Ročišnik

<< < 13.10.2021. > >>
08:00
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-888/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Zoran Ciler

Prekršaj: čl. 199. st.7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini, ref. 15

Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

P-184/2021

 

Tužitelj: Ministarstvo poljoprivrede

Tuženik: Dalibor Stanisavljević

Radi: isplate i predaje u posjed

 

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-366/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp J-393/2020

Okrivljeni: Romano Grčić

Tužitelj: PP Koprivnica

Prekršaj: čl. 22. st. 3. t. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

roč. zakazano za dan 13.10.2021. u 08,00 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-560/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Marijan Filipović

Branitelj: Lidija Rukavina

Prekršaj iz čl.70.st.1. u svezi čl.293.st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 13. listopada 2021. godine u 08:30 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-297/2021

Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Optuženi Đuro Anaković

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Jadranka Jukić

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-853/2021

Okrivljenik:Nikola Golomeić

Svjedok: Dražen Šeliga

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište R1 Ob-314/2021

Sudac Željka Paunović

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Broj: 9 Pp-1753/2021

Okrivljenica: Blaženka Lipčić

Zbog prekršaja iz čl. 51. st. 5. i dr. ZSPC

Žurni postupak

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović; sudnica br. 7

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Sudnica - 14

Okr. Maja Drlja

Zbog  prekršaja iz č. 53. st. 1. ZSPC-a 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Poziv radi uručenja rješenja o upućivanju na izdržavanje kazne zatvora

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1914/2021
sudac Dubravka Duran, okrivljenik Mijo Rimac, soba broj 3, I kat
Stalna služba u Županji

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-30/2020 - Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Stjepan Mišić

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-861/2021

Okrivljenik: Bruno Zadro

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini, ref. 15

Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-121/2021

 

Predlagatelj: RH

Protustranka: Milosava Vasić

Radi: osiguranja dokaza

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište R1 Ob-315/2021

Sudac Željka Paunović

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Broj: 9 Pp-1740/2021

Okrivljenik: Jozo Čvek 

Zbog prekršaja iz čl. 163. st. 8. i dr. ZSPC

Žurni postupak

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović; sudnica br. 7  

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Ilija Dankić

Prekšaj: članak 249. stavak 1. točka 1. Zakona o doprinosima

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

Soba 67 A III kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Sudnica - 14

Ovl. tužitelj:  PPRP Virovitica

Okr.  Dragutin Mikolčić

Zbog  prekršaja iz čl. 238. st. 1. ZSPC-a i dr..

Općinski sud u Novom Zagrebu

P-668/2019

Tužitelj: Reno Glažar

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Sudac: Berislav Zaninović, Soba: 108/I kat

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Bjelovaru

P-645/2020

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Danica Brlić

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: brisovne tužbe

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Zlataru

13.10.2021. u 8,30 sati

broj Predmeta P-414/2019

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Bruno Brezec

Zbog kaznenog djela iz čl. 227. st. 2. u svezi st. 1. istog čl. KZ/11.

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1391/2021

Okrivljenik: Anica Glas, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 129. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-1431/2021, 13.10.2021. u 8,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-554/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Petar Lončar

Branitelj: Krešimir Kraljic

Prekršaj iz čl.433.st.1. i čl.176.st.3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 13. listopada 2021. godine u 08:30 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Zlataru

Pp-1902/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Zlataru

Povrv-156/2020

ročište 13.10.2021. u 8,30 sati

soba broj 19, STalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-1622 /2021

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Darko Egredžija

Branitelj: ZOU J.Doneski i dr. iz Garešnice

Svjedoci: Mario Savi, Dubravka Boršodi, Ivan Boršodi i Dalibor Plavček

Zbog prekršaja iz čl.199. st.6.i dr.  Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1-89/2021

ročište - razvrgnuće suvlasničke zajednice nekretnina

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Zdravko Ereš

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-840/2021, pripremno ročište u redovnom postupku, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić.

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-862/2021

Okrivljenik: Predrag Plantak

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Dubrovniku

Pn-119/2016, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Broj: 9 Pp-1752/2021

Okrivljenik: Damir Konta

Zbog prekršaja iz čl. 238. st. 7. i dr. ZSPC

Žurni postupak

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović; sudnica br. 7

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Ivica Ilić

Prekršaj: članak 133. stavak 1. Zakona o trošarinama

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

soba 67 A III kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Sudnica - 14

Ovl. tužitelj:  PPRP Virovitica

Okr. Bernad Ivanović

Zbog  prekršaja iz čl. 289. st. 1. ZSPC-a i dr..

