Ročišnik / Javne sjednice

< 10.07.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Vinkovcima

Povrv-32/2024, Pripremno ročište, Sudska savjetnica Mia Mišić, soba br. 8

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

R1-163/2022

Izvanparnični postupak:

Predlagateljica: Mirjana Kolović

Protustranke: 1. Nikica Medarić, 2. Ivica Medarić i 3. Mirjana Bosančić

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice nekretnina

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-1035/2024

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Maloljetnik: A.M.

Zakonski zastupnik: S.M.

Prekršaj iz čl. 163. st. 8. i dr. Zakon o sigurnosti prometa na cestama

Ročište  dana 10. srpnja 2024. u 08:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

Općinski sud u Gospiću

Ovr-363/2018

  • Ovrhovoditelj: Tomislav Jagar i dr.
  • Ovršenik: Boris Njegovec
  • Radi: ovrhe na nekretninama 
  • Ročište 
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

P-193/2024

 

Tužitelj: Republika Hrvatska

Tuženik: Alan Štefiček

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Mario Mužar

Ovlašteni tužitelj: PP Slatina

sudac: Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršaja iz čl. 12. st. 8. ZSPC-a i dr.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 14/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Samir Mislimi

Zbog kaznenog djela iz čl. 118. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 2

Referada 12

P-580/2023

Tužitelj: Republika Hrvatska 

Tuženik: Zlatko Kovač i dr. 

Radi: pobijanja dužnikovih pravnih radnji 

 

 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 79/2024

Okrivljeni Robert Svetić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Općinski sud u Zlataru

predsjednica vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat - odluka o oduzetom predmetu

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Tin Vuković

Ovlašteni tužitelj: PP Orahovica

sudac: Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršaja iz čl. 199. st. 8. ZSPC-a

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 472/2024

Okrivljeni Nikola Brezovac

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-373/2024, glavna rasprava, SS Županja, I. kat, soba broj 11, sudac Julka Vučinić-Jurić

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 K-8/24.

Rasprava dana: 10.7.2024.g. u 08,30 sati

Tužitelj: ODO u Koprivnici

Okrivljenik: Kuharović Zlatko

Zbog: kaznenog djela iz članka 236. stavak 2. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. u 8,30 sati

broj predmeta Pn-455/022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Gospiću

P-147/2019

  • Tužitelj: Marina Cvjetković
  • Tuženik: Milan Cvjetković
  • Radi: utvrđenja 
  • Ročište glavne rasprave


 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-336/2023

Optuženi Tihomir Stipić

Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Općinski sud u Požegi

P-375/2022

Tužitelj: Tekija d.o.o.

Tuženik: Damir Mlađen

Radi: isplate

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Referada broj 16, sudac Tomislav Kuči, soba broj 3

Broj predmeta: P-392/2023

Glavna rasprava

Tužiteljica: Jelka Pavlović, Slatinski Drenovac

Tužena: Addiko Bank d.d., Zagreb

Radi: utvrđenja i isplate

Općinski sud u Zadru

3 P-104/2024 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp-1226/2024

Okrivljenik: S.O., soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka 22. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1474/2024

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljeni:  MLJEKAR LOGISTIKA d.o.o.

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 224. stavak 1. točke 29. Zakon o vodama

Općinski sud u Koprivnici

9 Pn-25/2024
Tužitelj: HZMO
Tuženik: Croatia osiguranje d.d.
Radi:  naknade štete

Sutkinja Marijana Jurenec
Soba broj 31/II, pripremno ročište

Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu P-796/2023, 10.7.2024. u 8:30 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Nikola Huzjak

Tuženik: Ana-Marija Smoljanec i dr. 

Radi: smetanja posjeda 

 soba 6/II

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

1 K-229/2020

Rasprava dana: 10.7.2024. godine u 8:30 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenik: Tomislav Lončar

Zbog: kaznenog djela iz članka 229. stavak 3. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br. 31

Sudac Krešimir Pavlović

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Valentin Mrkogača

Ovlašteni tužitelj: PP Slatina

sudac: Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršaja iz čl. 199. st. 8. ZSPC-a

Županijski sud u Varaždinu

Sutkinja Mirna Mavriček 

opt. Miloš Kefelja i dr., kazneno djelo iz čl. 246. st. 1. i 2. u vezi čl. 52. KZ/11. i dr. - rasprava

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta  Pp-2044/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Maja Marijančić, Slavica Brlečić, Natalija Kuzman

Prekršaj iz čl. 22. st. 5. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji i čl. 13. st. 1. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Glavna rasprava dana 10. srpnja 2024. u 08:30 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Kristina Hamonajec Kliment

Tuženik: Petar Hamonajec i dr.

