 7

Općinski sud u Zadru

148 P-1372/2020

pripremno ročište, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-1304/2019

Željko Vujnović-Grad Slavonski Brod, pravo vlasništva, pripremno ročište

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 R1-37/2023

Predlagatelj: Snježana Božin

Protustranka: Dalibor Mikulić

radi razvrgnuća suvlasničke zajednice

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište objava P-307/21, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Požegi

Pn-11/2024

Tužitelj: Ivan Heđi

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-3654/2023

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Vladimir Mikša

Zbog prekršaja iz čl.53. st.3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Vinkovcima

K-153/2022

Optuženi: Stjepan Sertić

Kazneno djelo: čl. 140. st. 1. KZ/11

Sutkinja: Davorka Rukavina

Soba 23

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Vesna Kirin

Tuženik: Euroherc osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Dragutin Križanac

soba 35/II kat

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-497/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Sisku

 21. P-757/2019

Stalna služba u Glini

Tužitelj: CROATIA osiguranje d.d.

Tuženik: Željko Harcet

Radi: naknada štete-isplata

Općinski sud u Sesvetama

OVRHOVODITELJ: B2 KAPITAL d.o.o. 

OVRŠENIK: MARIJA PERNAR 

radi: ovrhe

VSSS Marija Mihaljević, sudnica 34/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršaji odjel

Okrivljenik: Aleksandar Šćepanvić

Ovlašteni tužitelj: PP Virovitica

Sudac: Jasminka Lovretić, univ.spec.iur., soba br. 11.

Zbog prekršaja iz čl. 299. st. 7 ZSPC-a.

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-403/2021, okrivljenik Nikola Kotaranin, kazneno djelo protiv službene dužnosti - zlouporabom položaja i ovlasti, Članak 337. stavak 4. KZ/97.

Općinski sud u Vinkovcima

2 R1-133/2022, sudac Snježana Kozina, očevid na licu mjesta

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-1371/2023  22.5.2024. u 10:15

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

10:20
Općinski sud u Osijeku

okr. T. Gliša, čl. 139. st 2. KZ/11, sudac D. Vukušić

10:25
10:30
Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-1316/2023  22.5.2024. u 09:45

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Sisku

Tužiteljica: Milica Gligorić

Tuženik: Marko Vujaković

Radi: utvrđenja izvanbračne zajednice

soba 22, 1 kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

R1-67/2024

Izvanparnični postupak:

Predlagatelj: Franjo Klepač

Protustranka: Republika Hrvatska

Radi: osiguranja dokaza

Općinski sud u Požegi

Poslovni broj:P-448/2022

Pravna stvar

Tužitelj: Željko Zorić

Tuženik: Jozo Gavran

Radi: naknade štete 

Općinski sud u Dubrovniku

Kzd-16/2018 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Vinkovcima

Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji

soba 10

ostavinsko ročište

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Jelica Posavec

soba 35/II Kat

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-Us-51/2024, okrivljenik Marinko Petrović i dr., kazneno djelo protiv imovine - produljeno kazneno djelo teške krađe, Članak 217. stavak 4. u svezi Članka 216. stavak 1. KZ/97.

Općinski sud u Vinkovcima

Pr-32/2023, glavna rasprava, soba 21, sudac Hrvoje Smital

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište GR P-326/22, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 14/I

Tužitelj: ODO  u Virovitici

Opt. Ivan Tomičić

Zbog kaznenog djela iz čl. 256. st. 1. i dr. KZ/11

10:35
10:40
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-1199/2024

Okrivljenik: Krunoslav Šaf, 

prekršaj iz članka 30. stavak 1. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mir

Sudac: Slavica Poličić, sudnica broj 68/III

10:45
Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu Pn-360/2022,  22.05.2024. u 10:45 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Zadru

3 P-1190/2021 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini,

ref. 18, Sudac Josip Bočkai, soba br. 4.

glavna rasprava

Tužitelj: Đuro Šarec

Tuženik: Zvonimir Beščec

 Radi: utvrđenje prava vlasništva nekretnine

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. Pn-10/2022, ročište za glavnu raspravu

Jazvić - EUROHERC osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelj: Tomislav Hasanac

Tuženik: Stjepan Pavlak

radi: naknade štete

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Zdenka Herceg

Tuženik: RBA d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-1312/2019

Damir Funarić-Raiffeisenbank Austria d.d., ništetnost, glavna rasprava

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Koprivnici

13 Povrv-39/2023.

Tužitelj: Allianz Zagreb d.d.

Tuženik: Miroslav Plantić

Radi: isplate

- ročište za glavnu raspravu, Općinski sud u Koprivnici, soba broj 21/I, sudac: Darko Magdić

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-3950/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Višnja Fučkor

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 K-85/24.