Općinski sud u Zlataru

P-227/2021

13.10.2021. u 8,30 sati

Stalna služba u Krapini, soba broj 11

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1741/2021
sudac Dubravka Duran, okrivljenik Laura Kruškić, soba broj 3, I kat,
Stalna služba u Županji

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, Kim-11/2021 Luka Sinovčić čl.153. st.1. i dr. KZ/11

Općinski sud u Zlataru

okr. Ljubek zbog prekršaja iz čl. 22 st. 1 ZZNO-a (Prekršajni odjel) soba 14

Trgovački sud u Osijeku

Ročište za glavnu raspravu.

TSO, soba br. 34/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Tužitelj: Nino Hodak

Tuženik: Zavod za hitnu medicinu Virovitičko podravske županije

Radi: isplate

Referada 5, VSS Arsen Vanek

08:35
08:40
Općinski sud u Zlataru

K-434/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-843/2021, pripremno ročište u redovnom postupku, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište

08:45
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-873/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Mišel Nemec

Prekršaj: čl. 199. st.7.  Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-461/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-352/2021

Okrivljenik: In-Vindico d.o.o. i dr., soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka 57. Zakona o vinu

Općinski sud u Zlataru

Pr-1440/2021, 13.10.2021. u 8,45 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Sisku

P-438/2019

Soba broj 113a, I kat

Tužitelj: Ljiljana Milardović Kolar

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d.

Općinski sud u Dubrovniku

K-398/2019 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Željko Rašić

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-863/2021

Okrivljenik: Sebastijan Jelenčić

Braniteljica Marija Petra Sokač

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Mato Vidović

Prekršaj: članak 65. stavak 1. točka 2. Zakona o zaštiti od požara

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

soba 67 A III kat

08:50
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-789/2021, pripremno ročište u redovnom postupku, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić.

08:55
09:00
Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište u predmetu Pr-973/2021

tužitelj Nevenka Sambolić, protiv tuženika Dom zdravlja KZŽ, radi isplate.

Ročište će se održati kod Stalne službe u Krapini, soba broj 22, a

predmet vodi viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec.

 

Općinski sud u Bjelovaru

Pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici - sudnica broj 18

Poslovni broj: 25 Povrv-161/2021

PRAVNA STVAR:

Tužitelj: Voda Garešnica d.o.o. Garešnica, Mate Lovraka 30

Tuženik: Martina Štivan iz Garešnice, Bana Jelačića 10, sada nepoznatog prebivališta i boravišta zastupana po priv. zastupniku Neveni Oulovski, odvjetnici  iz Pakraca, P. Preradovića 5/13

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

Pr-538/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Osijeku

okr. Mario Šimunić, čl. 172.st.2.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Sandra Frčo

Tuženik: Davorin Frčo

Radi: bračne stečevine

Sudnica broj 5

Županijski sud u Zagrebu

12 K-Us-8/2018, I optuženi Zvonimir Šostar i dr., čl.291 st.1 i dr. KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, zgrada B - dvorana /prizemlje - ODGODA

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj-protutuženik: Sandra Frčo

Tuženik. protutužitelj: Davorin Frčo

Radi: bračne stečevine

Sudnica broj 5

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, P-147/2020, sudnica 2 

Općinski sud u Dubrovniku

P - 523/2014, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

Parnični predmet:

Tužitelj: Darko Škvorc

Tuženik: Darko Remuš

Radi: stvarno - pravo vlasništva nekretnine

 

soba 9 I kat, Općinskog suda u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

Općinski sud u Dubrovniku

rasprava spis K-200/2017 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 75

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-48/21

Tužitelj: Pero Ljubičić

Tuženik: Lovačka udruga Sokol

SUDNICA 2

Općinski sud u Zlataru

Stalna služba u Donjoj Stubici, Pr-63/2019 u 9,00 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec

Županijski sud u Zagrebu

10 K-65/16, optuženi Goran Zubac i dr., čl. 246.st.2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 222/II - Općinski kazneni sud u Zagrebu 

Općinski sud u Dubrovniku

K-308/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Slavonskom Brodu

sudac: Mirko Živić

okrivljeni: Antun Lukačević

kazneno djelo: 315. stavak 1. KZ/11

 

Općinski sud u Osijeku

okr. Roman Nađ i dr., čl. 132. st. 1. KZ/11., sutkinja Dunja Petrović, soba 23.

