Ročišnik / Javne sjednice

< 12.02.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Vinkovcima

Ročište radi utvrđivanja vrijednosti nekretnine, SS Borna Mišić, soba br. 24

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište radi diobe kupovnine, SS Borna Mišić, soba br. 24

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-227/2021,  glavna rasprava, Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji, I. kat, soba broj 3, viši sudski savjetnik Sanja Bušić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru, 55. Pp-3369/2023

Tužitelj: PP Daruvar
Okrivljenik: Dino Mudri
Svjedoci: Jasna Leš, Davor Blažičko 

čl. 12. st. 8. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

Pn-74/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Igor Hozić

Tuženik: Juraj Fofonjka

Radi: naknade štete

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-399/2022, ročište za glavnu raspravu

Čukić - Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Općinski sud u Zlataru

K-308/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Sutkinja Jasminka Jirsak

Ovrhovoditelj: Elvis Mališ

Ovršenik: Ivica Hrčan

Radi: ovrhe na nekretninama

Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1419/2023

Tužitelj: Policijska postaja Bjelovar

Okrivljenik: Marija Čulo Poljak

- radi prekršaja iz čl. 53. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

okr. Jasna Smokrović

Zbog kaznenog djela iz čl. 228. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Zadru

Sutkinja Katarina Dragičević 

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici
P-370/2023
Soba 1
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1491/2023,  glavna rasprava, Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji, I. kat, soba broj 3, viši sudski savjetnik Sanja Bušić

Općinski sud u Sisku

Pp-203/2023, F. Hefelea 57, soba 7, okr. Snježana Puškar, svjedok D. Jerbić

Općinski sud u Zlataru

12.02.2024. u 8,30 sati

broj predmeta Pn-52/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1078/2022

Okrivljenik: Ivan Babić

Viši sudski savjetnik Sanja Bušić

I-kat soba 3

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1264/2023, žurni postupak, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

P-279/2020

 

Tužitelj: Ivan Žeravica

Tuženik: OTP banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

Općinski sud u Zlataru

predsjednica vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat - zamjena mjera opreza istražnim zatvorom

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1228/2023, glavna rasprava, soba broj 3, sudac Nada Mišić

08:35
08:40
08:45
Općinski sud u Zadru

Ročište, soba 15, sutkinja J. Baričević

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

08:50
Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1244/2023

Tužitelj: Policijska postaja Čazma

Okrivljenik: Saša Kolman

- radi prekršaja iz čl. 53. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

08:55
09:00
Općinski sud u Gospiću

P Ob-54/2019

  • Tužitelj: Marica Đukić
  • Tuženik: Kristina Neuenschwander
  • Utvrđenje bračne stečevine 
  • Pripremno ročište
  • odgođeno
Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1248/2023

Tužitelj: Policijska postaja Čazma

Okrivljenik: Zvjezdan Cirimotić

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

K-297/2021

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Županijski sud u Zagrebu

7 K-Rz-5/2022, optuženi Perica Kustura, čl. 122. OKZ RH (ratni zločin protiv ratnih zarobljenika), rasprava će se održati u sudnici 7/I kat (Petrinjska 12)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Dubrovniku

K-229/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Županijski sud u Zagrebu

3 K-Us-55/2014, optuženi Marko Romanić i drugi, čl. 333/1 KZ/97 i dr. (udruženje za počinjenje kaznenih djela i dr.), rasprava će se održati u sudnici 100/III kat

Općinski sud u Sesvetama

OS SESVETE, SS DUGO SELO 

PRAVNA STVAR 

1. TUŽITELJ: Ivan Hermeščec 

2. TUŽITELJICA: Marija Hermeščec 

TUŽENIK: Štedno-kreditna zadruga Sunce u likvidaciji 

RADI: proglašenja ovrhe nedopuštenom 

SUDAC: Lovro Tomičić 

Općinski sud u Zadru

96 Pr-19/2022, Ročište za glavnu raspravu, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici
Pr-171/2022
Soba 1
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Požegi