Rasprava dana: 22.5.2024.g. u 11,00 sati

Tužitelj: ODO u Koprivnici

Okrivljenik: Kos Marin

Zbog: kaznenog djela iz članka 139. stavak 3. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

 

Općinski sud u Vinkovcima

3 P-227/2023 ročište za objavu odluke, sudac Iva Graovac, soba broj 18

11:05
11:10
11:15
Općinski sud u Gospiću

P Ob-2/2022

  • Tužitelj: D.B
  • Tuženik: D.B.
  • Radi. razvod braka sa mlt. djecom 
  • Ročište 
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

11:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-1125/2024

Okrivljenica: Lucija Jozić, 

prekršaj iz članka 13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Sudac: Slavica Poličić, sudnica broj 68/III 

11:25
11:30
Općinski sud u Osijeku

K-252/2023, opt. Marko Bagudić, čl. 227. st. 3. KZ/11, sutkinja Ivana Špigel, soba 26.

Općinski sud u Osijeku

Okr. Ljubmko Milaković i dr. , čl. 228 st. 1 KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Referada broj 16, sudac Tomislav Kuči, soba broj 3

Broj predmeta: P-237/2023

Glavna rasprava

Tužiteljica: Ana Gjisović, Šišan

Tuženik: Dubravko Stjepanović, Nova Bukovica

Radi: ispravka pogrešnog upisa/utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru,  Prekršajni odjel, soba 3

Pp -  1281/2022 

Tužitelj:  Državni inspektorat 

Okrivljenik:  Mljekar  do.o. po stečajnom upravitelju  i  Ivica Jaić 

- radi prekršaja iz čl.   10. st. 1. Zakona o  informiranju  potrošača  o  hrani,    

 

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-346/2024

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Marin Pičak

Prekršaj: čl. 257. st.5. ZSPC

Soba broj 37/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-265/2024

Parnični postupak:

Tužitelj: Antun Klanica

Tužena: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja prava vlasništva 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-265/2024

Parnični postupak:

Tužitelj: Antun Klanica

Tužena: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja prava vlasništva 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-3983/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Dražen Kunješić

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Zlataru

K-331/2022

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Gospiću

K-142/2020

  • 1.opt. Ennio Di Gisuseppe i 2.opt. Souhir Turki
  • Čl.326.st.1.KZ/11 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 23/II

Tužitelj: ODO  u Virovitici

Opt. Igor Krčevski

Zbog kaznenog djela iz čl. 172. st. 2. KZ/11

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
Pr-26/2023
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Sesvetama

OS SEVETE, STALNA SLUŽBA U DUGOM SELU

OSTAVINA IZA POK.

MARICA KUNINEC

SUDAC: RANKA MEMIŠEVIĆ

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Foivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Zlataru

Ročište za objavu presude P-380/2017, 22.05.2024. u 12:00 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-3659/2023

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Marko Keserović  

Zbog prekršaja iz čl.53. st.4.  Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Vinkovcima

30 K-455/2021, optuženi Damir  Gossain

sudac Niko Skoblar, sudnica broj 7

Županijski sud u Zagrebu

14 K-Us-13/2023, optuženi Ivan Kolar i drugi, čl. 291. st. 2. u vezi st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti  - zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 106/III 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-3999/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Neven Bojčeta

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Županijski sud u Zagrebu

17 K-Us-27/2022, I optuženi Milivoj Kotrla i drugi, čl. 293. st. 1. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - primanje mita), rasprava će se održati u sudnici 102/III 

Općinski sud u Novom Zagrebu

R1-38/2024

Predlagatelj: Zlatko Kasun

Protustranka: Mladen Meglaj i dr.

radi osnivanja nužnog prolaza

Općinski sud u Sisku

21.Ovr-301/2024

Stalna služba u Glini

Predlagatelj osiguranja: Grad Glina

Protivnik osiguranja: Mirko Kirin 

Radi: uporaba tuđe nekretnine radi izvođenja radova

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište P-44/2024

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp Pom-63/2024

Okrivljenik: Ardea Elekctronic   društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju .... i Tomislav Lukačević

prekršaj iz članka 61. stavak 1. Odluke o reklamiranju na području Grada Zadra

Sudac: Slavica Poličić

12:05
12:10
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Ovrhovoditelj: Zagrebačka banka d.d.

