Ročišnik / Javne sjednice

< 14.02.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-1713/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Damir Ramaj

Prekršaj: čl. 57. st. 7. Zakon o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 22. Pp-1608/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Vilim Kišić

Prekršaj iz čl. 51. st. 5. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 14. veljače 2024. u 8:00 sati 

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 17,

Sudac: Dubravka Končar-Brodarić

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Bosiljka Maratović

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-2437/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Mario Kralj

Prekršaj iz čl. 22. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Glavna rasprava dana 14. veljače 2024. u 08:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-136/2023

Optuženi Mario Maslač

Sudac Vedran Pavelić, sudnica 36/I

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u VIrovitici

Sudnica - 14/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Sanijel Ivanović

Zbog kaznenog djela iz čl. 228. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P.535/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Đorđe Dmitrović

Tužena: Republika Hrvatska

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-7/2024

 

Predlagatelj: Mile Lalić

Protustranka: Republika Hrvatska

Radi: osiguranja dokaza

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: HZMO 

Tuženik: Branka Tolić

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. P-259/2023, ročište za glavnu raspravu

Barišić i dr. - Barišić

Radi: utvrđenja

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-1730/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: David Šostaric

Prekršaj: čl. 238. st. 7. Zakon o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 22. Pp-1610/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Ivan Cafuk

Prekršaj iz čl. 163. st. 8. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 14. veljače 2024. u 8:30 sati 

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 17,

Sudac: Dubravka Končar-Brodarić

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

sutkinja: Marina Smaić

poslovni broj predmeta: P-71/2023

pripremno ročište, sudnica 52/II. kat

Tužitelj:      Josip Balentović

Tuženik:     Erste & Steiermärkische bank d.d. Rijeka

Radi:          proglašenja ovrhe nedopuštenom

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Miroslav Marić

Tuženik: PBZ d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
Psp-18/2023
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Madis d.o.o. 

Tuženik: Miodrag Gvozden

Radi:odstranjenja s nekretnina

soba 6/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-124/2020

Daliborka Anđelić-Dražen Pražić i dr., prava vlasništva, gl.rasprava

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 8,30 sati

broj predmeta P-1367/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zadru

Sutkinja Katarina Dragičević 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3936/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Dejan  Grbavac
- radi prekršaja iz čl.   107.st.1.t.11. Zakona o  zdravlju  životinja       
 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 42

Predmet: 45. Pp-4665/2022

Tužitelj: Policijska postaja Garešnica

Okrivljenik: Ivan Tadić

Svjedok: Antun Špiranac

zbog prekršaja iz čl. 53. st. 1. kažnjivo po čl. 53. st. 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Gospiću

 Pp-601/2022

  • Tužitelj: Policijska postaja Otočac
  • Okrivljenik: Romano Bunjevčević
  • Čl. 199. st. 7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
  • glavna rasprava
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1943/2022, glavna rasprava, soba broj 1, sudac Julka Vučinić Jurić

Općinski sud u Požegi

Pp-60/2024

okrivljeni Marko Kljajić

čl.199.st.6. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-260/2021, glavna rasprava, soba broj 6, sudac Ida Jurić

08:35
08:40
Općinski sud u Zlataru

K-76/2021

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

08:45
Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Andrijana Bošnjak Milić

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 8,45 sati

broj predmeta P-1452/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3751/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Vladimir Vlajinić
- radi prekršaja iz čl.       108.st.1.t.2. i dr.  Zakona o zdravlju  životinja  
 

08:50
08:55
09:00
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Mladen Šolčić

Tuženik: Snježana Šolčić

Radi: bračne stečevine

Sudnica broj 5

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-1731/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Ivan Marijančić

Prekršaj: čl. 43. st. 3. Zakon o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II

Općinski sud u Zadru

3 P-852/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Nikola Babić

Tuženica: Snježana Ahmetović

Radi: predaje u posjed

pripremno ročište, soba 22, 1 kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici, sudnica broj 18, sudac: Jarmilka Kučera-Slivar

Ročište

Poslovni broj: 25 R1-157/2023.

