Ročišnik

<< < 12.07.2021. > >>
08:00
Općinski sud u Zlataru

Povrv-69/2021

ročište 12.07.2021. u 8,00 sati

soba broj 9, Stalna služba u Klanjcu

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-236/2021

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Vlado Ančić

Zbog prekršaja iz čl.63. st.5. u sv. čl.293. st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp-1347/2021, sudac Dubravka Duran, soba broj 3, I. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-1649/2020

Okrivljenik: Marijo Čiritović

Svjedok Matija Brlek

soba 20

prekršajni postupak

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Dean Terzić

Rad za opće dobro

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-1651/29020

Okrivljenik: Josip Zelić

Svjedok Dražen Ježovita

soba 20

prekršajni postupak

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Zlataru

K-8/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Soba 204/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Priv. tužitelj: Stjepan Sudarić

Okr. Zlatko Plišo

Zbog kaznenog djela iz čl. 117. st. 1. KZ/11, čl. 139. st. 1. KZ/11 i čl. 147. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Zlataru

Povrv-48/2021

ročište 12.07.2021. u 8,30 sati

soba broj 9, Stalna služba u Klanjcu

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

R1 Ob-181/2021, sutkinja Nataša Večković Jurman

soba broj  18,  zakazano vrijeme u   8:30 sati

Općinski sud u Vinkovcima

K-430/19 - opt.Mijo Kapoši i dr. - sudac Vesna Resli - sudnica br.6

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-106/2020

Okrivljenik Miljenko Nikić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 13. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-38/2020 sudnica 26

Tužiteljica: Marica Garačić

Tuženik: PRIMAX d.o.o.

Umješač: Euroherc osiguranje dd

radi:        naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

 

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp-253/2020

tužitelj Policijska postaja Garešnica

okrivljenik Željko Oršuš

radi prekršaja iz čl. 53. st.4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Dalibor Gjurgjević

Rad za opće dobro

Općinski sud u Zlataru

Pp-1284/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: Marija Benjak i dr.

Radi: ovjere ugovora

soba 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: Marija Benjak i dr.

Radi: ovjere ugovora

soba 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2021/2020

Okrivljenik: Zdravlo Bađun

svjedok Dejan Horvat

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1028/2021

Tužitelj: Krunčica Tomić

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Prekršajni odjel, soba broj 1, Sudac: Ljiljana Marjanović

okrivljenik: Miroslav Vilk iz Bakića

tužitelj: Policijska postaja Slatina

prekršaj iz članka 216. stavak 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

glavna rasprava zakazana za dan 12.07.2021. u 08,30 sati

08:35
08:40
Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp-1357/2021, sudac Dubravka Duran, soba broj 3, I. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1057/2021

Tužitelj: Zlata Banović

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

08:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Boža Lazarević

Rad za opće dobro

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2094/2020

Okrivljenik: Zdravko Bađun

Svjedok Antonio Vrbanec

soba 20

prekršajni postupak

08:50
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1062/2021

Tužitelj: Sanja Cajner 

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1050/2021

Tužitelj: Svjetlana Novosel

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

08:55
09:00
Županijski sud u Zagrebu

15 K-47/20, optuženi Marko Abramović, čl. 110. u vezi čl. 34. KZ/11 (ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - sudnica 214/II - ODGODA

Općinski sud u Dubrovniku

Pr-437/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Osijeku

K-291/2019, okr. Miloš Borojević, čl. 190. st. 1. KZ/11, sudac Mladen Radičević, soba 56/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Grubišnom Polju - Sudnica br. 3

Poslovni broj: Povrv-71/2021

Pripremno ročište - ODGOĐENO

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJI: Suvlasnici stambene zgrade u Zagrebu, Gajeva 20 
TUŽENICI: Stoja Bursać i Rade Bursać 
RADI: isplate

Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: Darko Matezović

tuženik: 1. Mladen Trčak, 2. Božena Žigovečki, 3. Mirica Bobinec, 4. Barica Čehulić

radi: utvrđenja

Općinski sud u Bjelovaru

P-936/2019

Tužitelj: Denis Ivanković

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Osijeku

okr. Darko Crnojlović, čl. 229.st.1. KZ/11

sudac Sanja Šimleša Vučemilović, sudnica broj 12

Općinski sud u Osijeku

okr. Darko Crnojlović, čl. 229.st.1. KZ/11

sudac SAnja Šimleša Vučemilović, sudnica broj 12

Županijski sud u Zagrebu

15 K-Us-39/2019 protiv okr. Santina Marciuša zbog kaznenog djela iz čl. 329. st. 1. t. 4. i dr. KZ/11 (zločinačko udruženje) rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu u sudnici 118/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru

Optuženik: Josip Fogl

Branitelji: odvjetnici ZOU Doneski i dr.

Svjedoci: Ruža Kokalović i Aga Grgić

Rasprava zakazana u sudnici broj 4.

Zbog: kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. Kaznenog zakona.

Općinski sud u Novom Zagrebu

TUŽITELJ: ZDRAVKA LOVRIĆ

TUŽENIK: ALEKSANDAR LOVRIĆ I DR.

RADI: UTVRĐENJA NIŠTETNOSTI

Općinski sud u Požegi

K-125/2018

okr. Igor Tadić 

članak 236. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Osijeku

K-253/2020, okr. Kristina Abidžić Žuljević i dr., čl. 181. st. 8. i dr. KZ/11, sudac Velimir Čolović

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: SLAVKO KERES

Ovršenik: MARIO LUKIĆ

Radi ovrhe na nekretninama, I. dražba

Soba br. 15

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: HRT

Tuženik: Justina Bilobrk

Radi: isplate

Županijski sud u Zagrebu

12 K-Us-11/2018, III optuženi Petar Pripuz i dr., čl. 295 st. 1. KZ/11 i dr. (trgovanje utjecajem) rasprava će se održati u dvorani Vrhovnog suda RH, Trg Nikole Šubića Zrinskog 3

Općinski sud u Vinkovcima

9 K-225/2019, optuženi Dragan Puškarić

sudac Julka Vučinić-Jurić, sudnica broj 7

Općinski sud u Osijeku

okr. Vedran Vrselja, čl.118.st.1.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: ODO Bjelovar

Optuženi: Stipo Daskijević

Braniteljica. odvj. Vesna Jakovljević

Oštećenici: Nikola Sudarević

Darinka Sudarević i Mirjana Kojić

kazneno djelo iz čl. 139. st. 2. KZ/11

ref. 22, sudac Ivica Matišić

Općinski sud u Osijeku

k-697/2020, okr. Dario Marković-Đurin i dr., čl. 229. st.1, sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Osijeku

K-224/2015, okr. Franz Clemens Viola, kazneno djelo iz članka 247. stavak 2. KZ/11, sudac Siniša Gudelj, soba 62

Općinski sud u Dubrovniku

K-188/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Irena Poljak

Tuženik: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje

Radi: isplate

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-26/2021, opt. Višnja Lenček i dr., čl.347. st.2. KZ/97. (primanje mita), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u zgradi B/prizemlje

Trgovački sud u Varaždinu

Predlagatelj: FINA

Dužnik: JEDNOROG j.d.o.o.

Radi: prethodni postupak

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-1596/2021

Tužitelj: PP Grubišno Polje

Okrivljenik: Ronaldo Rovazdi i Sanja Horak

Zbog prekršaja iz čl.22. st.1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

 

Županijski sud u Osijeku

K-Us-7/2020, opt. Damir Ćuma i dr., čl. 328. st. 1. KZ/11 i dr., sudac Davor Mitrović

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: Centar za socijalnu  skrb

Protustranka: N. M. i dr.