Radi: isplate

Soba broj 9 I. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-3808/2023

Tužitelj: MUP RH, PP Orahovica

Okrivljenik:V.J. 

prekršaj iz članka 229.st.7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-983/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Gospiću

Pp-80/2021

  • Tužitelj: PP Gospić
  • Okrivljenik: Josip Stilinović
  • Čl. 13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira 
  • glavna rasprava
Županijski sud u Varaždinu

Sudac Dejan Repić

Optuženi Stjepan Korunek, zbog kaznenog djela iz članka 227. stavka 4. u vezi stavka 1. Kaznenog zakona - glavna rasprava

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 417/2024

Okrivljeni Saša Magdić

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u VIrovitici

Okr. Ivan Celcner

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 3. u svezi st. 2. istog čl. KZ/11.

08:35
08:40
08:45
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1378/2024

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljeni:  ZAR-MONT d.o.o.  

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 224. stavak 1. točka 29. Zakona o vodama

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Kruno Matijanić

sudac: Petar Bajan, soba br. 8

 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 467/2024

Okrivljeni Denis Brezjan

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

08:50
08:55
09:00
Općinski sud u Osijeku

K-103/2023 Opt. Martin Slokan, čl. 139. st 3. KZ/11., sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Zlataru

20 P-50/2022. - ODGODA

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 1/I. kat

Općinski sud u Osijeku

Opt. Kristina Saić, čl. 236. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter

Općinski sud u Zlataru

ODGOĐENO Ročište za glavnu raspravu P-812/2023,  10.07.2024. u 09:00 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Zlataru

K-244/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Županijski sud u Zagrebu

14 K-Us-13/2023, optuženi Ivan Kolar i drugi, čl. 291. st. 2. u vezi st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti  - zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 106/III - ODGODA

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Metro Living d.o.o.

Tuženik: Zdenko Prskalo

Radi: iseljenja

Općinski sud u Zadru

R2-597/2023

ročište, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Koprivnici

Općinski sud u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, soba 13, tužiteljica Ana Aubelj, tuženik Generali osiguranje, radi naknade štete, sutkinja Augustina Muršić

Općinski sud u Sisku

Predlagatelj: HZZSR Hrvatska Kostajnica

Protustranka: Jablan Kejić

Radi: lišenja prava na roditeljsku skrb

soba 22, 1 kat

Županijski sud u Osijeku

K-Rz-4/2023, opt. Vojislav Buzaković, čl. 120. st. 1. OKZ RH, sutkinja Zdenka Leko

Općinski sud u Požegi

Pn-9/2022

Tužitelj: Zlatko Bošnjak

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Radi: Naknada štete-osiguranje

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Danijela Krušelj

soba 35/II kat

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec

16 P-487/2023

Tužitelj: MŠ

Tuženik: EŠ

Radi: povrata

Soba broj: 5

Općinski sud u Požegi

K-52/2024

Okrivljenik: Toni Jažo

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. KZ/11

Općinski sud u Požegi

Ovr-40/2021

Ovrhovoditelj: H - Abduco d.o.o.

Ovršenik: Anka Jagodić

Radi: ovrhe

Županijski sud u Zagrebu

1 Km-1/2024, mlt., čl. 158/5 KZ/11 (spolna zlouporaba djeteta mlađeg od petnaest godina), rasprava će se održati u sudnici 103/III

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1130/2024

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljeni: Đurđica Bratić  

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 70. stavak 1. točka 1. Zakona o trgovini

Županijski sud u Zagrebu

2 K-Us-18/2024, I opruženi Darinko Dumbović i drugi, čl. 292. st. 2. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - nezakonito pogodovanje i dr.), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 107/III 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-277/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Ivica Bosak

Tuženici: 1. Republika Hrvatska i 2. Zoran Detelić

Radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Gospiću

P-237/2022

  • Tužitelj: Petar Radaković
  • Tuženik: Florida Botunac     
  • Služnosti na nekretninama   
  • pripremno ročište
Županijski sud u Osijeku

K-Rz-1/2024 opt. Svetozar Okanović zbog kaznenog djela iz čl. 120. st. 1. OKZ RH. Sudac Mladen Radičević

Županijski sud u Zagrebu

3 K-Us-55/2014, optuženi Marko Romanič i drugi, čl. 333/1 KZ/97 i dr. (udruženje za počinjenje kaznenih djela i dr.), rasprava će se održati u sudnici 100/III kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava - okr. Ž. Špehar - prekršaj iz čl. 17. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

branitelj: M. Trninić

tužitelj: Policijska postaja Slavonski Brod s ispostavom Vrpolje

svjedoci: 1. S. Bardak, pol. službenik i 2. I. Jozić, pol. službenik

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku

ODO SIsak

Željko Sremić

 radi k.d. iz čl. 139. st. 2.