IZVANPARNIČNI PREDMET:

Predlagateljica: Maca Zuber

Potustrank: Milorad Kešić

Radi: uređenja međe

 

Općinski sud u Osijeku

okr. Mihael Boltadžija, čl.139.st.4.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu 

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Ružica Martić

Tuženik: Wiener osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Požegi

P-391/2018

Tužitelj:Trenk d.o.o. Požega

Tuženik:  Anton Pudić

Radi: predaje i povrata

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Ružica Vuger

soba 8/prizemlje

Županijski sud u Zagrebu

14 K-Us-39/2022, optuženi Božidar Kalmeta i drugi, čl. 337. st. 1. i 2. KZ/97 (zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 107/III kat

Općinski sud u Požegi

P-423/2023

Tužitelj: Renata Šimić

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: Pn-43/2021
ročište za glavnu raspravu
Tužitelj: HZMO
Tuženik: Centar za rehabilitaciju STANČIĆ
Radi: naknade štete
 

Županijski sud u Osijeku

K-Rz-6/2023, opt. Čedo Smiljanić, zbog kaznenog djela iz čl. 120. st. 1. OKZ RH, sudac Mladen Radičević

Općinski sud u Koprivnici

Općinski sud u Koprivnici, SS Đurđevac, soba 13, tužitelj Ranko Minjević, tuženik PBZ DD Zagreb, radi ništetnosti i isplate, sutkinja Augustina Muršić

Županijski sud u Dubrovniku

Kžzd-21/2023, iz članka 172. stavak 2. u svezi stavkom 1. i dr. KZ/11, sudnica 7., II. kat, sudac Nikša Lučić

Županijski sud u Osijeku

nastavak rasprave

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-189/2023, ročište za glavnu raspravu, 

Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 9 sati

broj predmeta P-468/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Požegi

K-131/2020

Okr. Mato Janković

Zbog kaz.djela iz čl. 279. st. 2. i dr. KZ/11

Općinski sud u Zadru

96 P-1857/2019, Pripremno ročište, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

Općinski sud u Zlataru

predsjednica vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3641/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Dragutin Žabjačan
- radi prekršaja iz čl.  34.st.1.t.4. Zakona  o  uzgoju  domaćih životinja       
 

Općinski sud u Sisku

okr.Željko Škledar

čl. 160 st.1 i čl. 158 st.2 KZ-a.

sudnica 112

Županijski sud u Zagrebu

1 K-Us-28/2022, opt. Duje Ljevar i dr., čl. 328. st. 1. i dr. KZ/11 (zločinačko udruženje i dr.), rasprava će se održati u sudnici 103/III kat

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-873/2022

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Dominik Golub

Prekršaj iz čl. 22. st. 1. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Glavna rasprava dana 14. veljače 2024. u 09:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 26,

Viši sudski savjetnik-Andrijana Erdec

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-316/2022

Hudaj - Dobriković

Radi: roditeljske skrbi

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Božana Mihalj

Općinski sud u Zlataru

Ročište za saslušanje svjedoka u predmetu P-198/2022, 14. veljače 2024., u 9:00

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić (soba 26)

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: P-1008/2023

Tužitelj: Matej Bartolović

Tuženik: B2 Kapital d.o.o.

Radi: utvrđenja ovrhe nedopuštenom

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU, Stalna služba u Čazmi, soba broj: 4

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelji: Ankica Margetinac i dr.

Tuženik: Hrastovčanka d.o.o.

radi: radni spor

Općinski sud u Zlataru

Broj predmeta:Pp-954/2023
Viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec
Općinski sud  u Zlataru, Stalna služba u Krapini, soba broj 22

 

Županijski sud u Varaždinu

Predsjednik vijeća - Alan Pretković

K-1/2024 - opt. D. Š. - čl. 154. st. 1. toč. 1. u vezi čl. 153. st. 1. i dr. KZ/11- glavna rasprava-javnost isključena 

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Dražen Serdar

Tuženik: ZAGREBAČKA BANKA  d.d. Zagreb 

Radi: ništetnosti i isplate 

Općinski sud u Gospiću

 Pp-359/2022

  • Tužitelj Policijska postaja Otočac
  • Okrivljenik: Milan Devčić
  • Branitelj: Milorad Komadina
  • Čl.53. st. 4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 
  • glavna rasprava
Županijski sud u Varaždinu

Sutkinja Mirna Mavriček

K-8/2023 opt. Ivica Balog, kazneno djelo iz čl. 153. st. 2. u vezi st. 1. KZ/11. - rasprava 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac sudnica broj 2