Općinski sud u Vinkovcima

J 16 Ovr-533/2020, ročište za utvrđivanje vrijednosti nekretnine, 

Stalna služba u Županji, soba broj 12, sudski savjetnik - specijalist Tomislav Juzbašić. 

Općinski sud u Vinkovcima

9 Kov-165/2021, okrivljeni Marko Kalauz

sudac Julka Vučinić-Jurić, sudnica broj 7

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Tužitelj: Privredna banka Zagreb d.d.

Tuženik: Renato Radelić i dr.

Radi: ispunjenja dužne činidbe

Referada 5, VSS Arsen Vanek

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-171/2021

Okrivljeni: Ivana Ivanović

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 229. st. 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 13.10.2021. u 09,00 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-551/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Dominik Potočnjak

Svjedok: Ivan Kapić

Prekršaj iz čl.52.st.2. i čl.163.st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 13. listopada 2021. godine u 09:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Zlataru

Pp-1900/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp G-404/2020

Okrivljenik: Bilogorac promet j.d.o.o. i dr., soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 46. Zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Sisku

K-533/2019

Tužitelj: ODO Sisak

Opt. Ester Lenard

Sisak, LJ. Posavskog 5, soba 110, u 9,00 sati

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Požegi

Kzd-11/2021

okrivljenik Ilija Devčić

zbog kaznenog djela iz članka  179a. i dr. KZ/11

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelji: M.F. i I.F.

Tuženik: K.D.

Radi: bračne stečevine

 

Županijski sud u Zagrebu

9 Kmp-4/2021, okr. Pino Berišić, čl. 230/2 KZ/11 (razbojništvo), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, sudnica 116/I - ODGODA

Županijski sud u Zagrebu

7 K-35/21, optuženi Mair Selimi, čl. 246. st. 2. KZ/11 i dr. (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 218/II - Općinski kazneni sud u Zagrebu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Bruno Grgić

Radi: lišenja poslovne spsobnosti

Županijski sud u Varaždinu

Sutkinja Mirna Mavriček

Opt. D.D., kazneno djelo iz čl. 158. st. 5. i dr. KZ/11. -rasprava javnost isključena - ODGODA

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-827/2021, pripremno ročište u redovnom postupku, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić.

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Ovr-1042/2021

Ovršno-pravna stvar:

Predlagatelj osiguranja: BRANKA GRUBNIĆ  i VELJKO GRUBNIĆ

Protivnik osiguranja: BORIS LOVRENČIĆ

Radi: Osiguranje privremenim mjerama

Ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

 

 

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-424/2020

Janković-Vasilić, isplata, glavna rasprava, 52/II

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Tužiteljica: I.B. 

Tuženik: M.B. 

Radi: odlučivanju o roditeljskoj skrbi 

Soba broj 3. 

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec

16 Ovr-72/2020

Ovrhovoditelj: DDM Invest

Ovršenik: JK

Radi: ovrhe na nekretninama

Soba broj: 5

Općinski sud u Bjelovaru

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Stjepan Lučki

Tuženi: Dunja Radaković

Radi: isplate

Soba br. 9/I kat

 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-868/2021

Okrivljenik: Krešimir Papac

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Jozo Tolić

Prekršaj: članak 199. stavak 8. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

soba 67 A III kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Sudnica - 14

Ovl. tužitelj:  PPRP Virovitica

Okr. Ivica Raič

Zbog  prekršaja iz čl. 10. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Općinski sud u Osijeku

okr. Tomislav Marčik, čl. 293. st. 2. KZ, sudac Ivan Sajter 

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - 1.opt. Boris Orešković i dr.- ODGOĐENO

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić - 1. opt. Andrej Butković i dr.

Općinski sud u Vinkovcima

K-334/2021, sudac Mirna Kraljević, soba broj 5

Županijski sud u Splitu

Sudac Zoran Ivanišević, K-4/2021 Denis Mirko Mandić čl.231. KZ/11

Općinski sud u Dubrovniku

K-54/2019 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Novom Zagrebu

P-415/2020

Tužitelj: Violeta Pavić

Tuženik: Dean Večković i dr.