Radi: preispitivanja okolnosti

soba 6/II

Općinski sud u Osijeku

okr. Ivan Stolar, čl. 331. st. 1. KZ/11. i dr., sudac Predrag Bertić

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-52/2021

Tužitelj: ADRIA OIL d.o.o. Kastav

Tuženik: K&K d.o.o. Mursko Središće

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Ivan Solar

Rad za opće dobro

Općinski sud u Zlataru

Pp-1290/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - opt. Bruno Jermaniš

Općinski sud u Osijeku

Okr. Jugoslav Brkić, 264. st. 1. KZ/11, sutkinja Vesna Rožac

Općinski sud u Dubrovniku

P Ob - 45/2021, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1-83/2020

Tarentini - Brkić

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice

Ročište za glavnu raspravu

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, K-9/21 Jakov Šimić i dr. čl.111. toč.4. i dr. KZ/11

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2025/2020

Okrivljenik: Luka Sušnić

Svjedok Miroslav Franjčević

soba 20

prekršajni postupak

09:05
09:10
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1037/2021

Tužitelj: Goran Obrazović

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:15
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-450/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Anto Zeba

Rad za opće dobro

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2128/2020

Okrivljenik: Davor Hrg

soba 20

prekršajni postupak

09:20
Trgovački sud u Osijeku

Ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka

Trgovački sud u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja 

Daniela Martini Maoduš

 

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1068/2021

Tužitelj: Terezija Marušić

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:25
09:30
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-451/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: Pn-165/2018

Tužitelj: Renata Blažević

Tuženik: Županijska uprava za ceste BBŽ i dr.

Radi. Naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: Mitar Knežić

tuženik: Božo Ljubičić

radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

ročište spis K-467/2018 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 75

Općinski sud u Novom Zagrebu

I-okr. Pero Petričević, II-okr. Dragan Umrlić

zbog kaznenog djela iz čl. 222 st. 3 KZ

Županijski sud u Zagrebu

3 K-Rz-2/2017, optuženi Đuro Bajlović i dr., čl. 120. st. 1.  OKZ RH (ratni zločin protiv civilnog stanovništva), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 113/I kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-1644/21 sudnica 26

Tužitelj: Mijat Vrdoljak

Tuženik: HŽ  Putnički prijevoz d.o.o.

radi:  nedopuštenost otkaza

Trgovački sud u Varaždinu

St-288/2021 - prethodni postupak nad dužnikom ANJA USLUGE j.d.o.o. Novi Marof

- ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka

Općinski sud u Zlataru

Povrv-175/2021

ročište 12.07.2021. u 9,30 sati

soba broj 9, Stalna služba u Klanjcu

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Boro Oreč

Rad za opće dobro

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - opt. Mirko Dašić

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2159/2020

Okrivljenik: Stefan Kolar

Svjedok Dejan Horvat

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-842/2021

Tužitelj: Mihael Sinek

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:35
09:40
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-844/2021

Tužitelj: Đurđica Vlašić

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:45
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-449/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Zlataru

Povrv-113/2020

ročište za objavu odluke 12.07.2021. u 9,45 sati

soba broj 9, Stalna služba u Klanjcu

sutkinja Karolina Balen

Županijski sud u Zagrebu

12 Kov-Us-66/2019, okrivljeni Dražen Čuček i dr., čl. 328. st. 1. i dr. KZ/11 (zločinačko udruženje), sjednica optužnog vijeća održati će se u dvorani Vrhovnog suda RH, Trg Nikole Šubića Zrinskog 3

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-2233/2020

Okrivljenik:Zdenko Jaki

Svjedok Tea Kranjec

soba 20

prekršajni postupak

09:50
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-779/2021

Tužitelj: Zlata Dončević

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:55
10:00
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-444/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Grubišnom Polju - Sudnica br. 3

Poslovni broj: P-1112/2020

Pripremno ročište

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJICA: Gordana Radujković 
TUŽENIK: Zdravko Šveda
RADI:  predaje nekretnine u suposjed i isplate

Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: Mira Varat

tuženik: OTP banka d.d.

radi: utvrđenja ništavnosti i naknade štete

Županijski sud u Puli-Pola

K-19/2019 Okr. Marino Benazić, zbog kaznenog djela iz članka 272. stavak 3. u vezi stavka 1. KZ/11  u sobi 1

Općinski sud u Dubrovniku

K-239/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Osijeku

okr. Dalibor Stanković, čl. 153. st. 1. KZ/11, sudac M. Grgić

Općinski sud u Zlataru

P-55/2019.soba br. 11, Stalna služba u Zaboku, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Novom Zagrebu

Ovrhovoditelj: PBZ d.d.

Ovršenik: Damir Bigor

Radi: ovrhe

sob 316/III

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-7/2021 

Tužitelj: Suvlasnici stambene zgrade u Zagrebu

Tuženik: ISTO d.d. u stečaju, Varaždin

Radi: isplate

Trgovački sud u Varaždinu

Dužnik: FI-LA METALI j.d.o.o.

Radi: ročište radi rasprave za otvaranje stečajnog postupka

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-25/2021, opt. Biljana Folnović Tepša, čl.347. st.2. KZ/97. (primanje mita), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u zgradi B/prizemlje

Županijski sud u Osijeku

K-44/2019, čl. 246. st. 2. u svezi čl. 246. st. 1. Kaznenog zakona/11 i dr., sudac Mirko Ljubičić, nastavak rasprave.

Trgovački sud u Osijeku

Ročište za glavnu raspravu.

TSO, soba br. 34/II

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1010/2021

Tužitelj: Goran Vitez

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-445/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužiteljica: Diana Martinović

Tuženik: Mateo Martinović

Radi: razvod braka s mlljt. djecom

Ročište u sobi broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-448/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Zlataru

K-308/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Soba 204/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: 1. Ana Ozimec, 2. Rozalija Cerjan

tuženik: Grad Zagreb

radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp G-97/2020

tužitelj Državni inspektorat

okrivljenik Dražen Slunjski

radi prekršaja iz čl. 50. st.1. Zakona o šumama

Općinski sud u Sisku

Pn-109/2021, tužitelj Jelena Bukvić, tuženik Zavod za hitnu medicinu SM županije, Glina, soba 13

Općinski sud u Zlataru

Pp-350/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Požegi

Pn-15/2019

Tužitelj: Marijan Crnković

Tuženik: Euroherc osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

10:35
10:40
Općinski sud u Sisku

Pr-178/2021, tužitelj Andrija Domitrović, Zavod za hitnu medicinu SM županije, Glina, soba 13

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-22/2020 sudnica 26

Tužitelj: Jakov Pavić

Tuženik: Opća bolnica Dr.Josip Benčević

radi: isplate

10:45
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-489/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

10:50
Općinski sud u Sisku

Pn-176/2021, tužitelj Andrea Domitrović, tuženik Zavod za hitnu medicinu SM županije, Glina, soba 13

10:55
11:00
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-493/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Osijeku

Kzd-92/2019, okr. Silvio Dujmović, čl. 172.st.2. KZ/11, sudac Mladen Radičević, soba 56/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp G-100/2020

tužitelj Državni inspektorat

okrivljenik Franjo Lukač

radi prekršaja iz čl. 92. st. 1. t. 10. Zakona o šumama

Općinski sud u Požegi

K-75/2018

Okr. Alen Barić

članak 118. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: K-164/2016 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 7 Županijskog suda u Dubrovniku

Trgovački sud u Osijeku

Pripremno ročište.