Povrv-139/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Slatina Kom d.o.o. Slatina

Tuženik: Damir Pil

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Pn-120/2022., sudac Ivan Katičić, soba br. 3

Županijski sud u Zagrebu

2 K-35/2023, optuženi Darko Dominko, čl. 110.u vezi čl. 34. KZ/11 (ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 82/II

Trgovački sud u Varaždinu

St-303/2023 - prethodni postupak nad dužnikom FOR FUN j.d.o.o. Varaždin

- ročište radi rasprave o uvjetima za otvaranje stečajnog postupka

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-9/2024

 

Predlagatelj: Draženka Kaltenbacher

Protustranka: Republika Hrvatska

Radi: osiguranja dokaza

Županijski sud u Zagrebu

15 Kov-Us-70/2023, IV okrivljeni Anton Čolakić, čl. 279. st. 1. i dr. KZ/11 (kazneno djelo krivotvorenja - krivotvorenje službene ili poslovne isprave), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 98/III kat

Općinski sud u Koprivnici

7 R1-26/2022.

Predlagatelj: Ruža Rukelj i dr. 

Protustranka: Andrija Rukelj i dr.

Radi: razvrgnuća suvlasničke zajednice 

-ročište

Općinski sud u Koprivnici, soba broj 22/I, sutkinja: Draga Parag

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1628/2023, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, K-19/93  Bojan Bjelobrk čl.OKZRH

Općinski sud u Požegi

Pp-68/2024

okrivljeni Dalibor Adžaga

čl.199.st.6. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1222/2021, žurni postupak,  soba broj 6, sudac Ida Jurić

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Višnja Strinić, Krz-3/2019 Borislav Đukić čl.120. st.1. OKZRH

Općinski sud u Gospiću

K-20/2024

  • okr. Predrag Prigmiz
  • članak139. st. 3. KZ/11 i dr. 
  • glavna rasprava 
Općinski sud u Gospiću

Kzd-25/2022

  • okr. Milan Banić
  • članak 117/2 KZ/11 
  • rasprava
Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba br. 2

P-666/2023

Tužitelj: Draginja Berić

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: pravo vlasništva nekretnine

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić - opt. Boris Orešković i dr.- ODGOĐENO

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić - opt. Kenan Kurtović i dr.

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Jesenka Kovačić - opt. Tomislav Jurčić i dr.- ODGOĐENO

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Stejsi Chersan

Zbog kaznenog djela iz čl. 172. st. 2. i dr. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu 

pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Marija Klašnja

Tuženik: PBZ d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-175/2022

ročište za gl. raspravu - naknada štete

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Željka Bjelobradić

Tuženik: RBA d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Virovitici

OPĆINSKI SUD U VIROVITICI

Sudac: Darko Barišić

Sudnica: 19

Tužitelj: Blanka Blatarić

Tuženi: Vladimir Cupan i dr.

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 9,15 sati

broj predmeta  P-1390/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -  3396/2023 
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik: Monika Košćak  
- radi prekršaja iz čl. 88.st.1.t.7. i dr.  Zakona o  zaštiti  životinja         
 

Općinski sud u Zlataru

Pp-1895/2023

sutkinja Jadranka Kiš Šaulovečki

Prekršajni odjel, soba 14

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: P-1117/2023

Tužitelj: Ivan Beljan

Tuženik: Komunalije Vodovod d.o.o.

Radi: isplate

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU, Stalna služba u Čazmi, soba broj: 4

Općinski sud u Požegi

Pp-74/2024

okrivljeni Stjepan Budim

čl.1989.st.6. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-1503/2020, glavna rasprava, soba broj 6, sudac Ida Jurić

09:20
Općinski sud u Gospiću

Pp-1555/2021

  • Tužitelj: Policijska postaja Otočac
  • Okrivljenik: Dražen Jovanović
  • Braniteljica: Đurđa Lipošćak
  • Svjedok: Alen Majetić
  • Čl. 32. st. 4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
  • glavna rasprava
09:25
09:30
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp-1733/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljeni: Davor Milošević

Prekršaj: čl. 196. st. 7. Zakon o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II

Općinski sud u Sisku

tužitelj: Komunalac H Dubica

Tuženik: Mijo Ruf

Radi. isplate

pripremno ročište, soba 22, 1 kat

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 22. Pp-1714/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Anđelko Krušelj

Prekršaj iz čl. 199. st. 6. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 

Ročište dana 14. veljače 2024. u 9:30 sati 

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 17,

Sudac: Dubravka Končar-Brodarić

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Ljubica Sabljak

Tuženik Zagrebačka banka d.d.