K-165/2020

Okr. Mario Kipšić

Zbog kaz.djela. iz čl. 222. st. 3. KZ/11

Općinski sud u Požegi

P-400/2023

Tužitelj: Lazar Subotić

Tuženik: Allianz Hrvatska d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište

Sudac: Gordana Mahovac

Tužitelj: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje  Zagreb

Tuženik: Generali osiguranje d.d.  Zagreb

Županijski sud u Zagrebu

2 K-4/2018, optuženi Marijan Šegota, čl. 246.st.1. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 107/III 

Općinski sud u Sisku

Pp-2530/2023, F. Hefelea 57, soba 7, okr. Marko Kežman i svjedok Tomislav Pezić

Općinski sud u Gospiću

Kmp-12/2023

  • okr. Vid Prusac
  • članak 230. stavak 2. KZ/11 
  • nastavak glavne rasprave
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

Povrv-122/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Grad Virovitica

Tužena: Viktorija Kovačević

Radi: isplate

Općinski sud u Novom Zagrebu

Parnični predmet:

Tužitelj: HEP-TOPLINARSTVO d.o.o.

Tuženi: Mirko Grbac

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-2169/2022, žurni postupak, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Novom Zagrebu

Parnični predmet:

Tužitelj: HEP-TOPLINARSTVO d.o.o.

Tuženik: Mirko Grbac

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1046/2023, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Osijeku

K-18/2023, opt. Marko Begić, zbog kaznenog djela iz čl. 154. st. 2. u svezi st. 1. KZ/11 i dr., sudac Mladen Radičević

Županijski sud u Splitu

Sudac Zoran Ivanišević, Krz-13/15 Čedpmir Vukadin čl.120 OKZRH

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Višnja Strinić, K-31/2019 Branko Tonković i dr. čl.246. st.2. KZ/11

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Tea Budimlić, K-8/2015 Nada Brezec čl.292. KZ/97

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba br. 2

Pr-63/2023

Tužitelj: Opća bolnica dr. Anđelko Višić Bjelovar

Tuženik: Ivana Picek

Radi: isplata

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika šarić - opt. Boris Orešković i dr.

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Jesenka Kovačić - opt. Tomislav Jurčić i dr.

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Dubrovniku

P-1074/2021, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1245/2023

Tužitelj: Policijska postaja Čazma

Okrivljenik: Ivica Križanić

Branitelj: odvjetnik Nenad Dianić

Svjedok: Leonard Turković

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Sisku

Pp-1225/2023, F. Hefelea 57, soba 7, okr. Bernard Koljnrekaj i svjedok Goran Gruica

09:20
09:25
09:30
Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1745/2023

Tužitelj: Policijska postaja Čazma

Okrivljenik: Marijan Mramor

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Sisku

37. P Ob-21/2023

Stalna služba u Petrinji, soba 2

Tužitelj: K.C.

Tuženik: M.C.

radi: utvrđenja izvanbračne zajednice

Općinski sud u Sisku

Tužitelj: ŽELJKO ORLIĆ

Tuženik: MAJA MARINCEL CETINJAN

Radi: stvarno-služnosti na nekretninama

Pripremno ročište, soba 14.

0. kat 

Općinski sud u Zadru

Sutkinja Katarina Dragičević 

Općinski sud u Požegi

Pr-25/2023

Tužitelj: Dražen Bubalo

Tuženik Republika Hrvatska

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište

Sudac: Gordana Mahovac

Tužitelj: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje Zagreb

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: R&K TRADE j.d.o.o.