Radi: utvrđenja

Sudac: Berislav Zaninović, Soba: 108/I kat

Županijski sud u Osijeku

K-Us-4/2019

opt. Dragan Baković i dr., zbog kaznenog djela iz čl. 328. st. 1. i dr. Kaznenog zakona, Županijski sud u Osijeku, u sobi prema rasporedu na oglasnoj ploči suda, sudac Vlasta Šimenić-Kovač.

Županijski sud u Velikoj Gorici

 opt. Haris Okugić, čl. 153. st. 1. KZ/11 – silovanje – sudnica 3

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 18

Referada 11

Povrv-188/2021

Tužitelj: Komunalac d.o.o.     

Tuženik: BIO MILL d.o.o.       

Radi: isplate

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-498/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Dubrovniku

P.657/2016, Željko Licul - Denis Topić i dr., isplate, sudnica broj 4

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1335/2021

Okrivljenik: Ivan Grgić, soba 110 glavna rasprava,

Radi prekršaja iz članka 76A Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Županijski sud u Zagrebu

13 K-11/21, optuženi Hrvatin Gabelica, čl. 110. u vezi čl. 34. KZ/11 (ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 008/prizemlje  - Odjel za mladež - Općinski kazneni sud u Zagrebu - ODGODA

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-870/2021

Okrivljenik: Martina Mak

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Aleksandar Karapandža

Prekršaj: članak 199. stavak 8. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

soba 67 A III kat

Općinski sud u Zlataru

okr. Galina zbog prekršaja iz čl. 22 st. 3 ZZNO-a (Prekršajni odjel) soba 14

09:20
09:25
09:30
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

30 P-546/2019

Tužitelj: Siniša Matoić

Tuženik: OTP banka d.d.

Radi: ništetnosti i dr.

soba 6/II

Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište u predmetu Pr-328/2021,

tužitelja Mire Kice, protiv tuženika Dom zdravlja KZŽ, radi isplate.

Ročište će se održati kod Stalne službe u Krapini, soba broj 22.

Predmet vodi viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec.

Općinski sud u Dubrovniku

Pr-502/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Županijski sud u Zagrebu

15 K-Us-2/2019, I. opt. Miljenko Benko i dr., čl.291/1. i dr, KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u dvorani 117/I kat

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, P-152/2020, sudnica 2 

Općinski sud u Dubrovniku

K-625/12 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-390/2020

Optuženi: Damir Legac

Zbog: kaznenih djela iz članka 229. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Dubrovniku

P - 736/2018, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Vinkovcima

16 Povrv-135/20

Tužitelj: Hep

Tuženik: Željko Gudeljević

SUDNICA 2

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-913/2021

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Petar Špoljarić

Prekršaj: čl. 199. st.7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Bjelovaru

P-396/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Mira Fadiga

Tuženik: Privredna banka Zagreb

Radi. utvrđenja ništetnosti i isplate

Soba br. 11/i kat

 

Trgovački sud u Osijeku

Ispitno ročište

Trgovački sud u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja 

Daniela Martini Maoduš

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-657/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zlataru

Psp-26/2021- soba br. 11, Stalna služba u Zaboku, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj P-201/2021

Tužitelj: Marijan Golubić

Tuženik: Sberbank d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-557/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Auto Taći d.o.o.

Svjedok: Matej Lanšćak

Prekršaj iz čl.45.st.1.al.3. Zakona o radnom vremenu, obveznim odmorima mobilnih radnika i uređajima za bilježenje u cestovnom prometu

Ročište dana 13. listopada 2021. godine u 09:30 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Zlataru

Pp-377/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka 3/I

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pipremno ročište

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1027/2021

Okrivljenik: Berislav Kern, soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka 6. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, soba br. 9

Ovrhovoditelj: B2 Kapital d.o.o. Bjelovar i Eos Matrix d.o.o.

Ovršenica: Marija Kučera

Radi: ovrhe na nekretninama

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-79/21

okr. Željko Čakanić

zbog kaznenih djela iz čl. 305 st. 1 i dr. KZ/11

Općinski sud u Sisku

Glavna rasprava 

Soba broj 2, suteren 

Radi: Bračne stečevine

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-872/2021

Okrivljenik: Nikolina Žugaj

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Antun Terzić

Tuženik: Mirjana Mikulić

RAdi. isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Osuđenik: Željko Andrić

Prekršaj: članak 216. stavak 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Poziv radi uručenja naredbe o upućivanju osuđenika na izvršenje rada za opće dobro

soba 67 A III kat

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Prekršajni odjel

Sudnica - 14

Ovl. tužitelj:  Državni inspektorat,Virovitica

Okr. Meta-plast d.o.o. i dr.