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

Općinski sud u Zlataru

K-385/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Sisku

37. P Ob-249/2023

Stalna služba u Petrinji, soba 2

Tužitelj: A.R.

Tuženik: T.R. i dr. 

radi: utvrđenja postojanja braka 

Općinski sud u Vinkovcima

Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji

soba 12

ročište radi utvrđivanja vrijednosti nekretnine

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 9,30 sati

broj predmeta P-527/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3363/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik: Vlado Budrović  
- radi prekršaja iz čl.    106.st.1.t.12. Zakona o  zdravlju životinja      
 

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište za objavu P-59/23, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Zadru

Ročište za glavnu raspravu, 

Stalna služba u Pagu, soba 5

Sudac Sonja Miljak

Općinski sud u Zadru

Sutkinja Katarina Dragičević 

Općinski sud u Sisku

 

38 K-354/2023

Okrivljeni Robert Lujić

zbog kaznenog djela iz članka 226. Kaznenog zakona

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, Sudnica 118

Sutkinja  Gordana Muža Andreić

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp-3661/2023

okr. Senad Abdulahu

branitelj, odvj. Frano Bazina 

vještak Neven Ereš

članak 52. st. 1. i 4. u vezi s čl. 293. st. 1. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 

ročište - prometno vještačenje 

Općinski sud u Zlataru

Broj predmeta:Pp-570/2023
Viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec
Općinski sud  u Zlataru, Stalna služba u Krapini, soba broj 22

 

Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Branko Mužnić

Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Viša sudska savjetnica 

Katarina Stipkov Crljenica

Soba 10

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Nikola Raguž

Tuženik: ZAGREBAČKA BANKA  d.d. Zagreb 

Radi: ništetnosti i isplate 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Rudolf Bahmec

Tuženik: RH

Radi: isplate

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Ladislav Gradečak

Tuženik: Zemira Medved i dr.

Radi: naknade štete

Sudac: Jerko Bogdanić

Ročište za glavnu rapsravu, soba 36/II.

Visoki kazneni sud Republike Hrvatske

I Kž-147/2022, okrivljenik Dario Tonković, kazneno djelo protiv sigurnosti prometa - izazivanjem prometne nesreće u cestovnom prometu, Članak 227. stavak 1. i 4. KZ/11.

Trgovački sud u Varaždinu

St-18/2024 - prethodni postupak nad dužnikom LG Comercium j.d.o.o. Gornje Ladanje

- ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-227/2024, glavna rasprava, 1. kat, sudski savjetnik Ivana Dujmić Živković

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 R1-73/2022

Predlagatelj: Marko Barić

Protustranka: Gordana Barić

radi razvrgnuća suvlasničke zajednice

Općinski sud u Zadru

Predlagatelj: Nikola Putrić

Radi: pohrane oporuke

soba 10 SS Benkovac, VSS specijalist: Jadranka Longin

Općinski sud u Požegi

Pp-64/2024

okrivljeni Ranko Blažević

čl.199.st.6. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-1491/2020, glavna rasprava, soba broj 6, sudac Ida Jurić

Županijski sud u Velikoj Gorici

 PETAR BRUNO BASIĆ, čl. 278. st. 1., 3. i dr. KZ/11- sudnica 3

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Damira Delost - opt. Tomislav Milinović

09:35
09:40
Općinski sud u Zlataru

Pp-1896/2023

sutkinja Jadranka Kiš Šaulovečki

Prekršajni odjel, soba 14

09:45
Općinski sud u Zadru

Stalna služba u Benkovcu 

pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp - 3021/2023  
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Nikolina Blažetić
- radi prekršaja iz čl.    106.st.1.t.12. i dr.  Zakona  o zdravlju životinja      
 

Općinski sud u Zadru

Predlagatelj: Joso Marinović

Radi: pohrane oporuke

soba 10 SS Benkovac, VSS specijalist: Jadranka Longin

Općinski sud u Požegi

Pp-86/2024

okrivljeni Josip Matišić

čl.199.st.7. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-324/2022, glavna rasprava, soba broj 6, sudac Ida Jurić

Općinski sud u Požegi

Pr-37/2023

Tužitelj: Anica Đurina

Tuženik: Zvečevo d.d.

