Ročišnik

<< < 11.08.2021. > >>
08:00
08:05
08:10
08:15
08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Poziv za pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Pr-377/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Branka Filipović

Tuženik: Osnovna škola Sv.P. Orehovec

Radi: isplate

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Koprivnici

Stalna služba u Đurđevcu, okr. Ivan Škledar, prekršajni postupak

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1062/2021, okrivljenik Ivan Sečkar, žurni postupak, soba br. 3, sudac Nada Mišić

08:35
08:40
08:45
08:50
08:55
09:00
Općinski sud u Bjelovaru

Pr-251/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Darko Višak

Tuženik: Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Radi: isplate

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Predlagatelji: V.P. i dr. 

Radi: odobrenja plana o zajedničkoj roditeljskoj skrbi 

Soba broj 3. 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Antonio Lovrić i dr.

Radi: oduzimanja prava na stanovanje s djetetom

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Antonio Lovrić i dr.

Radi: oduzimanja prava na stanovanje s djetetom

Općinski sud u Dubrovniku

K-163/2021 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Koprivnici

 Stalna služba u Đurđevcu, okr. Draženka Lovreković, prekršajni postupak  

09:20
09:25
09:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

poziv za ročište

09:35
09:40
09:45
09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Bjelovaru

Pr-258/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj:Petra Koretić

Tuženik: Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Radi: isplate

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Vinkovcima

K-180/2019, sudac Mirna Kraljević, soba broj 5

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Bjelovaru

Pr-245/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

PARNIČNI POSTUPAK

Tužitelj: Tanja Maltar Okun

Tuženik: Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Radi: isplate

Soba br. 11/I kat

10:20
10:25
10:30
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Koprivnici

  Stalna služba u Đurđevcu, okr. Nenad Radelić, prekršajni postupak

11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Bjelovaru

R1 Ob-245/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: M.K.

Radi: utvrđenje izvanbračne zajednice

Soba br. 11/I kat

11:35
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište za glavnu raspravu

12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Bjelovaru

P-397/2019

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Jasminka Kovačević

Tuženik: Addiko bank

Radi: ništetnost

Soba br.11/I kat

12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Bjelovaru

R2-237/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: Zoran Kokot i dr. 

Radi: ovjera ugovora

Soba br. 11/I kat

13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Bjelovaru

R1 Ob-269/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: I.B i G.B

Radi: sporazumni razvod braka s mlljt. djecom

Soba br. 11/I kat

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Dubrovniku

P.110/2020, Marko Mitrović - Stane Mitrović, razvrgnuća suvlasničke zajednice, soba broj 5

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

Ovršni predmet:  OSNGZ SS u Samoboru, ref 48 

Ovrhovoditelj: Croatia osiguranje d.d.

Ovršenik: Predrag Vojvodić

Radi: ovrhe na pokretninama

15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00