Tuženik: Vinko Žepačkić

Radi: isplate

glavna raspr., soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru, 55. Pp-3244/2023

Tužitelj: PP Daruvar
Okrivljenik: Anđelko Kolić
Oštećena: Ivana Tršek
Svjedoci: Božica Tršek, Davor Tršek

čl. 13. Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Vinkovcima

K-85/2023, opt. Zoran Gabrilović, čl. 139. st. 3. KZ/11, soba broj 5, sutkinja Ivana Lovrić Vidaček

Županijski sud u Velikoj Gorici

Opt. STJEPAN GOLUBIĆ, čl. 153. stavak 1. KZ/11 - silovanje – sudnica 3

Trgovački sud u Varaždinu

2 St-317/2019

Ročište za diobu kupovnine

Dužnik: MEISO u stečaju d.o.o., Goričan

Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Anela Bubić

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 3. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Viša sudska savjetnica 

Katarina Stipkov Crljenica

Soba 10

Općinski sud u Požegi

K-63/2023

Kazneni predmet:

Okrivljenik: Snežana Ježovita Lukačević i dr.

Zbog kaznenog djela iz članka: 271. stavak 1. KZ/11 i 233. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1710/2023, glavna rasprava, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Koprivnici

13 P-599/2023

Tužitelj: Marinko Baburek

Tuženik: Branko Begić

Radi:  priznanja prava vlasništva na pokretnini

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, pripremno ročište

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1614/2023, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - opt. Almir Aleksa

09:35
09:40
Općinski sud u Gospiću

Pn-24/2016

  • Tužitelj: Josipa Knežević
  • Tuženik: Stjepan Zeba
  • Radi: naknade štete 
  • Ročište glavne rasprave

 

 

 

Općinski sud u Zadru

96 Pr-912/2021, Ročište za glavnu raspravu, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

Općinski sud u Sisku

Pp-901/2023, F. Hefelea 57, soba 7, okr. FIlip Naglić

09:45
09:50
Općinski sud u Bjelovaru

Pp-1717/2023

Tužitelj: Policijska postaja Čazma

Okrivljenik: Stipo Duvnjak

Svjedok: Dorian Poturiček

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama i dr.

09:55
10:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Županijski sud u Osijeku

K-Us-9/2019, opt. Zdravko Mamić i dr., čl. 328. st. 1. KZ/11 i dr., sudac Davor Mitrović

Županijski sud u Zagrebu

6 K-Us-41/2022, optuženi Stanko Vitez, čl. 347. st. 2. KZ/97 (primanje mita), rasprava će se održati u sudnici 77b/II kat

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Božana Mihalj 

Općinski sud u Požegi

Pr-17/2023

Tužitelj: Mario Čop i dr.

Tuženik: Paulovnia d.o.o. Lučinci

Radi: utvrđenja nedopuštenosti otkaza

Općinski sud u Gospiću

R1-13/2021

  • Predlagatelj: Dubravka Atalić
  • Protustranka: 1. Dražen Nikšić i dr.
  • Razvrgnuće suvlasničke zajednice 
  • Ročište 
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1653/2023, glavna rasprava, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-1412/2020, glavna rasprava, Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji, I. kat, soba broj 3, viši sudski savjetnik Sanja Bušić

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište-objava P-415/23, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1321/2023, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ankica Boban, Kus-18/2017 Ante Barin i dr. čl.173. st.3. KZ/11

Općinski sud u Zlataru

K-325/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

10:05
10:10
Općinski sud u Sisku

Pp-1018/2023, F. Hefelea 57, soba 7, okr. Ivica Šimek i svjedok Stipica Krakar

10:15
Općinski sud u Zadru

Sutkinja Katarina Dragičević 

10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Požegi

P-438/2023

Tužitelj: Koviljka Majetić

Tuženik: Imetak štedno kreditna zadruga

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Kata Dolić i dr.

Tuženik: Ferruccio Esterer i dr.

Radi: naknade štete

pripr. roč., soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-466/2023

Parnični postupak:

Tužiteljica: Gordana Lukačić

Tuženik: OTP banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-2167/2022, žurni postupak, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-425/2022, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

10:35
10:40
10:45
Općinski sud u Gospiću

R1-12/2023

  • Predlagatelj: 1. Ivica Marić i dr.
  • Protustranka: Zlatko Marić
  • Razvrgnuće suvlasničke zajednice 
  • Ročište 
Općinski sud u Zadru

ročište, soba 15, sutkinja J. Baričević

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Tužitelj: Marko Baro

Tuženik: Slavica Nađ

Radi: utvrđenje prava vlasništva nekretnine

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, glavna rasprava, soba br. 4

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. R1-158/2021, ročište

Bosmanić - Buzatović 

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište za glavnu raspravu

Sudac: Gordana Mahovac

Tužitelj: Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje Zagreb

Tužena: Danijela Grabarević

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-99/2020

Prvooptuženi Marko Amić i dr.