Zbog  prekršaja iz čl. 65. Zakona o zaštiti na radu

Županijski sud u Šibeniku

sudac Jadranka Biga-Milutin, K-4/21, opt.  Jakov Prešić, čl. 153 st. 2  u sv. st. 1 KZ/11

 

Općinski sud u Zlataru

P-224/2021

13.10.2021. u 9,30 sati

Stalna služba u Krapini, soba broj 11

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

Općinski sud u Vinkovcima

17 P Ob-51/2021, ročište za glavnu raspravu, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić.

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Grujo Babić

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Ročište za glavnu raspravu 

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

09:35
09:40
Općinski sud u Sisku

Pr-33/2021

Tužiteljica: Tonka Posilović

Tuženik: Osnovna škola Jabukovac

Radi: isplate

09:45
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-501/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Sisku

Pr-168/2021

Tužiteljica: Svetlana Pećanac-Kosić

Tuženik: Osnovna škola Jabukovac

Radi: isplate

Trgovački sud u Osijeku

Izvještajno ročište

Trgovački sud u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja

Daniela Martini Maoduš

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-877/2021

Okrivljenik: Markus Gerhard Renz

Branitelj: Matthias Wahl

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 18

Referada 11

Pn-70/2021

Tužitelj: Filip Sokač i dr.      

Tuženik: Vodotehna d.o.o. i dr.        

Radi: naknade štete

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište u predmetu Pr-334/2021

tužitelja Mirele Radović, protiv tuženika Dom zdravlja KZŽ, radi isplate.

Ročište će se održati kod Stalne službe u Krapini, soba broj 22.

Predmet vodi viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec.

Općinski sud u Dubrovniku

Pr-494/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Posl.broj: P Ob-54/2021

Tužitelj: Stoja Nagy

Tuženi: Franciska Polčić, Sandra Juran i Alen Juran

radi: utvrđenja izvanbračne zajednice

sudnica broj 6

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br. P-1045/2019

Tužitelj: Željko Jarnjević

Tuženik: Erste & Steiermärkische bank d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Sisku

Pr-64/2021

Tužiteljica: Ljiljana Božić

Tuženik: Osnovna škola Vladimir Nazor, Topusko

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

P-732/2020, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-321/20

Tužitelj: Antun Kopić

Tuženik: Katica Mrkonjić

SUDNICA 2

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, P-432/2021, soba 3 

Općinski sud u Zlataru

13.10.2021. u 10 sati

broj predmeta P Ob-66/2020

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ovr-956/2017

ročište - ovrha na nekretninama

Općinski sud u Zlataru

K-32/2020., Općinski sud u Zlataru, sudac Branimir Papić, sudnica 1, soba 101

Općinski sud u Zlataru

Pp-1697/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 1- Stalna služba u Donjoj Stubici, Matenačka /I

Općinski sud u Sisku

K-433/2019

Tužitelj: ODO Sisak

Opt. Jasmin Murtić

Sisak, trg LJ. POsavskog 5, soba 110, u 10,00 sati 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-2482/2021

Tužitelj: PPRP Bjelovar

Okrivljenik: Iva Štimac

Svjedok: Božidar Matijević 

Zbog prekršaja iz čl.199. st.8..  Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
Pom-eu-23/2021
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Osijeku

okr. Darko Orsag i dr., čl. 229. KZ/11, sudac M. Grgić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Rošište

Općinski sud u Zlataru

okr. Peharec zbog prekršaja iz čl. 22 st. 1 ZZNO-a (Prekršajni odjel) soba 14

Općinski sud u Vinkovcima

9 Kov-202/2021, okrivljeni Fidan Salihu

sudac Julka Vučinić-Jurić, soba broj 7

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Sisku

Pr-1258/2021

Tužiteljica. Dubravka Čorak

Tuženik: Industrijsko-obrtnička škola Sisak

Radi: isplate

 

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-886/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

10:20
Općinski sud u Sisku

Pr-1321/2021

Tužitelj: Karlo Princ

Tuženik: Osnovna škola Glina

Radi: isplate razlike u plaći

Općinski sud u Sisku

Pr-1321/2021

Tužitelj: Karlo Princ

Tuženik: Osnovna škola Glina 

Radi: isplate razlike u plaći

10:25
10:30
Općinski sud u Zlataru

Pripremno ročište u predmetu Pr-226/2021

tužitelja Kus Silvestra, protiv tuženika Dom zdravlja KZŽ, radi isplate

Ročište će se održati kod Stalne službe u Krapini, soba broj 22.

