13 Pr-6/2024
Tužitelj: Tomica Pajska
Tuženik:Zavod za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke Županije
Radi: nedopuštenosti otkaza poništenja odluke o izvanrednom otkazu ugovora
Općinski sud u Koprivnici, soba br. 21/I, sudac Darko Magdić, pripremno ročište
Broj predmeta Pp-1373/2023
Sutkinja Marija Bračun
Sudnica broj 13, SS u Zaboku, Prekršajni odjel, M. Gupca 22
Tužitelj: Importanne centar d.o.o.
Tuženik: Andrija Odobašić
Radi: isplate
Tužitelj: Đuro Krznarić
Tuženik: PBZ d.d.
Radi: ništetnosti
13 Pr-53/2020
Tužitelj: Tomislav Novoselec
Tuženik: Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac
Radi: isplate
Općinski sud u Koprivnici, soba br. 21/I, sudac Darko Magdić, ročište glavne rasprave
6.9.2024. u 8,30 sati
Broj predmeta: P-1515/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.
Broj predmeta: Pp-377/2024
Tužitelj: PP Pakrac
Okrivljenik: Danijel Glazer
Zbog prekršaja iz čl.46. st.3. uz prim. čl.293. st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
OS Sesvete P-43/2023
Tužitelj Rija Marciuš
Tuženik Croatia banka d.d.
Radi prava vlasništva nekretnine
Sudnica 37/2 kat, sutkinja Iva Raos
Zemljišnoknjižni predmet:
Predlagatelj: Suzana Pepelko
Radi: zemljišnoknjižnog ispravnog postupka
očevid na nekretninama u k.o. Srijem
Referada 8 - Viša sudska savjetnica: Nikolina Valent – očevid na nekretninama
Okr. Mile Savić i dr., čl. 256. st. 3. i dr. KZ/11, sudac Jadranka Seletković
Tužitelj: Sead Čaušević
Tuženik: RBA d.d.
Radi: ništetnosti
Tužitelj: Sead Čaušević
Tuženik: RBA d.d.
Radi: ništetnosti
Opt. Anja Zelić, čl. 140. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter
Općinski sud u Sesvetama
Ostavitelj Krešimir Cerovski
soba 35/II Kat
Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini,
ref. 18, Sudac Josip Bočkai, soba br. 4.
očevid
Predlagatelj: Milenko Vasiljević
Protustranka: Branka Gašparović i dr.
Radi: uređenja međe
P-274/2022
Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: Psp-5/2024
ročište za glavnu raspravu -saslušanje svjedoka i stranaka
Tužitelj: Marijan Feketić i Katica Feketić
Tuženik: IGM šljunčara Trstenik d.o.o., zz tuženika Neron Štetić
Svjedoci: Danijel Fotović, Mato Glavaš i Krešimir Kencek
Radi: smetanja posjeda
6 K-Rz-5/2020, I optuženi Branko Dmitrović i drugi, čl. 122. u vezi s čl. 28. st. 2. OKZRH (ratni zločin protiv ratnih zarobljenika), rasprava će se održati u sudnici 77b/II
P Ob-4/2024, ročište za glavnu raspravu,
Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.
Tužitelj Mario Toth, Slavonski Brod
Tuženik Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje Slavonski Brod
Radi: Smetanja posjeda
Sutkinja Anđela Bionda
K-369/2023, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75
2 Mir-1/2024.
Općinski sud u Zlataru
Sutkinja Jelena Habulin
Soba 208/II. kat
I-okr. A. Vig i dr., čl. 229. st. 1. KZ/11, sudac D. Vukušić
Tužitelj: HEP Elektra d.o.o.
Tuženik: Nada Vukojević
Radi: isplate
Poslovni broj: St-185/2024.
Stečajni postupak nad stečajnom masom bivšeg stečajnog dužnika NiMa Sistemi d.o.o. za instalacijske usluge, u stečaju, iz Belice, Čakovečka 2.
Ispitno i izvještajno ročište vjerovnika
Opt. Jetmir Imeri, čl. 158.st.2. KZ/11 i dr., sutkinja Jetmir Imeri
13 P-173/2024
Tužitelj: Melita Zamljačanec
Tuženik: OTP banka d.d. Hrvatska, Split
Radi: isplate
Općinski sud u Koprivnici, soba br. 21/I, sudac Darko Magdić, ročište glavne rasprave
P-608/2023, ročište za glavnu raspravu,
Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.
K-34/2019
Okr. Ivan Đurčević i dr.
Zbog kaz.djela iz čl. 294. st.1. i dr. KZ/97
K-34/2019
Okrivljenik: Ivan Đurčević i dr.
Zbog kaznenog djela iz čl. 294. st. 1. KZ/97 i dr.
Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.
Broj predmeta: Pp-62/2024
Tužitelj: PP Pakrac
Okrivljenik: Pavo Samardžija
Oštećena: Nikolina Stjepanović
Zbog prekršaja iz čl.43. st.3. uz prim. čl.293. st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
Opt. Krešimir Vidaković, čl. 228. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter
P-978/2023
ročište za očevid
sudac Zoran Vranković
Ss Benkovac
6.9.2024. u 10,30 sati
Broj predmeta: P Ob-151/2021
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
13 P-112/2023
Tužitelj: Mario Bogadi i dr.
Tuženik:Posojilnica Bank EGEN
Radi: utvrđenja ništetnosti ugovora o kreditu
Općinski sud u Koprivnici, soba br. 21/I, sudac Darko Magdić, ročište glavne rasprave,
Tužitelj Ivan Galović
Tuženik Daniel Galović
Radi - Sporovi iz nasljeđivanja
Sutkinja Anđela Bionda
P-212/2023
Okr. Nikola Đurđević, čl. 236 st. 1 KZ/11, sudac Jadranka Seletković
Okrivljenik: Matija Milovan i dr.
Zbog kaznenog djela iz čl. 118. st. 1. i dr. KZ/11
Općinski sud u Puli-Pola
Sudac Miljenko Matić
R1-92/2024
Predlagatelj: Drago Matek
Protustranka: Republika Hrvatska
Radi: osiguranja dokaza
Općinski sud u Virovitici, sutkinja Mirjana Jelavić, soba 12/I
3 K-17/2020, optuženi Robert Milošević i dr., čl. 246.st.2. KZ (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 100/III
Pn-197/2020
Vidović - Croatia osiguranje dd
Radi: naknade štete
Ročište za glavnu raspravu
Opt. Arben Gashi, čl. 190. st. 1. i 2. KZ/11, sutkinja Iva Ćorković Kozari
OS Sesvete P-383/2023
Tužitelj Željko Kalamiza
Tuženik OTP banka d.d.
Radi ništetnosti
Sudnica 37/2 kat, sutkinja Iva Raos
P-142/2023