Soba 11

Sudac Ljuba Crnković 

 

Općinski sud u Požegi

Pn-2/2024

Tužitelj: Jadranka Amić i dr.

Tuženik: Ljubica Pamer

Radi: naknade štete

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-829/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Gospiću

Pp-90/2022

  • Tužitelj: PP Otočac
  • Okrivljenik: Aleksandar Kmezić
  • Svjedok: Tomo Šporčić
  • Čl. 16. st. 1. toč. 1. Zakona o prebivalištu
  • žurni postupak
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 2

Referada 12

Pn-40/2023

Tužitelj: Marijan Hrpalo 

Tuženik: Petar Halapa

Radi: naknade štete

 

 

Općinski sud u Vinkovcima

K-176/2024, za dan 10.07.2024. u 9,00 sati, soba br. 16, optuženik Roberto Vodopija

Sudac Antun Bušić

Trgovački sud u Varaždinu

St-136/2024 - prethodni postupak nad dužnikom KAMINI MICEK d.o.o. Strahoninec

- ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 249/2024

Okrivljeni Franjo Bukal

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivana Kanaet Samardžić, Kus-10/20 Ivo Baldasar i dr. čl.291. KZ/11

Općinski sud u Požegi

R1-12/2021

Izvanparnični predmet:

Predlagatelj: Tara gradnja d.o.o.

Protustranka: Smilja Popović

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić - opt. Boris Orešković i dr.

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić - opt. Irena Baričević

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - opt. Almir Aleksa

Općinski sud u Gospiću

Pn-8/2024

  • Tužitelj: Ivan Bobaš
  • Tuženik: Republika Hrvatska 
  • Naknada štete
  • ročište za glavnu raspravu
Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: R2-232/2024
ročište

Predlagatelji: Gordan Lasan, Miško Lasan, Zlatko Lasan i Petra Lasan

Radi: ovjere ugovora
 

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Sergey Donskoy

Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 K-225/23.

Rasprava dana: 10.7.2024.g. u 09,15 sati

Priv. tužitelj: Miroslav Korenika

Okrivljenik: Marijan Rauš

Zbog: kaznenog djela iz članka 149. stavak 2. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1355/2024

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljeni: Marijan Knezić  

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 162. stavak 1. točka 3. Zakona o gradnji

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 277/2024

Okrivljeni Renato Haramina

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

09:20
Općinski sud u Gospiću

Pp-88/2021

  • Tužitelj: PP Otočac
  • Okrivljenik: Nikola Sraka
  • Svjedok: Kristina Baburić Sraka
  • Čl. 47. st. 2. toč. 8. Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti 
  • glavna rasprava
09:25
09:30
Općinski sud u Požegi

Pn-89/2020

Tužitelj: Tajana Tomić

Tuženik: ADRIATIC OSIGURANJE d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Osijeku

K-41/2024, Opt. Marko Bošnjak, čl. 117. st. 2.  i dr. KZ/11., sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. u 9,30 sati

broj predmeta P-4/2024

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu P-1352/2023, 10.7.2024. u 09:30

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Požegi

Poslovni broj:Pn-115/2023

Pravna stvar

Tužitelj: HZMO

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Radi: naknade štete 

Općinski sud u Gospiću

K-147/2023

  • okr. Leon Lučić i dr.
  • čl. 243. stavak 1., 2. i 3. KZ/11 i dr. 
  • glavna rasprava 
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Natalija Arežina i dr.

Tuženik: Nenad Fonjak i dr.

Radi: smetanja posjeda

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-105/2024, okrivljenik Srđan Žubelji i dr., kazneno djelo protiv imovine, razbojništvom, Članak 230. stavak 1. i 2. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1988/2023

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljenik I: ZVONE d.o.o.  