Ovršenik: Ivan Župančić

Radi: Ovrhe na nekretninama

Ročište radi utvrđivanja vrijednosti nekretnine, soba broj 5 Stalne službe u Pakracu

12:15
Općinski sud u Zadru

3 P-2907/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-556/2024

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Vedran Vrhovec

Prekršaj: čl. 176. st.5. i  dr.  ZSPC

Soba broj 37/II

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište P-623/2023  22.5.2024. u 12:15

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Vinkovcima

K-307/2023

Rasprava u 12:15 sati, soba broj 6, sutkinja Vesna Resli

Optuženi Toni Martinović, Damir Ižaković i Jasminka Šarić

Radi kaznenog djela iz članka 224. stavak 1. KZ/97

Općinski sud u Gospiću

Pn-27/2020

  • Tužitelj: Ivan Ivković
  • Tuženik: URSUS LOV j.d.o.o. 
  •  Naknada štete
  • ročište za glavnu raspravu
12:20
12:25
12:30
Županijski sud u Zagrebu

16 K-Rz-2/2018, optuženi Jovan Vitorac i drugi, čl. 120. st. 1. OKZRH (ratni zločin protiv civilnog stanovništva), rasprava će se održati u sudnici 69/II kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-4021/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Ivan Bosanac

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Općinski sud u Vinkovcima

Pr-46/2023, glavna rasprava, soba 21, sudac Hrvoje Smital

Općinski sud u Vinkovcima

K-120/2022

Optuženi: Saša Husaković

Kazneno djelo: čl. 139. st. 3. KZ/11

Sutkinja: Davorka Rukavina

Soba 23

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Goran Tenđera i dr

Tuženik: RH

Radi: isplate

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Mario Vuksan

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: isplate

ročište za objavu, soba 10 SS Benkovac, VSS specijalist: Jadranka Longin

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 2

Referada 12

P-651/2023

Tužitelj: Adela Šporčić 

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d. 

Radi: ništetnosti i isplate

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Zvonimir Martin Dewald

Tuženik: Mate Papić

Radi: isplate

objava odluke, soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare 

12:35
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Saša Horvat

Tuženik: RH

Radi: isplate

12:40
Općinski sud u Zadru

3 P-2932/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Ante Matković

Tuženik: RH-MORH

Radi: isplate

12:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Požegi

P-449/2023

Tužitelj: Hrvatske šume d.o.o.

Tuženik: Vladimir Grgić

radi:ukidanja rente

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Marijana Bogović

Tuženik: RH

Radi: isplate

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Sesvetama

OS Sesvete P-268/2021

Tužitelj: Zlatko Kezerić i dr. 

Tuženik: Vlado Štabarković

Sudnica 37/2 kat, sutkinja Iva Raos

Ročište za objavu odluke

Općinski sud u Sisku

37. P-364/2021

Stalna služba u Petrinji, 1. kat, soba 15

Tužitelj: Violeta Vujasić

Tuženik: Addiko Bank d.d.

radi: isplate

Općinski sud u Zadru

3 P-2106/2020 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Nenad Bukovec

soba 35/II kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelj: Sonja Lojkić

Tuženik: ERSTE&STEIERMÄRKISCHE BANK d. d.

radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

K-7/2024, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Referada broj 16, sudac Tomislav Kuči, soba broj 3

Broj predmeta: 16 P-131/2024

Glavna rasprava

Tužitelj: Borislav Perić, Humljani

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-4000/2023

Tužitelj: Državni inspektorat Republike Hrvatske, Područni ured Zagreb, Služba poljoprivredne inspekcije, Garešnica

Okrivljenik: Bogoljub Peleš

zbog prekršaja iz čl. 31. st. 26. kažnjivo po čl. 95. st. 6. vezano za st. 4. Zakona o poljoprivrednom zemljištu

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Požegi

Ovr-656/2023

Ovrhovoditelj: B2 Kapital d.o.o.

Ovršenik: Luka Jakovljević

Radi: ovrhe

Općinski sud u Koprivnici

13 Pn-21/2024

Tužitelj:  Mario Mihaljac

Tuženik: Dario Santor

Radi: naknade štete

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 2

Referada 12

O-1169/2023

Ostavina iza pok. Marice Tuka

Radi: naknadno pronađene imovine 

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelj: Jovan Doneski

Tuženik: ERSTE&STEIERMÄRKISCHE BANK d. d.

radi: obvezno-ništetnost

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Osijeku

Okr. Marina Pešić, čl. 227. st. 1. i dr. KZ/11, sudac Jadranka Seletković

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

Općinski sud u Bjelovaru

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Republika Hrvatska

Tuženi. Richard Semeš

Radi: objava

Soba br. 11/I kat

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Požegi

Pr-26/2023

Tužitelj: Antonio Čirko

Tuženik: RH

Radi: isplate

Općinski sud u Požegi

Ovr-30/2023

Ovrhovoditelj: Projest  market d.o.o.

Ovršenik: Krunoslav Pavić

Radi: ovrhe

 

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Zlataru

22.5.2024. u 14,30 sati.

Broj predmeta: P-199/2023

Objava odluke

Sutkinja Romana Mališ

Sudnica br. 16, SS u Krapini

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00