TSO, soba br. 34/II

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1092/2021

Tužitelj: Marija Pranić

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:05
11:10
Općinski sud u Koprivnici

Pojedinačni zemljišnoknjižni ispravni postupak - očevid na nekretninama u k.o. Prugovac

Predlagatelj: Plinacro d.o.o. Zagreb

Radi: upis prava stvarne služnosti

Sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-545/2020 sudnica 26

Tužitelj:  Zlata Živaković - Kerže

Tuženik: Hrvatski institut za povijest

radi: isplate

11:15
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-491/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1026/2021

Tužitelj: Snježana Gojković

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-554/2020 sudnica 26

Tužitelj: Mica Orban Kljaić

Tuženik: Hrvatski institut za povijest

radi: isplate

11:25
11:30
Općinski sud u Zlataru

12.07.2021. očevid u 11,30 sati

broj predmeta P-Z-5041/2021

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp G-268/2020

tužitelj Državni inspektorat

okrivljenik Draženka Topalušić

radi prekršaja iz čl. 36. st. 1. Zakona o šumama

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Darinka Levatić

Tuženik: OŠ Ljudevita Modeca

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Koprivnici

Pojedinačni zemljišnoknjižni ispravni postupak - očevid na nekretninama u k.o. Prugovac

Predlagatelj: Plinacro d.o.o. Zagreb

Radi: upis prava stvarne služnosti

Sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Osijeku

k-764/2019, OPT. Janoš Giber, čl. 205. st 1. KZ/11, sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-81/2021

Lemeš - Lemeš

Radi: uzdržavanja djeteta

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-289/2021

Tužitelj: PP Križevci

Okrivljenik: Marko Hadrović i Siniša Hadrović

Zbog prekršaja iz čl.22. st.1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

 

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-1043/2021

Tužitelj: Melita Dvornik

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:35
11:40
Općinski sud u Novom Zagrebu

Općinski sud u Novom Zagrebu

P Ob-138/2020

Predlagatelj: Natalija Košćica i dr.

Protustranka: Bruno Lugarić

Radi: spora o roditeljskoj skrbi

Ročište

soba 114, Velika dvorana Općinskog suda u Novom Zagrebu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-556//2020 sudnica 26

Tužitelj: Marija Karbić

Tuženik: Hrvatski institut za povijest

radi: isplate

11:45
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Juraj Ribarić

Tuženik: Generali osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Koprivnici

Pojedinačni zemljišnoknjižni ispravni postupak - očevid na nekretninama u k.o. Prugovac

Predlagatelj: Plinacro d.o.o. Zagreb

Radi: upis prava stvarne služnosti

Sutkinja: Marijana Jurenec

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Zlataru

K-379/2017

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Soba 204/II, Općinski sud u Zlataru

Županijski sud u Zagrebu

8 K-Us-13/2020, optuženi Željko Mandić i dr., članak 291. stavak 1. i dr. KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 114/I kat

Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: 1. Vinko Grgin, 2. Marijana Grgin

tuženik: 1. Jovan Lipić, 2. Milorad Kalaba

radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

 

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp G-368/2020

tužitelj Državni inspektorat

okrivljenik Silvijo Špoljarić

radi prekršaja iz čl. 37. st.1. Zakona o šumama

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Josip Bošnjak

Tuženik: Srednja gospodarska škola

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Zlataru

P-57/2020

ročište 12.07.2021. u 12,00 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Novom Zagrebu

P Ob-224/17

Tužitelj: Gordana Čepo

Tuženik: Tihomir Marušić

Radi: utvrđenja

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Marin Šubat

zbog kaznenog djela iz čl. 304 st. 3 i čl. 139 st. 2 KZ/11

Trgovački sud u Varaždinu

Dužnik: Stečajna masa iza MAJA-SAŠA d.o.o.