Predmet vodi viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec.

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: K-182/2020 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-33/20

Tužitelj: Kata Živković

Tuženik: B2 Kapital

SUDNICA 2

Općinski sud u Dubrovniku

K-410/2020, sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Kv-38/2021

Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Optuženi Jasmin Đurđević

Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Josipa Adžić

Tuženik: Osnovna škola Glina 

Radi: isplate razlike u plaći 

Općinski sud u Zlataru

P-300/2021

13.10.2021. u 10,30 sati

Stalna služba u Krapini, soba broj 11

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 18

Referada 11

P Ob-248/2020

Tužitelj: R. Š.       

Tuženik: D. Š.

Radi: razvoda braka  

Općinski sud u Zlataru

predsjednica optužnog vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

10:35
10:40
10:45
Općinski sud u Zlataru

okr. Sambolić zbog prekršaja iz čl. 13 ZPJRM (Prekršajni odjel) soba 14

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Osijeku

I-okr. Jovan Mišković i dr., čl. 228.st.1.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-397/20

Tužitelj: Franjo Dabro

Tuženik: ERSTE CARD CLUB

Sudncia 2

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Republika Hrvatska 

Tuženik: Stjepan Perec

Radi: isplate

Sudnica broj 23/I-KAT 

Županijski sud u Zagrebu

1 K-Rz-14/2012, I. optuženi Dušan Jović i dr., čl.120/1 OKZRH (ratni zločin protiv civilnog stanovništva), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, dvorana 5/prizemlje

Općinski sud u Dubrovniku

Poslovni broj Pn-31/2020, sutkinja Ines Bračanov Čuljat, soba broj 26

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini, ref. 15

Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

P Ob-79/2021

 

Tužitelj: Goran Jukić

Tuženik: Ivana Jukić

Radi: razvoda braka

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-1379/2021

Okrivljeni: Dalibor Kalinić

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 199. st. 8. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 13.10.2021. u 11,00 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-135/2019

Olujević-HOK, šteta, glavna rasprava, 52/II

Općinski sud u Dubrovniku

Kov-179/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Bjelovaru

Pn-92/2019

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Radnik d.d.

Tuženik: Krešimir Kralj

Radi: naknada štete

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud  u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: K. K.

Tuženik: V. K.  i dr.

Radi: utvrđenja bračne stečevine

soba 6/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Ošt. kao tužitelj: Miroslav Kečkiš

Okr. Josip Paić

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. KZ/11.

Općinski sud u Osijeku

k-406/2020 okr. Mario Vekić, čl. 242 st 1. KZ/11, sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Bjelovaru

P-1052/2020

Općinski sud u Bjelovaru - Stalna služba u Križevcima

PRAVNA STVAR:

Tužitelj: Vesna Ištvanović i dr.

Tuženi: Branko Đurinić i dr.

Radi: prava vlasništva

soba br. 11/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Ps-1/2021

Općinski sud u Bjelovaru - Stalna služba u Križevcima

PRAVNA STVAR:

Tužitelj: Marija Matoša i dr.

Tuženik: Mladen Lončarić

Radi: iseljenja

soba br. 11/I kat.

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-1492/2021 - Ročište za objavu odluke

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Grubišnom Polju  

Poslovni broj: Ovr-856/2020

Ročište radi utvrđivanja vrijednosti nekretnina

PRAVNA STVAR:
OVRHOVODITELJ: B2 Kapital d.o.o. 
OVRŠENIK: Marijan Kopčinović
RADI: ovrhe na nekretninama 

Općinski sud u Bjelovaru

Pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici - sudnica br. 18

Poslovni broj: 25 P-430/2019

PRAVNA STVAR:

Tužiteljica: Gordana Mlinarić

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Osijeku

okr. Josip Horvat, čl. 165.st.1.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Zlataru

13.10.2021. u 12 sati

broj predmeta R1 Ob-289/2021

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-932 /2021

Tužitelj: Ministarstvo rada i mir. sustava

Okrivljenik: Saša Komljenović

Branitelj:ZOU J.Doneski i dr. iz Garešnice

Svjedoci: Manuela Heron, Ana Jakša, Katarina Raužan Jerkić

Zbog prekršaja iz čl.10. st.1. Zakona o minimalnoj plaći i dr.