Okrivljenik II: Zvone Cvitković

Svjedok: Lidija Salamon

Svjedok: Tomislav Šeket

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 98. stavak 1. točke 5.  Zakona o zaštiti na radu

Općinski sud u Gospiću

P-293/2022

  • Tužitelj: Mile Mraović
  • Tuženik: Ankica Golac i dr.     
  • Spor iz nasljeđivanja   
  •  pripremno ročište
  • odgođeno
Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Jelena Soldo

soba 35/II kat

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-1600/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Davorka Kuzmić

Prekršaj iz čl. 22. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Glavna rasprava dana 10. srpnja 2024. u 09:30 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

 

Općinski sud u Vinkovcima

K-180/2023, opt Tomo Krištić i dr., čl. 247. KZ/11, soba broj 5, sutkinja Ivana Lovrić Vidaček

Općinski sud u Požegi

O-420/2024

Ostavina iza pok.Đure Đurića

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Vladimir Drlja

Sudac Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršaja iz čl. 199. st. 8. ZSPC-a

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 363/2024

Okrivljeni Mateo Dušak

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Županijski sud u Šibeniku

K-1/2023

Dubravka Škalabrin

okr. Šime Luketin i dr.

čl. čl. 246. st. 2. u sv. st. 1. i čl. 52. KZ/11

Županijski sud u Zadru

K-9/2023

Optuženi - Hrvoje Butić

Članak 246. stavak1. KZ/11

Predsjednica vijeća - sutkinja Iva Lovrin

09:35
09:40
09:45
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp-1035/2023

Tužitelj: Državni inspektorat

Okrivljeni: Alen Sentočnik  

Sudnica broj 5.

Radi prekršaja iz članka 96. Zakona o lovstvu

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 498/2024

Okrivljeni Darko Puhač

Braniteljica Vesna Rajić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Općinski sud u Gospiću

Pn-17/2024

  • Tužitelj: Ante Marušić
  • Tuženik: Republika Hrvatska 
  • Naknada štete
  • pripremno ročište
09:50
Trgovački sud u Varaždinu

2 St-108/2024

Ročište radi ispitivanja tražbina

Dužnik: STAFF SERVICE d.o.o., Čakovec

09:55
10:00
Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. u 10 sati

broj predmeta P-1077/2022

sutkinja Nataša Večković JUrman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Požegi

Pn-84/2023

Tužitelj: Eva Vuk i dr.

Tuženik: Hrvatska osiguravajuća kuća 

Radi: naknade štete

Općinski sud u Požegi

Ovr-404/2021

Ovrhovoditelj: B2 Kapital d.o.o.

Ovršenik: Željko Galiot

Radi: ovrhe

Općinski sud u Sisku

Tužiteljica: Iva Dobrenić

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.  

Radi: naknada štete

Ročište za glavnu raspravu

Soba 14, 0. kat 

Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu P-790/2023,  10.7.2024. u 10:00 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec

16 R1-129/2023

Predlagatelj: MB

Protustranka: AB

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice

Soba broj: 5

Općinski sud u Sisku

Ročište radi pohrane oporuke

Općinski sud u Dubrovniku

K-242/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište GR P-105/21, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-1455/2024

Tužitelj: MUP RH,PP Garešnica

Okrivljenik: Josip Mihatović

prekršaj iz članka 199.st.7. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Požegi

Pn-36/2024

Tužitelj: HZMO

Tuženik: Plamen d.o.o.Požega

Radi: naknade štete

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-925/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Zagrebu

15 K-57/2019, optuženi Savo Barać i dr., čl. 246.st.2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), objava odluke će se održati u sudnici 98/III

Općinski sud u Zlataru

predsjednica optužnog vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat - radi ispitivanja optužnice

10:05
10:10
10:15
10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. pripremno ročište u 10,30 sati

broj predmeta P-1110/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu P-1158/2023,  10.7.2024. u 10:30 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-680/2024

Tužitelj: MUP RH, PP Grubišno POlje 

Okrivljenik:D.H., L.P.

prekršaj iz članka 216.st.3. i dr.Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-231/2024, glavna rasprava, soba broj 6, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-366/2024

Parnični postupak:

Tužitelj: Mile Lalić

Tužena: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja

10:35
10:40
10:45
Općinski sud u Zlataru

Ročište za glavnu raspravu P-1109/2023,  10.7.2024. u 10:45 sati

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Okrivljenik: Josip Smolčić

Sudac Petar Bajan, soba br. 8

Zbog prekršaja iz čl. 43. st. 3 ZSPC-a i dr.

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 K-189/21.

