Županijski sud u Splitu

Županijski sud u Splitu

Županijski sud u Splitu

Ivana Gundulića 29a

21000 Split

Predsjednik suda, Bruno Klein

Zamjenik predsjednika suda, Ivica Botica

Ured predsjednika suda

Ravnateljica sudske uprave, Irena Parac

Upraviteljica sudskih pisarnica, Tajda Šodan

Upraviteljica ureda predsjednika suda, Katija Giljanović

Glasnogovornik suda, DInko Mešin

Sudske savjetnice mjerodavne za ostvarivanje prava na pristup informacijama,

Tihana Lovrić za građanski odjel

Sonja Čule za kazneni odjel

Povjerenik za etiku, Katija Giljanović

Povjerenik za otpad, Žana Feracina Mustapić

Kazneni odjel

Neven Cambj, predsjednik odjela

Zamjenica predsjednika odjela, Maria Majić

Suci I stupnja: Višnja Strinić, Dinko Mešin, Ivona Rupić, Mlađan Prvan, Vladimir Živaljić

Suci II stupnja: Neven Cambj, Maria Majić, Marica Šćepanović, Damir Romac, Zoran Kežić

Suci istrage:  Vladimir Živaljić, Mlađan Prvan, Ivica Botica

Sudski savjetnici: Saško Gurski viši sudski savjetnik specijalist, Srećko Grgurević viši sudski savjetnik specijalist,

                             Darija Miše viša sudska savjetnica, Sonja Čule sudska savjetnica,

                             Dražen Lovretić sudski savjetnik, Jasna Veršić sudska savjetnica

     

         I

Građanski odjel

Predsjednica odjela, Tihana Pivac

Zamjenica predsjednice odjela, Dragica Samardžić

Suci: Ankica Matić, Arijana Bolanča, Marijan Miletić,  Marija Šimičić,

          Lidija Vojković, Dražan Penjak, Ivica Botica, Boris Mimica, Miho Mratović

          Vedrana Perkušić, Marko Pribisalić, Nediljka Radić, Ivan Tironi, Ana Grbavac,

          Senija Ledić, Vesna Kuzmičić, Svjetlana Vidović, Lucija Lasić, Verica Franić,

          Andrea Boras Ivanišević, Denis Pancirov Parcen

Sudski savjetnici: Maja Kristić viša sudska savjetnica, Mirjana Urlić viša sudska savjetnica,

                             Ana Buklijaš viša sudska savjetnica, Tamara Žuljan sudska savjetnica

                             Katarina Bižaca sudska savjetnica,Tihana Lovrić sudska savjetnica,

                             Ivana Jukić sudska savjetnica, Marijana Oetojić Kavajin viša sudska savjetnica,

                             Andreja Mikelić sudska savjetnica, Antonija Škarilić Majić sudska savjetnica,

                             Helena Silić sudska savjetnica

 

Kaznena pisarnica

Kaznena pisarnica soba 126/1

Voditeljica pisarnice, Tanja Marinković Zekić

tel: 021/387-702

fax: 021/387-657

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11;00 - 11:30

Srijedom se ne primaju stranke

 

Građanska pisarnica

Građanska pisarnica soba 238/II

Voditeljica pisarnice, Jelena Budić

tel: 021/387-512

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11;00 - 11:30

Srijedom se ne primaju stranke

Pisarnica Istarge

Pisarnica istrage soba 130a/I

Voditeljica Mladenka Živaljić

tel: 021/387-802

fax: 021/387-667

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11;00 - 11:30

Prijemno otpremna pisarnica

Prijemno otpremna pisarnica soba 18/priz.

Voditeljica Milena Kljaković Gašpić

tel: 021/387-595

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11;00 - 11:30

Pisarnica izvršenja kazni zatvora

Pisarnica izvršenja kazni zatvora soba 28/priz.

Voditeljica Sanja Burić

tel: 021/387-636

fax: 021/387-669

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11;00 - 11:30

Centar izvršenja kazni zatvora

Suci: Ivona Rupić, Mlađan Prvan, Ivica Botica Vladimir Živaljić

Viši sudski savjetnik specijalist Saško Gurski

Računovodstvo suda

Računovodstvo suda soba 123 i 124

Voditeljica Rozarija Mušac

Računovodstveni referenti: Marina Vojković, Anita Mujan

Podrška žrtvama i svjedocima

Podrška žrtvama i svjedocima soba 26/priz.

Tamara Čatlak Cindro, Ljiljana Bedalov

tel: 021/387-543

Radno vrijeme: 07:00 - 15;00

Dnevni domor: 11:00 - 11:30

Pisarnica OSKOK

Pisarnica OSKOK

Voditelj pisarnice: Dubravka Čagalj

Tel: 021/387-546

Radno vriejme: 07:00 - 15:00

Dnevni odmor: 11:00 - 11:30