Psp-12/2023
Ročište za glavnu raspravu
Broj predmeta Pp Ikp-eu-23/2024
Sutkinja Marija Bračun
Sudnica broj 13, SS u Zaboku, Prekršajni odjel, M. Gupca 22
Očevid R1-79/2024
9 P-107/2024
Tužitelj: RH, Ministarstvo obrane
Tuženik: Boris Pecek
Radi: isplate
Sutkinja Marijana Jurenec
Soba broj 31/II, pripremno ročište
Pr-40/2023
Općinski sud u Zlataru, Stalna služba Krapina,
sutkinja Barbara Čuček, soba broj 3
13.9.2024. u 8,30 sati
Broj predmeta: P-550/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
Općinski sud u Bjelovaru Stalna služba u Križevcima
Tužitelj: Kuk Co d.o.o.
Tuženik: Dalibor Jambrešić i dr,
Radi: isplate
Soba br.11/I kat
Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima
Tužitelj: Đurđica Đurec i dr.
Tuženik: Republika Hrvatska
Radi: utvrđenja prava vlasništva
soba 6/II
Ovr-18/2023
Broj predmeta Pp Ikp-eu-22/2024
Sutkinja Marija Bračun
Sudnica broj 13, SS u Zaboku, Prekršajni odjel, M. Gupca 22
K-312/2023, Opt. Slađana Cvijanović, čl. 227. st. 6. KZ/11., sutkinja Špigel, soba 26
Opt. Mario Berišić, čl. 236. st. 1. KZ/11, sudac Jadranka Seletković
Opt. Sascha Denny Zelenic, čl. 106. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter
3 Ps-20/2021 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I
7 K-Us-6/2021, I optuženi Robert Palić i drugi, čl. 328. st. 1. i dr. KZ/11 (kazneno djelo protiv javnog reda - zločinačko udruženje i dr.), rasprava će se održati u sudnici 107/III
Tužitelj: Srećko Pavlić
Tuženik: Robert Mrkonjić
Radi: predaje u posjed i isplate
okr. Ivan Ćosić, čl. 179a i dr. KZ/11., sutkinja Dunja Petrović, soba 23
P-71/2019, ročište za glavnu raspravu,
Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.
Pn-89/2022, pripremno ročište u redovnom postupku,
Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.
Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: P-491/2022
ročište za glavnu raspravu
Tužitelj: Ankica Marić, saslušanje
Tuženik: Ivuša Marić, saslušanje
Radi: prava vlasništva nekretnine
Stalna služba u Benkovcu
ročište
Sudac: Igor Berghaus
6 Kmp-2/2024, I optuženi Patrik Hašimović i dr., čl. 153. st. 2. KZ (silovanje) , rasprava će se održati u sudnici 77b/II
I. opt. Samanta Udurović i dr., čl. 229. st. 1. toč. 2. KZ/11, sutkinja Iva Ćorković Kozari
30 K-130/2020, optuženi Saša Božić i dr.
sudac Niko Skoblar, sudnica broj 7
13.9.2024. u 09,00 sati
Broj predmeta: P-1055/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
4 K-32/2022, optuženi Robert Soče, čl. 188. st.1. KZ/97 (silovanje), rasprava će se održati u sudnici 96/III
2 K-Us-22/2023, okrivljeni Stjepko Čović, čl. 256. st. 1. i 3. u svezi čl. 329. st. 1. toč. 4. KZ/11 i dr. (kazneno djelo protiv gospodarstva - utaja poreza ili carine; kazneno djelo protiv javnog reda - počinjenje kaznenog djela u sastavu zločinačkog udruženja) rasprava će se održati u sudnici 82/II
Broj predmeta Pp Ikp-eu-21/2024
Sutkinja Marija Bračun
Sudnica broj 13, SS u Zaboku, Prekršajni odjel, M. Gupca 22
Pn-41/2024
Tužitelj: Flamenko Senjak
Tuženik: Euroherc osiguranje d.d.
Radi: naknade štete
okr. M. Klarić, čl. 247. st. 1. KZ/11, sudac D. Vukušić
P-51/2023, pripremno ročište u redovnom postupku,
Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.
21.P-271/2021
Stalna služba u Glini
Tužitelj: Mirjana Jekić
Tuženik: Nevenka Vukša i dr.