Predsjednik vijeća Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1526/2023, žurni postupak, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Požegi

Povrv-109/2023

Tužitelj: Credit Point One S.L.

Tuženik: Mario Gavrić

Radi: isplate

Općinski sud u Koprivnici

13 P-105/2023

Tužitelj:Goran  Žitnjak

Tuženik:Dragutin Sambolec

Radi: utvrđenja pravne valjanosti oporuke

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, ročište glavne rasprave

Županijski sud u Zagrebu

2 Kov-Us-32/2024, okrivljeni Ljuz Nokaj, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća održat će se u sudnici 82/II kat

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba br. 2

R1-164/2023

Predlagatelj: Ivan Došen

Protustranka:  Anjela Kovač

Radi: razvrgnuće suvlasničke zajednice

Općinski sud u Gospiću

 Pp-1217/2023

  • Tužitelj: PP Otočac
  • Okrivljenica: Dunja Štokan
  • Branitelj: Nikola Badovinac
  • Čl.229. st. 7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
  • žurni postupak
11:05
Općinski sud u Zadru

Ročište za glavnu raspravu

Stalna služba u Pagu, soba 5

Sudac Sonja Miljak

Općinski sud u Zadru

Pripremno ročište

Stalna služba u Pagu, soba 5

Sudac Sonja Miljak

11:10
11:15
Općinski sud u Gospiću

R1-67/2023

  • Predlagatelj: Ljiljana Maljković
  • Protustranka: Milan Maljković
  • Razvrgnuće suvlasničke zajednice 
  • Ročište 
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Karla Katavić

Zbog kaznenog djela iz čl. 177. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Grubišnom Polju - Sudnica br. 3

Poslovni broj: P-963/2023

Pripremno ročište

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJI: Đuro Novačić i Vlasta Novačić 
TUŽENICI: Kata Kotaran, Snježana Kotaran Brekalo i Marijana Kotaran Munda 
RADI: uznemiravanja prava vlasništva - štetne imisije

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Referada broj 16, sudac Tomislav Kuči, soba broj 3

Broj predmeta: 16 P-488/2023

Glavna rasprava

Tužitelj: Marino Dostica, Virovitica

Tuženik: Erste & Steiermärkische Bank d.d., Rijeka

Radi: isplate

Općinski sud u Osijeku

Okr. Ivica Barjaktarić, čl. 215 st. 1 i dr. KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Požegi

Povrv-106/2023

Tužitelj: Suvlasnici stambene zgrade 4, Naselje Slavonija I u Slavonskom Brodu

Tuženik: Đuro Rakitić

Radi: isplate

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba br. 2

Pn-131/2020

Tužitelj: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje

Tuženik: Pružne Građevine d.o.o.

Radi: naknada štete

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Božica Kušec

Tuženik: Mirela Kušec i maja Kušec Cik

Radi: bračne stečevine

Sudnica broj 5

Općinski sud u Zlataru

Pn-55/2018

ODGOĐENO ročište za objavu presude  

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Sisku

Tužiteljica: JASNA BOSNIĆ

Tuženik: ESMIR BOSNIĆ

Radi: obvezno-ništetnost

Ročište za glavnu raspravu

Soba 14

0. kat

Županijski sud u Zagrebu

13 Kov-Us-15/2023, okrivljeni Mihael Kovačić i drugi, čl. 291. st. 2. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 108/III kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. Psp-17/2022, pripremno ročište

Zavor - Lukić i dr.