 

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1396/2021

Pravna stvar:

Tužiteljica: Manuela Banović

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Erste Card Club d.o.o.

Tuženik: Nina Polašek Paić

Radi: ovrhe na temelju vjerodostojne isprave

Općinski sud u Osijeku

okr. Darko Hum, čl. 278. st. 1. i dr. KZ/11, sudac M. Grgić

Općinski sud u Zlataru

P Ob-45/2020

ročište 13.10.2021. u 12,00 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Zlataru

Povrv-137/2020, 13.10.2021. u 12,00 sati, očevid u Klenovniku, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište

Općinski sud u Zlataru

P-372/2019

13.10.2021. u 12,00 sati

Stalna služba u Krapini, soba broj 11

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

Općinski sud u Zlataru

okr. Plancutić zbog prekršaja iz čl. 22 st. 1 ZZNO-a (Prekršajni odjel) soba 14

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

sutkinja Jasmina Božić 

soba broj  26

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Ljubica Tabaček

Tuženik: Srednja škola Čazma

Ročište za glavnu raspravu 

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

12:05
12:10
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1420/2021

Pravna stvar:

Tužiteljica: Martina Terranova

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

12:15
Općinski sud u Sisku

Psp-7/2021

Soba broj 113a, I kat

Tužitelj: Josip Milošić

Tuženik: Stjepan Uremović

12:20
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1391/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Darko Samovojska

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

12:25
12:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

K-471/2020

Optuženi: Davor Radaković

Zbog: kaznenih djela iz članka 228. stavak 1. Kaznenog zakona

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Kristijan Gorgiev

zbog kaznenog djela iz čl. 243 st. 4 KZ

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-582/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zlataru

K-234/2019., Općinski sud u Zlataru, sudac Branimir Papić, sudnica 1, soba 1

Općinski sud u Sisku

K-451/2020

Tužitelj: ODO Sisak

Opt. Danijel Šinogl

Sisak, trg LJ. POsavskog 5, soba 110, u 12,30 sati

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

okr. Damir Vukšić

Zbog kaznenog djela iz čl. 211. st. 2. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1401/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Damir Marčević

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-38/2018

Novoselović - Croatia osiguranje dd

Radi: naknade štete

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-603/2020 - Ročište za objavu odluke

Općinski sud u Sisku

Glavna rasprava

Soba broj 2, suteren 

Radi: Isplate 

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-267/2021

Tužitelj: CONING d.d. u stečaju, Varaždin

Tuženik: Ivan Hohnjec, vlasnik obrta Tehnomontaža, Selci

Radi: isplate

Općinski sud u Požegi

Ovr-119/2020

Ovrhovoditelj: Addiko bank dd

Ovršenik: INOS Oprema d.o.o.

Radi: ovrhe

Općinski sud u Novom Zagrebu

OKRIVLJENIK ALEN HLOBUČEK

ZBOG KAZNENOG DJELA IZ ČL. 139. ST. 2. I 3. KZ

SOBA 307/III

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Damjanović-Boić, soba 22/I objava

Općinski sud u Vinkovcima

Kov-151/2021, sudac Mirna Kraljević, soba broj 5

Općinski sud u Vinkovcima

Tužitelj Cikač  Tuženik Cikač - glavna rasprava sudnica 17

12:35
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-601/2020 - Ročište za objavu odluke

12:40
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1382/2021

Pravna stvar:

Tužiteljica: Ksenija Marčetić

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-600/2020 - Ročište za objavu odluke

12:45
Općinski sud u Sisku

Psp-3/2021

Soba broj 113a, I kat

Tužitelj: Željko Ivanković

Tuženik Tomislav Lamza i dr.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-486/2021 - Ročište za objavu odluke

12:50
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1407/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Marijan Kubalek

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

12:55
13:00
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-404/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Sesvetama

P Ob-166/2020

Tužitelj: V.R.

Tuženik: M.R.