Radi: pravo vlasništva nekretnine
18 K-Us-25/2023, optuženi Mario Sever i drugi, čl. 291. st.1. KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 105/III
13.9.2024. u 09,30 sati
Broj predmeta: P-1222/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
R1-70/2024
Predlagatelj: Fulvia Akrap
Protustranka: Davor Brgles i dr.
radi razvrgnuća suvlasničke zajednice
P-438/2022
Tužitelj: Mihaela Cvetković
Tuženik: Samostalni sindikat zdravstva i socijalne skrbi Hrvatske
radi: obvezno - isplata
K-97/2022
Okr. Zoran Boškić
Zbog kaz.djela iz čl. 236. stavak 1. i 2.
P-2128/2022
pripremno ročište, soba broj 12
sudac Zoran Vranković
SS Benkovac
13 K-10/2024, optuženi Damir Keleminčić, čl. 111. točka 1.,4. KZ/11 (teško ubojstvo), rasprava će se održati u sudnici 103/III
3 Psp-38/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I
I-okr. Z. Balas i dr., čl. 228. st. 1. KZ/11, sudac D. Vukušić
13.9.2024. u 10,00 sati
Broj predmeta: P-1378/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
K-133/2022, sutkinja Ilka Markić, sudnica br. 3
Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Vrbovcu
Trg P. Zrinskog 22, soba 6/ I. kat
Tužitelj A1 Hrvatska
tuženik: Hrvoje Dominić
radi isplate
P-388/2023
Tužitelj: Reza Triska
Tuženik: Republika Hrvatska i dr.
Radi: naknade štete i utvrđenja ništetnosti ugovora o prodaji poljoprivrednog zemljišta
Z-9902/2024
Predlagatelj: Josip Grahovac
Radi: pojedinačnog ispravnog postupka
Stalna služba u Daruvaru, očevid na licu mjesta u k.o. Removac
Z-9902/2024
Predlagatelj: Blaženka Liber
Radi: pojedinačnog ispravnog postupka
Stalna služba u Daruvaru, očevid na licu mjesta u k.o. Krivaja
P-440/2022
Tužitelj: Marica Rosani i dr.
Tuženik: Samostalni sindikat zdravstva i socijalne skrbi Hrvatske
radi: obvezno - isplata
R1-164/2022
Predlagatelj: Potok d.o.o.
Protustranka: Pero Grgić i dr.
radi razvrgnuća suvlasničke zajednice
I-opt. Antun Lipar i dr., čl. 331. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter
13.9.2024. u 10,30 sati
Broj predmeta: P-1446/2023
Sutkinja Romana Mališ
Sudnica br. 16, SS u Krapini
P-1455/2019
ročište za glavnu raspravu, soba broj 12
sudac Zoran Vranković
Ss Benkovac
K-300/2023
Optuženi Danijel Mršić
Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I
P-759/2015
Ročište za glavnu raspravu
P-759/2015
Ročište za glavnu raspravu
Okr. Andrej Kmet, čl. 227. st. 6. KZ/11, sudac Jadranka Seletković
Općinski sud u Virovitici
Sudnica - 11/I
Tužitelj: ODO u Virovitici
Okr. Marko Lončarić
Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st. 1. KZ/11.
Tužitelj; Đurđica Flisar, tuženik; Grad Virovitica, radi; utvrđenje prava vlasništva na nekretninama
Sudac; Zoran Mandić, ročište za licu mjesta- očevid
I.opt. Stevan Fadi i dr., čl. 236. st. 2. KZ/11, sutkinja Iva Ćorković Kozari
Tužitelj: HEP Elektra d.o.o.
Tuženik: Draga Topić
Radi: ovrhe na temelju vjerodostojne isprave
Općinski sud u Virovitici
Tužiteljica: Marina Erhatić
Tuženik: Ivan Erhatić
- radi isplate
- ročište na licu mjesta
Zemljišnoknjižni predmet:
Predlagatelj: BEB SOLAR d.o.o.
Radi: zemljišnoknjižnog ispravnog postupka
Referada 8 - Viša sudska savjetnica: Nikolina Valent – očevid na nekretninama u k.o. Selnica Podravska
P-1976/2023
pripremno ročište, soba broj 12
sudac Zoran Vranković
SS Benkovac
Tužitelj: Željko Ernečić
Tuženik: Grad Zagreb
Radi: ovrhe
Soba 208/II kat
Zemljišnoknjižni predmet:
Predlagatelj: BEB SOLAR d.o.o.
Radi: zemljišnoknjižnog ispravnog postupka
Referada 8 - Viša sudska savjetnica: Nikolina Valent – očevid na nekretninama k.o. Selnica Podravska