Radi: ročište radi ispitivanja tražbina

Općinski sud u Koprivnici

Pojedinačni zemljišnoknjižni ispravni postupak - očevid na nekretninama u k.o. Prugovac

Predlagatelj: Plinacro d.o.o. Zagreb

Radi: upis prava stvarne služnosti

Sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Zlataru

Pp-450/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-11/2021  sudnica 26

Tužitelj: Željka Rosandić

Tuženik: Sveučilište u Slavonskom Brodu

radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-11/21 sudnica 26

Tužitelj:   Željka Rosandić

Tuženik: Sveučilište  u Slavonskom Brodu

radi: isplate

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-24/2021, opt. Višnja Lenček i dr., čl.347. st.2. KZ/97. (primanje mita), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u zgradi B/prizemlje

Općinski sud u Osijeku

okr. Robert Sršan, čl. 190.st.2.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica  br. 15

12:05
12:10
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-13/21 sudnica 26

Tužitelj:   Miroslav Mazurek

Tuženik: Sveučilište  u Slavonskom Brodu

radi: isplate

12:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Samoboru

Ovrhovoditelj: EOS MATRIX d.o.o.

Ovršenica: Ines Senjak

Radi: utvrđivanja vrijednosti nekretnine

Općinski sud u Zlataru

Stalna služba u Donjoj Stubici, P Ob-33/2020 u 12,15 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

Općinski sud u Koprivnici

Pojedinačni zemljišnoknjižni ispravni postupak - očevid na nekretninama u k.o. Prugovac

Predlagatelj: Plinacro d.o.o. Zagreb

Radi: upis prava stvarne služnosti

Sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Sisku

P-114/2019

Soba broj 108, I kat

Tužitelj: Marin BFD d.o.o.
Tuženik: Tihomir Lipak

Općinski sud u Požegi

Pr-547/2021

Tužitelj: Brigita Matijašević

Tuženik: Osnovna škola Antuna Kanižlića

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

12:20
Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: Brandon Alvarado

tuženik: Ivanka Lazić

radi: isplate

12:25
12:30
Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-260/2019.

Tužitelj : BELMONT d.o.o. Prelog

Tuženik : ELECTA d.o.o. Mursko Središće

Radi : isplate 111.596,45 kuna

Općinski sud u Bjelovaru

Pn-65/2019

Tužitelj: Mirjana Tutić 

Tuženik: Daria Divjak i dr.

Radi: naknada štete              

Rekonstrukcija na licu mjesta

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Poslovni broj: 45. Pp G-369/2020

tužitelj Državni inspektorat

okrivljenik Silvijo Špoljarić

radi prekršaja iz čl. 37. st.1. Zakona o šumama

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Ivan Pokupec

Tuženik: OŠ Ljudevita Modeca

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Dubrovniku

P-1646/2015, sutkinja Neva Lukin, očevid

Općinski sud u Zlataru

Pp-544/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Zlataru

Pr-276/2020. soba br. 11, ročište za objavu, Stalna služba u Zaboku, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Požegi

Pr-649/2021

Tužitelj: Iva Ivanović

Tuženik: Osnovna škola Zdenka Turkovića

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-240/2017 sudnica 26

Pravna stvar:

Tužitelj: Andrea Kovačić

Tuženik: Euroherc osiguranje dd

radi:  naknade štete

Općinski sud u Osijeku

sjednica optužnog vijeća, ok. Tihana Vidović i dr., sudac Mirna Grgić

Općinski sud u Osijeku

sjednica optužnog vijeća, okr. Jetmir Imeri, sudac M. Grgić

12:35
12:40
Općinski sud u Sesvetama

tužitelj: 1. Damir Podolski, 2. Esmina Podolski, 3. Kristina Podolski, 4. Krunoslav Podolski

tuženik: Raiffeisenbank St. Stefan-Jagerberg-Wolfsberg eGen

radi: ništetnosti

12:45
Općinski sud u Požegi

Pr-545/2021

Tužitelj: Helena Mauerman

Tuženik: Osnovna škola Vilima Korajca

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Sesvetama

predlagatelj: Ivan Đurec

radi: poništenja isprave

Općinski sud u Dubrovniku

K-494/2018, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Slavonskom Brodu

14 Ovr-2521/2012

     Ovr-372/13

Ovrhovoditelj Kentbank d.d. Zagreb

Ovršenici: Milenko Vuleta i Marija Vuleta

radi: ovrhe na nekretninama

ročište za I. javnu dražbu 12. srpnja 2021. u 13,00 sati

soba 36/I

Viši sudski savjetnik  Davor Lovrić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Irena Horvat

Tuženik OŠ Ljudevita Modeca

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Srećko Radelić

Zbog kaznenog djela iz čl. 256. st. 3. u svezi st. 1. istog čl. KZ/11 i čl. 279. st. 2. KZ/11.