Radi: smetanja posjeda prava stvarne služnosti

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 23/II

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Ivica Celcner

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 3.  KZ

Općinski sud u Gospiću

Kzd-40/2023

  • okr. Ivan Ojurović
  • 179. a KZ/11 
  • nastavak glavne rasprave 
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru, 55. Pp-3361/2023

Tužitelj: Državni inspektorat
Okrivljenica: Branimira Schuster
Svjedok: Goran Filipović

čl. 102. st. 1. toč. 14. Zakon o zdravlju životinja

Općinski sud u Gospiću

Pr-7/2023

  • Tužitelj: Ivica Bačić
  • Tuženik: Dom zdravlja Gospić
  • Radi: isplate 
  • Ročište glavne rasprave 
Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivana Kanaet Samardžić, Kus-7/2023 Filip Vojnović čl.291. KZ/11

Županijski sud u Zagrebu

2 Kov-Us-33/2024, okrivljena Ružica Lasić, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnica 82/II kat

Općinski sud u Gospiću

P-293/2020

  • Tužitelj: Ljiljana Sudar i dr.
  • Tuženici: Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje
  • Stvarno- Sklapanje ugovora 
  • Glavna rasprava
12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-423/2019 

Ročište za objavu odluke

Županijski sud u Zagrebu

7 Kov-52/2023, okrivljeni Robert Cofek, čl. 230/2 KZ/11 (razbojništvo), sjednica optuženog vijeća će se održati u sudnici 80/II

12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5

Tužitelj: Danijel Matišić

Tuženik: Hrvatska poštanska banka d.d. 

Radi: isplate

Sutkinja: Sanda Navara Sladović

Soba broj 108

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: P-601/2023
pripremno ročište
Tužitelj: HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Tuženik: Sanela Dedić
Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Kov-12/2024, sjednica optužnog vijeća, okr. Petar Križanac, čl. 190. st. 2. KZ/11, soba broj 5, sutkinja Ivana Lovrić Vidaček

12:35
12:40
12:45
Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5

Tužitelj: Mirela Benčak

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d. 

Radi: isplate

Sutkinja: Sanda Navara Sladović

Soba broj 108

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Dubrovniku

P-520/2021, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Sisku

20. P Ob-160/2023

Stalna služba u Petrinji, soba 2

Tužitelj: Š.M.

Tuženik: S.Ž.

radi: utvrđenje izvanbračne zajednice 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Bjelovaru, sada u Virovitici

Okr. Josip Magdić

Zbog kaznenog djela iz čl. 235. st. 1. KZ/11 i čl. 139. st. 3. u vezi st. 2. KZ/11.

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: Povrv-342/2023
pripremno ročište
Tužitelj: Dugoselski komunalni i poduzetnički centar d.o.o.
Tuženik: Anđelka Galovec
Radi: isplate

Općinski sud u Zadru

ročište, soba 15, sutkinja J. Baričević

Općinski sud u Požegi

P-172/2023

Tužitelj: Renata Đimoti

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba br. 2

P-50/2024

Tužitelj: Republika Hrvatska

Tuženik: Ivica Šepl i dr.

Radi: isplate

Općinski sud u Zadru

3 P-2537/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Siniša Čubrić

Zbog kaznenog djela iz čl. 172. st. 1. i dr. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5

Tužitelj: Josip Kovačić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d. 

Radi: isplate

Sutkinja: Sanda Navara Sladović

Soba broj 108

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Sisku

Sutkinja Nataša Ljuba-Čobanov

Soba 109

Ročište za objavu presude

Tužitelj: M.V.

Tužena: S. K.

RAdi: roditeljske skrbi 

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Hrvatski ured za osiguranje 

Tuženik: Mirko Marković

Radi: isplate 

Županijski sud u Zagrebu

2 Kov-Us-34/2024, okrivljeni Vladimir Lasić, čl. 294. st. 1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - davanje mita), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 82/II kat

Općinski sud u Gospiću

P-120/18

  • Tužitelj: Marija Mesić
  • Tuženik: 1. Tomo Mesić i dr.
  • Utvrđenja prava vlasništva 
  • Ročište za objavu odluke
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00