Radi: diskriminacije

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Zadru

3 P-359/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Osijeku

K-127/2023, okr. Matija Pecek, čl. 229. st. 1. KZ/11, sudac Velimir Čolović

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama - Stalna služba u Dugom Selu

Sudac Ranka Memišević

Tužitelj - Jandrija Verović i dr.

Tuženik - Euroherc osiguranje i dr.

radi: Naknada štete - osiguranje

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj- Almasa Radoš

soba 35/II kat

Županijski sud u Zagrebu

6 K-Us-41/2022, optuženi Stanko Vitez, čl. 347. st. 2. KZ/97 (primanje mita), rasprava će se održati u sudnici 77b/II kat

Općinski sud u Vinkovcima

16 Pn-108/2022, ročište za glavnu raspravu,

Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.

Županijski sud u Dubrovniku

K-14/2023, članak 110. KZ/11, sudnica 7, II. kat, sudac Domagoj Raguž 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -  2981/2023 
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Ivo Lebinac
- radi prekršaja iz čl.  92.st.1.t.17. i dr.  Zakona o  održivoj  uporabi pesticida       
 

Općinski sud u Zlataru

14.02.2024. pripremno ročište u 10 sati

broj predmeta P-10/2024

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

25 Pom-72/2023 - ročište radi saslušanja svjedoka po zamolnici

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Božana Mihalj 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp-2817/2023

okr. Ivo Blažanović 

braniteljica, odvj. Jelena Košutić

tuž., II. postaja prometne policije Zagreb 

vještak Neven Ereš

članak 57. stavak 2. i 7. u vezi s člankom 293. stavkom 2. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 

glavna rasprava - prometno vještačenje 

Općinski sud u Zlataru

Pp-1968/2023

sutkinja Jadranka Kiš Šaulovečki

Prekršajni odjel, soba 14

Općinski sud u Gospiću

R1-136/2023

  • Predlagatelj: Ivan Bižanović
  • Protustranka: Pavle Gajdek 
  •  Razvrgnuće suvlasničke zajednice   
  •  očevid    
Općinski sud u Zlataru

Broj predmeta:Pp-826/2023
Viši sudski savjetnik-specijalist Ksenija Krklec
Općinski sud  u Zlataru, Stalna služba u Krapini, soba broj 22

 

Općinski sud u Gospiću

P-30/2022

  • Tužitelj: Marko Jurković
  • Tuženik: 1. Manda Perišić i dr.
  • Priznanje prava vlasništva 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Gospiću

 Pp-470/2022

  • Tužitelj: Državni inspektorat
  • Okrivljenik: Tomislav Jovančević
  • Čl.  172. st. 3. toč. 44. Zakona o poljoprivredi
  • žurni postupak
Općinski sud u Bjelovaru

Pravna stvar:

Tužitelj: JEŽINAC d.o.o. Tisno

Tuženik: Zoran Homen 

Radi: ovrhe

 

Soba 6 II kat, Sudac: Marijan Vrbančić

Općinski sud u Sisku

ODO SISAK

GREGORI VLADIMIROV PAVLEVSKI

ČL.326.ST.2. 

OS SISAK, SOBA 107, SJEDNICA OPTUŽNOG VIJEĆA 

Općinski sud u Požegi

Pp-72/2024

okrivljeni Oliver Pudić

čl.199.st.7. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-2014/2021, glavna rasprava, soba broj 6, sudac Ida Jurić

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Požegi

Pp-52/2024

okrivljeni Lovro Šostar

čl.199.st.7.ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Vinkovcima

Pp G-147/2020, žurni postupak, soba broj 6, sudac Ida Jurić

10:20
Općinski sud u Gospiću

Pp-159/2021

  • Tužitelj: Policijska postaja Otočac
  • Okrivljenik: Milan Štefanac
  • Čl. 33. st. 1. Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana 
  • glavna rasprava
10:25
10:30
Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Rade Mostarac

Tuženici: Moslavina Energija d.o.o.