Rasprava dana: 10.7.2024.g. u 11,00 sati

Tužitelj: ODO u Koprivnici

Okrivljenik: Ružić Danijela 

Zbog: kaznenog djela iz članka 139. stavak 2. KZ/11 i dr.

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-49/2024

 

Predlagatelj: Marinko Jaklić

Protustranka: RH i dr.

Radi: razvrgnuća

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Mario Vrdoljak

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: PP Grubišno Polje

Okrivljenik: Zorica Krluk

radi prekršaja iz članka 22. st. 5. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji 

Stalna služba u Garešnici, soba 42

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta  Pp-1169/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Ankica Trubela

Prekršaj iz čl. 22. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Glavna rasprava dana 10. srpnja 2024. u 11:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

P-266/2024

 

Tužitelj: Stevo Hulak

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja

Općinski sud u Požegi

Ostavina iza pok.Tome Klobučara

Županijski sud u Šibeniku

sudac Ivan Jurišić, Kzd-2/23, opt. Matko Ercegović, čl. 166 st. 1  KZ/11

 

11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Predrag Škuljević

Zbog kaznenog djela iz čl. 247. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. u 11,30 sati

broj predmeta P-975/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Referada broj 16, sudac Tomislav Kuči, soba broj 3

Broj predmeta: O-897/2023

Ostaviteljica: Kata Smrček (Luka), Pitomača

Radi: provođenja ostavinskog postupka

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Grubišnom Polju - Sudnica br. 3

Poslovni broj: P-250/2024

Pripremno ročište

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJICA: Ružica Uđbinac 
TUŽENIK: Blagoja Lovrić
RADI: utvrđenja prava vlasništva nekretnina

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta  Pp Pom-34/2024

Pravna pomoć za Općinski sud u Varaždinu

Okrivljenik: Marijan Balog

Prekršaj: čl. 22. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Ročište dana 10. srpnja 2024.u 11:45 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

 

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

2 Kzd-42/23.

Rasprava dana: 10.7.2024.g. u 12,00 sati

Tužitelj: ODO u Varaždinu

Okrivljenik: B.Š.

Zbog: kaznenog djela iz članka 172. stavak 2. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.34

Sutkinja Lidija Vuljak

 

Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. pripremno ročište u 12 sati

broj predmeta P-751/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: Povrv-60/2024
ročište za glavnu raspravu
Tužitelj: VODOOPSKRBA I ODVODNJA d.o.o.
Tuženik: Karla Dragić i Ivan Leko
Radi: isplate
 

Županijski sud u Zagrebu

17 K-Us-11/2019, optuženi Robert Ljutić, čl. 295. st. 1. i drugi KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - trgovanje utjecajem), rasprava će se održati u sudnici 102/III

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec

16 Povrv-238/2023

Tužitelj: CPO S.L.

Tuženik: NP

Radi: isplate

Soba broj: 5

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici
Tužitelj: Božica Livak i dr.
Tuženik: Crosco naftni servisi d.o.o.
- radi naknade štete
- ročište za objavu odluke
- sudnica broj 13

Županijski sud u Zagrebu

1 K-19/2024, optuženi Xhevat Bitiqi, čl. 154.st.1. KZ (silovanje), rasprava će se održati u sudnici 71/II

Županijski sud u Zagrebu

14 K-94/16, optuženi Vinko Mladineo i dr., čl. 337.st.4. KZ (zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 106/III 

Županijski sud u Zagrebu

16 K-Rz-1/2024, optuženi Jovan Baljak, čl. 120. st. 1. OKZRH (ratni zločin protiv civilnog stanovništva), rasprava će se održati u sudnici 69/II - ODGODA

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: Pp-1269/2024

Tužitelj: MUP RH, PP Garešnica

Okrivljenik:A.Š.

svjedok: Antonija Šajnović

prekršaj iz članka 13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

 

Županijski sud u Karlovcu

Okr. Denis Ivanišević, kazneno djelo iz čl. 227.stavak 1. i 4. KZ/11

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, Kus-5/18 Davor Medić i dr. čl.291. st.1. KZ/11

12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. pripremno ročište u  12,15

broj predmeta P-1379/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zadru

3 P-35/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Zlataru

20 R1-28/2022.

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 1/I. kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-94/2024

 

Predlagatelj: RH

Protustranka: Darko Reiter

Radi: osiguranja dokaza

Općinski sud u Vinkovcima

P-816/2023., sudac Ivan Katičić, soba broj 3

Općinski sud u Gospiću

P-637/2013

  • Tužitelj: Josip Zukanović
  • Tuženik: Željko Hudiček 
  • Isplata
  • ročište za glavnu raspravu
12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Zadru