Radi - obiteljsko - spor o rod. skrbi

Općinski sud u Dubrovniku

K-128/2018, sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Općinski sud u Dubrovniku

K-326/2019, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-389/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Sisku

Ovr Ob-10/2020

Soba broj 113a, I kat

Tužitelj: mlt. dijete

Tuženik Saša Rakitić

Općinski sud u Koprivnici

Pr-1163/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br- 15. sudac Siniša Rajnović, Parnični predmet, Tužitelj: Irena Kovačić, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1414/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Slavica Končar

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Ročište za objavu odluke  zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ovr-154/2021 ročište za vanjsko uredovanje - procjena vrijednosti nekretnina - teren

Općinski sud u Dubrovniku

rasprava spis K-293/2021 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 1

Općinski sud u Dubrovniku

Kmp-20/2019 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Novom Zagrebu

R1 Ob-224/2019

Predlagatelj: Centar za socijalnu skrb Zagreb - Podružnica Novi Zagreb

Protustranka: Ž.V.

Radi: lišenje/vraćanje poslovne sposobnosti

Sudac: Berislav Zaninović, Soba: 108/I kat

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: K-295/2021 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Darko Valek

Tuženik: Zavod za hitnu medicinu Bjelovarsko-bilogorske županije 

Pripremno ročište

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Bjelovaru

Ovr-940/2019

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Ovrhovoditelj: B2 Kapital d.o.o.

Ovršenik: Dragutin Švagelj

Radi: ovrha na nekretninama

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Koprivnici

Pr-1226/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br- 15. sudac Siniša Rajnović, Parnični predmet, Tužitelj: Martina Lovrak Savić, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, sudac Blanka Pacaloš - Torbaji, ref. 4.

Ovrhovodtielj: Project Market d.o.o.

Ovršenik: Matej Mikić,

Radi: ovrhe na nekretnini ovršenika

glavna rasprava saslušanje ovršenika

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-470/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Sisku

Pr-726/2021

zgrada u Sisku, F. Hefelea 57

Tužiteljica: Božica Čaić

Tužena: Opća bolnica dr. Ivo Pedišić Sisak

Općinski sud u Koprivnici

Pr-1223/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br- 15. sudac Siniša Rajnović, Parnični predmet, Tužitelj: Ana Jančijev, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: David Bužak

Protustranka: Marko Kotvica i dr.

Radi: razvrgnuća suvlasništva

soba 6/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ovr-153/2021 ročište za vanjsko uredovanje - procjena vrijednosti nekretnina - teren

13:35
13:40
13:45
Općinski sud u Koprivnici

Pr-1222/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br- 15. sudac Siniša Rajnović, Parnični predmet, Tužitelj: Arijana Lenardić, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

13:50
13:55
Općinski sud u Sisku

Pr-725/2021

zgrada u Sisku, F. Hefelea 57

Tužiteljica: Đurđici Kardaš

Tužena: Opća bolnica dr. Ivo Pedišić Sisak

14:00
Općinski sud u Dubrovniku

Pr-434/2021, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: PBZ dd

Tuženik: Marija Markovinović Starčević

radi:        isplate

sudnica 26

Općinski sud u Koprivnici

Pr-1221/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br- 15. sudac Siniša Rajnović, Parnični predmet, Tužitelj: Bojana Bionda Jakubovskaja, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

Općinski sud u Novom Zagrebu

Kv-244/2021

Optuženi: Đuro Šapina

Zbog: kaznenog djela iz članka 229. stavak 1. Kaznenog zakona

Općinski sud u Novom Zagrebu

OKRIVLJENIK ZLATKO MILINKOVIĆ

ZBOG KAZNENOG DJELA IZ ČL. 190. ST. 2. KZ

SOBA 307/III

Općinski sud u Zlataru

P ob-41/2020

ročište 13.10.2021. u 14,00 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Boris Kirin 

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Ročište za objavu odluke 

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

14:05
14:10
Općinski sud u Sisku

Pr-720/2021

zgrada u Sisku, F. Hefelea 57

Tužitelj: Dario Sabol

Tužena Glazbena škola Frana Lhotke

14:15
Općinski sud u Koprivnici

Pr-1217/2021, Stalna služba u Đurđevcu, Soba br. 15 - sudac Siniša Rajnović, Ročište radi objave odluke, Tužitelj: Danijel Domišljanović, Tuženik: Osnovna škola Đurđevac, Radi: radno-isplate-kolektivni ugovor

14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u VIrovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Dario Matijević, Sanela Karl, Denis Kovačević i Ivan Devčić

Zbog kaznenog djela iz čl. 146. st. 1. KZ/11 i dr. - objava odluke.

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Samoboru

Ovrha na pokretninama

Vanjsko uredovanje

15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00