               Radislava Pavić

               Anamarija Mostarac

Radi: brisanja neistinitog upisa u zemljišnim knjigama i uspostavljanja ranijeg stanja

pripremno ročište, soba 22, 1 kat

Općinski sud u Zadru

3 P-1802/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Požegi

P-69/2021

Tužitelj: Josip Metić

Tuženik: Porsche Mobiliti d.o.o.

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

K-220/2020, sutkinja Ilka Markić, sudnica br. 3

Općinski sud u Vinkovcima

16 P-556/2023, pripremno ročište u redovnom postupku,

Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.

Općinski sud u Zlataru

Pp-1971/2023

sutkinja Jadranka Kiš Šaulovečki

Prekršajni odjel, soba 14

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 14/I

Tužitelj: ODO  u Virovitici

Opt. Dino Begović

Zbog kaznenog djela iz čl. 117. st. 2 i dr..  KZ/11

Općinski sud u Požegi

Povrv-79/2023

Tužitelj: HEP Elektra d.o.o.

Tuženik: Slavonija klas j.d.o.o.

Radi: isplate

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-654/2023

Parnični postupak:

Tužitelj: Milan Kovačević

Tuženik: Saša Grahovac

Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

Glavna rasprava P-136/2023  14.2.2024. u 10:30

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

Sutkinja Jasmina Božić  (soba broj  26)

Općinski sud u Vinkovcima

P-123/2023., sudac Ivan Katičić, soba br. 3

Općinski sud u Požegi

Pp-81/2024

okrivljena Anamarija Klanfar

čl.53.st.4. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

Općinski sud u Zadru

ročište, soba 15, sutkinja J. Baričević

10:35
10:40
Općinski sud u Gospiću

 Pp-718/2023

  • Tužitelj: PP Otočac
  • Okrivljenik: Miroslav Matušić
  • Branitelj: Zajednički odvjetnički ured Hrvoje Lafter i Vladimir Rađenović
  • Čl. 53. st. 5. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 
  • žurni postupak
10:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1 Ob-11/2024

Galović

Radi: sporazumnog zahtjeva za razvod braka

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Exclusive Paint d.o.o

Tuženik: Manuela Husnjak Dušić

Radi: plateža

Općinski sud u Požegi

Pp-80/2024

okrivljeni Marko Marijanović

čl.53.st.4. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

10:50
Općinski sud u Zadru

3 P-1260/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

10:55
11:00
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 22. Pp-1632/2023

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Martin Galjer 

Branitelj: OD Volić & Ružička & Cabdaj Cafuta

Prekršaj iz čl. 53. st. 4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 14. veljače 2024. u 11:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 17,

Sudac: Dubravka Končar-Brodarić

 

Općinski sud u Osijeku

okr. Ljiljana Elkazović, čl. 117.st.2.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: P-1156/2023

Tužitelj: Mato Grašić

Tuženik: Zlatko Pražetina

Radi: stvarno-predaja-povrat

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 4

Glavna rasprava

Općinski sud u Virovitici

OPĆINSKI SUD U VIROVITICI

Sudac: Darko Barišić

Sudnica: 19

Tužitelj: Danijel Ćuk

Tužena: Zagrebačka banka d. d.

Radi: isplate

Općinski sud u Požegi

P-3/2023

Tužitelj: Danijela Kakuk

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

16 R1-148/2022, ostala ročišta, 

Stalna služba u Županji, soba broj 2, sudac Helena Zetić.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. P-78/2019, pripremno ročište

Piplović - AURA d.o.o.

Radi: utvrđenja prava vlasništva stečenog dosjelošću

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-286/2023

Optuženi Juro Stanić

Predsjednik vijeća Vedran Pavelić, sudnica 36/I

Općinski sud u Gospiću

P-270/2022

  • Tužitelj: Željko Orešković
  • Tuženik: Jelka Kukić
  • Proglašenje ovrhe nedopuštenom 
  • Pripremno ročište
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Vlado Rubil

Tuženik: Addiko bank d.d.

Radi: ništetnosti

Općinski sud u Koprivnici

7 P-257/2022.

Tužitelj: EOS MATRX d.o.o.