P-1720/2019

ročište za glavnu raspravu, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Zlataru

10.07.2024. pripremno ročište u 12,30 sati

broj predmeta P-1377/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zadru

3 P-36/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Croatia osiguranje dd 

Tuženik: Erika Stančić Vidrač

Radi: isplate

soba 6/II 

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište GR P-326/22, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

1 K-68/2020

Rasprava dana: 10.7.2024. godine u 12,30 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenik: Željko Špoljarić

Zbog: kaznenog djela iz članka 236. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br. 31

Sudac Krešimir Pavlović

Općinski sud u Vinkovcima

K-39/2022, opt. Zoran Živković, čl. 280. i dr. KZ/11, soba broj 5, sutkinja Ivana Lovrić Vidaček

Općinski sud u Požegi

Kzd-5/2024

Okr. Marijan Putak

Zbog kaz.djela iz čl. 160. st. 1. KZ/11 i dr.

Općinski sud u Zlataru

20 P-150/2023.

Općinski sud u Zlataru , Stalna služba u Donjoj Stubici

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 1/I. kat

Ročište za objavu odluke

 

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Tea Budimlić, K-8/2024 Marin Jurenić čl.110. KZ/11

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - opt. Davor Peremin i dr.

12:35
12:40
Općinski sud u Zlataru

K-254/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Gospiću

P-67/2024

  • Tužitelj: Jure Bušljeta
  • Tuženik: Luketić Zadruga i dr.
  • Radi: utvrđenja 
  • PRIPREMNO ROČIŠTE 
12:45
Općinski sud u Zadru

3 P-1802/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Dubrovniku

Kv-11/2024, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: HŽ Infrastruktura d.o.o.

Tuženik: Josip Stopić

Radi: predaja- povrat

Općinski sud u Požegi

Ovr-255/2024

Ovrhovoditelj: B2 Kapital d.o.o.

Ovršenik. Kutjevo dd

Radi: ovrhe

Općinski sud u Puli-Pola

Optuženi: Aleksandar Komljenović


Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st.2 KZ/11


Općinski sud u Puli-Pola
Sutkinja: Nena Podrug

Općinski sud u Zadru

P-1792/2018

ročište radi objave presude, soba broj 12

Sudac Zoran Vranković

Ss Benkovac

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: Mir-6/2024
ročište za mirenje
Tužitelj: Anđa Pranjić
Tuženik: Mijo Pranjić
Radi: mirenja

Općinski sud u Gospiću

P-316/2023

  • Tužitelj;: Nadica Polegubić Zagorac i dr.
  • Tuženik: Savka Zagorac i dr.
  • Radi: utvrđenja 
  • Ročište glavne rasprave 
Županijski sud u Šibeniku

K-4/2024

Ivan Jurišić

okr. Robert Čećura

čl. 110. u svezi čl. 34. KZ/11

Općinski sud u Zlataru

Psp-11/2024.

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici

Sutkinja Jelena Habulin

Očevid u Strmcu Stubičkom

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Suada Jagodić
Zbog kaznenog djela iz čl. 177. st. 2. KZ/11
Općinski sud u Puli-Pola
Sudac: Barbara Kancelar

13:20
13:25
13:30
Županijski sud u Zagrebu

7 Kov-Us-130/2023, I okrivljeni Kristijan Vidanec i drugi, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 107/III

Županijski sud u Zagrebu

7 Kov-Us-130/2023, I okrivljeni Kristijan Vidanec i drugi, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 107/III

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Požegi

Poslovni broj: Pn-21/2021

Pravna stvar

Tužitelj: Marijan Dorić

Tuženik: Sava osiguranje d.d.

Radi: naknade štete 

Općinski sud u Zadru

P-1608/2022

ročište radi objave presude, soba broj 12

sudac Zoran Vranković

SS Benkovac

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P--1002/2019

Ročište za objavu odluke

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Zlataru

10.7.2024. u 14,30 sati.

Objava odluke

Broj predmeta: P-274/2023

Sutkinja Romana Mališ

Sudnica br. 16, SS u Krapini

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u VIrovitici

Okr. Ivan Kovačić

Zbog kaznenog djela iz čl. 190. st. 2. u svezi čl. 51. st. 1. KZ/11 i dr. - objava odluke.

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00