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Vesna Prajković

Tužena: OŠ fra Kaje Adžića Pleternica

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

Kmp-20/2019 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Požegi

Pr-602/2021

Tužitelj: Zorka Adžidović

Tuženik: Osnovna škola fra Kaje Adžića Pleternica

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

Županijski sud u Zagrebu

7 Kov-30/21, optuženi Zlatko Marjanović, čl. 246. st. 2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), sjednica optužnog vijeća održati će se na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - sudnica 218/II

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-23/2021, opt. Dahna Jantoš i dr., čl.347. st.2. KZ/97. (primanje mita), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu u zgradi B/prizemlje

Županijski sud u Zagrebu

3 K-50/19, optuženi Damir Strmečki, čl. 272. st. 2. KZ/97 (izazivanje prometne nesreće) - objava presude Općinski kazneni sud u Zagrebu - sudnica 113/I

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Veronika Lipohar

Tužena: OŠ fra Kaje Adžića Pleternica

Radi: isplate

Općinski sud u Požegi

Pr-493/2021

Tužitelj: Sonja Paprić

Tuženik: Centar za socijalnu skrb Požega

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

Općinski sud u Požegi

Pr-498/2021

Tužitelj: Sanja Gagić

Tuženik: Centar za socijalnu skrb Požega

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

osuđ. Danijela Rasperger

povodom zahtjeva za obnovu kaznenog postupka

Trgovački sud u Varaždinu

P-157/2018.

Tužitelj: TKALEC TRANS d.o.o. Bogdanovec

Tuženik: Stečajna masa stečajnog dužnika FOX AIR d.o.o., u stečaju, Cavtat

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Leo Franić

Tužena: OŠ fra Kaje Adžića Pleternica

Radi: isplate

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić - 1. opt. Andrej Butković i dr. odgođeno

13:35
13:40
13:45
Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Anka Rajkovača

Tužena: OŠ fra Kaje Adžića Pleternica

Radi: isplate

13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Novom Zagrebu

Kov-152/2021

Optuženi: I. Mato Lamešić, II. Domus Acta d.o.o.

Zbog: kaznenog djela iz članka 224. st. 4. Kaznenog zakona

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar:

Tužitelj: Mirjana Lalić

Tužena: OŠ fra Kaje Adžića Pleternica

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Ljubo Hudjek

Tuženik: Alma Hudjek Radi: uzdržavanja

Sudnica broj 5

Županijski sud u Zagrebu

6 K-26/21, optužena Sanjica Kučko, čl. 291.st.2. KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti), objava presude - Općinski kazneni sud u Zagrebu - sudnica 122/I

14:05
14:10
14:15
Općinski sud u Dubrovniku

Kv-47/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

P-2504/2015

Tužitelj: KAMGRAD d.o.o.

Tuženik: PRIMACOTRANS d.o.o.

Radi: obvezno- isplata

Općinski sud u Zlataru

P-25/2020, ročište za objavu 12.7.2021. u 14,30 sati,soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-369/2018.

Tužitelj: INFODESIGN d.o.o. Varaždin

Tuženik: K TEKSTIL d.o.o. Varaždin

Radi: isplate

Ročište za objavu i uručenje presude

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Povrv-327/2019

Tužitelj: Gradska plinara Zagreb

Tuženik: Božidar Sabo

Radi: isplate

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00