Tuženica: Branka Peršić

Radi: isplate

- pripremno ročište

Općinski sud u Koprivnici, soba broj 22/I, sutkinja: Draga Parag 

11:05
Općinski sud u Zadru

Pripremno ročište

Stalna služba u Pagu, soba 5

Sudac Sonja Miljak

11:10
Općinski sud u Gospiću

p-100/2022

  • Tužitelj: Ivan Bešić
  • Tuženik: Republika Hrvatska
  • Radi: utvrđenja prava vlasništva 
  • Ročište glavne rasprave 
11:15
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Osijeku

K-306/2021, opt. Dejan Sutoba, čl. 139. st. 2. KZ/11, sutkinja Ivana Špigel, soba 26

Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Antun Babić

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. i dr. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

Općinski sud u Sisku

Tužiteljice: Ljubica Pavlović, Slađana Vaselek i Mirjana Pavlović

Tuženik: ivica Pavlović

Radi: utvrđivanja ništetnosti ugovora o doživotnom uzdržavanju

 

pripremno ročište, soba 22, 1 kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Marina Trušćek 

Tuženik: Addiko Bank dd 

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

soba 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Barica Kožarić 

Tuženik: Damir Kožarić i dr. 

Radi: bračna stečevina

Sudnica broj 5

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. Povrv-150/2021, pripremno ročište

Hrvatski Telekom d.d. - Babić

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -  3829/2023 
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Saša Šoštarić
- radi prekršaja iz čl.   92.st.2. i dr.  Zakona o  šumama      
 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-14/2024

Glavaš - Glavaš

Radi: razvoda braka 

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Gospiću

P-72/2022

  • Tužitelj: Milan Podnar
  • Tuženik: 1. Anka Podnar i dr.
  • Utvrđenje prava vlasništva 
  • Pripremno ročište
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-235/2023

Norac - Vuksanović

Radi: roditeljske skrbi

Ročište za glavnu raspravu

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Virovitici

OPĆINSKI SUD U VIROVITICI

Sudac: Darko Barišić

Sudnica: 19

Tužitelj: Luka Ivoš

Tuženi: Croatia osiguranje

Radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -  3828/2023 
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Ivica Prstec
- radi prekršaja iz čl.   92.st.2. i dr.      
 

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u VIrovitici

Sudnica - 23/II

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Mladen Dijaković i dr.

Zbog kaznenog djela iz čl. 279. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelj: Ivan Drašner

Tuženik: Stjepan Horvat i dr.

radi: pravo vlasništva nekretnine

Općinski sud u Zlataru

K-216/2023

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Općinski sud u Zlataru, soba 204/II

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Branka Čoh

Tuženik: Perica Demirović

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Sesvetama

OS SESVETE, SS DUGO SELO 

IZVANPARNIČNI PREDMET 

PREDLAGATELJ: B.G. i M. G. 

RADI: mjere za zaštitu imovine i imovinskih prava djeteta 

SUDAC: Ranka Memišević 

Općinski sud u Osijeku

okr. Lj. Bauman, čl. 177. st. 1. KZ/11, sudac Dunja Petrović

Općinski sud u Sesvetama

OS SESVETE, SS DUGO SELO 

PRAVNA STVAR 

TUŽITELJ: Davor Đukić 

TUŽENIK: Katica Kralj Tihek 

RADI: isplate 

SUDAC: Lovro Tomičić 

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
Pn-150/2022
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj. Mirjana Košić 

Tuženik: Tomislav Košić 

Radi: bračna stečevina

Sudnica broj 5

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama

Ostavitelj Dragan Dodig

soba 35/II kat

Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: P-844/2022

Tužitelj: Republika Hrvatska

Tuženik: Dragan Lulić

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 4

Općinski sud u Slavonskom Brodu

16. Povrv-253/2022, pripremno ročište

Opća bolnica Slavonski Brod - Bitunjac

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3682/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:   Nada Babić
- radi prekršaja iz čl.  92.st.1.t.2. Zakona o  šumama       
 

Županijski sud u Velikoj Gorici

okrivljeni Lukša Vlahović kazneno djelo iz članka 246. stavka 2. KZ/11 sudnica broj 1/I

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Tea Budimlić, K-8/2023 Klaudio Antoloković čl.246. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 22. Pp-1518/2023.

Tužitelj: Policijska postaja Koprivnica

Okrivljenik: Mario Sirovec

Prekršaj iz čl. 282. st. 9. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Glavna rasprava dana 14. veljače 2024. godine u 12,00 sati

Hrvatske državnosti 5a, II kat soba broj 17,

Sudac: Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, Krz-4/22 Nikola Šeat čl.120. OKZRH

Općinski sud u Gospiću

R1-152/2023

  • Predlagatelj: Stipe Komadina
  • Protustranka: Miko Mesić
  • Ovjera ugovora o doživotnom uzdržavanju 
  • Ročište
12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Zadru

3 P-1167/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Jasmin Dizdarević

Tuženik: Grad Sisak

Radi: obvezno - isplata

ročište za glavnu raspravu 

Soba 14, 0. kat 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u  Bjelovaru, Prekršajni odjel, Soba 5
Pp -   3679/2023
Tužitelj:  Državni inspektorat      
Okrivljenik:  Franjo Trgovac  
- radi prekršaja iz čl.  92.st.1.t.11. i dr.  Zakona o  šumama       
 

Općinski sud u Vinkovcima

Povrv-172/2023., sudac Ivan Katičić, soba br. 3

Općinski sud u Vinkovcima

R1-96/2023 Ročište

Predlagatelj: Antonija Prgić

Protustranka: Kata Martinović i dr.

Sudac Anica Pastović

Općinski sud u Vinkovcima, Stalna služba u Županji, soba br. 1

 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pravna stvar:

Tužitelj: Mihael Kovačević

Tuženi: Nela Pušić

Radi: isplate

12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Požegi

O-256/2021

Ostavitelj: Eva Borić

Radi: ostavine

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Ankica Ljubičić 

Tuženik: Branko Ljubičić 

Radi: bračna stečevina

Sudnica broj 5

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište GR  28  P-316/23, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Vinkovcima

Pp Pom-92/2023, pravna pomoć,  soba broj 6, sudac Ida Jurić

12:35
12:40
12:45
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Vibor Žibrin

Tuženik: Svea ekonomi d.o.o. 

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

soba 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Vibor Žibrin

Tuženik: Svea ekonomi d.o.o. 

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

soba 6/II

Općinski sud u Vinkovcima

Pp Pom-85/2023, pravna pomoć,  soba broj 6, sudac Ida Jurić

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Tužitelj: Zlatko Krupa

Tuženi:Ciprijanović d.o.o. i dr. 

Radi: naknade štete

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, pripremno ročište, soba br. 4

Općinski sud u Dubrovniku

K-279/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Dubrovniku

Kv-19/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Koprivnici

Zemljišnoknjižni predmet:

Predlagatelj: Robert Čajkulić

Radi: zemljišnoknjižnog  ispravnog postupka

očevid na nekretninama u k.o. Sigetec

Viša sudska savjetnica: Nikolina Valent – očevid na nekretninama

Općinski sud u Sisku

37. P-278/2021

Stalna služba u Petrinji, soba 2
Tužitelj: Mladen Korečić i dr. 

Tuženik: Zdravko Dumbović 

radi. isplate

Općinski sud u Gospiću

R1-175/2023

  • Predlagatelj: Robert Husnjak 
  • Protustranka: Dujo Matijević i dr.
  • Razvrgnuće suvlasničke zajednice
  • Očevid na licu mjesta 
Općinski sud u Bjelovaru

Posl. broj: P-889/2023

Tužitelj: Goran Forjan

Tuženik: Veronika Šantalab i dr.

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 4

Županijski sud u Zagrebu

13 Kov-Us-91/2022, I okrivljeni Darko Horvat i drugi, čl. 291. st.1. i 2. i dr. KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), sjednica optužnog vijeća održati će se u sudnici 108/III

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Zadru

3 P-1917/2023 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište R1-52/23, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Ivica Vugec

Tuženik: Zavarovalnica Sava, Sava osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu odluke

Općinski sud u Požegi

P-461/2022

Tužitelj: Ivan Svjetličić

Tuženik:Erste&Steiermarkiscke bank d.d.

Radi: nišetetnosti i isplate

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Požegi

P-167/2022

Pravna stvar:

Tužitelj: Dario Ban

Tuženik: Addiko Bank d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00