Ročišnik

<< < 14.09.2021. > >>
08:00
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-466/2021

Tužitelj: Ljerka Štefan

Tuženik: Opća bolnica Virovitica

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Mirjana Horvat
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-1134/2020

Okrivljenik: Dejan Šafar

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-1067/2021

Okrivljeni: Dragutin Šimunec

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 199. st.7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 14.9.2021. u 08,00 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Koprivnici

 

 

Tužitelj: Višnja Momčilović

Tuženik: Srednja škola Koprivnica 

Radi:isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I,  pripremno ročište

 

08:05
08:10
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-780/2021, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj:Dražen Ferenčić

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: isplate razlike u plaći

Sutkinja: Marijana Jurenec – soba 31/II  - pripremno ročište

08:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta: 4 K-72/2018

Optuženik: Vanja Lišćuk

Radi: kaznenog djela iz članka 139. stavak 2. KZ/11

Sudac: Mišo Pavičić

Soba: 36/I. kat 

Općinski sud u Sisku

Pp J-373/2020, soba 6, okr. Elmir Klaić, svj. Srećko Ivančan, branitelj ZOU D. Kovač i I. Borić

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-742/2020

Okrivljenik: Armin Nezić

Svjedok: Dejan Horvat

soba 20

prekršajni postupak

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Zlataru

14.09.2021. u 8,30 sati

broj predmeta P Ob-82/2017

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

P-795/2019

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Tomislav Brezovec

Tuženik: Erste&steiermarkischebank d.d.

Radi: ništetnosti i isplate

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-844/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Zlataru

Ovr-541/2020

ročište 14.09.2021. u 8,30 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Priv. tužitelj: Radoje Medenica

Okr. Juraj Fofonjka

Zbog kaznenog djela iz čl. 147. st. 1. i 2. i čl. 149. st. 1. i 2. KZ/11.

Općinski sud u Zlataru

P-19/2021, 14.9.2021. u 8,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-469/2021

Tužitelj: Anđelka Feketija

Tuženik: Opća bolnica Virovitica

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Jelena Okić - Premec
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-2416/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni:  Kevin Janković

Svjedok: Tihomir Šamec

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 216. stavka 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-3165/2021

Okrivljenik: Mato Barišić j.d.o.o. i dr., soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka:   42. Zakona o računovodstvu

Općinski sud u Osijeku

Okr. Alen Posavac, čl. 140 st. 2 KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-1274/2021

Tužitelj: PP Pakrac

Okrivljenik: Ivan Šafar

Svjedok: Ivica Hlapović

Zbog prekršaja iz čl.54. st.3. Zakona o suzbijanju zlouporabe droga  i dr.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici
Pr-298/2021
Tužitelj:  Neda Zagorac
Tuženik: Opća bolnica Virovitica
Radi: isplate
Pripremno ročište, soba broj 9

Općinski sud u Osijeku

Okr. Alen Posavac, čl. 140 st. 2 KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1391/2021, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

Općinski sud u Zlataru

Pp-1563/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 9- Stalna služba u Klanjcu, Trg mira 1

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp P-384/2020

Okrivljenik:  Martin Picig

Svjedoci: Ljudevit Picig, Jelena Cvitković,Luka Marković i Mihael Brlek

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-1083/2021

Okrivljeni: Vedran Pintarić

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 53. st.3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 14.9.2021. u 08,30 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Koprivnici

 Tužitelj: Ina Šikić Bobetić

Tuženik:   Srednja škola Koprivnica

Radi: isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, pripremno ročište

 

Općinski sud u Koprivnici

 

Tužitelj: Sanja Rabadžija

Tuženik:   Srednja škola Koprivnica

Radi:isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I,  pripremno ročište 

08:35
08:40
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-586/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

08:45
Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1218/2021

Okrivljenik: Boris Milić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka: 238. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici
Pr-275/2021
Tužitelj: Mišela Bačić Baronica
Tuženik: Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica
Radi: isplate
Pripremno ročište, soba broj 9

Općinski sud u Sisku

Pp-2514/2021, soba 6, okr. Goran Suzić

08:50
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-571/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1488/2021, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

svjedok

08:55
09:00
Općinski sud u Osijeku

I-okr. Stojan Todorović i dr., čl. 190.st.2.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Dubrovniku

Pn-19/2020, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Sisku

Ostavina iza pok. Stojana Rudeža

Nasljednici:Snježana Rudež, Radojka Roksandić, Tatjana Rudež, Jasna Rudež, Mirela radmanović,Andrea Radmanović

Soba 22 - 1 kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Sisku

Povrv-4/2020 - SISAK, SOBA 113A

Tužitelj: Hrvatska radiotelevizija
Tuženik: Milan Lucić
radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

K-157/2020

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Leljak

Soba 204/II, Općinski sud u Zlataru

Trgovački sud u Varaždinu

P-30/2021

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: Stečajna masa iza ZADRANKA d.d. u stečaju, Zadar

Radi: utvrđenja osnovanosti osporavanja

Općinski sud u Bjelovaru

P-117/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Martina Horvat

Tuženik: Zagrebačka banka

Radi: isplate

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Osijeku

okr. Milan Đurđević i dr., čl. 228.st.1. kZ/11

sudac Sanja Šimleša Vučemilović, sudnic broj 12

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-482/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Dubrovniku

K-133/2019, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Osijeku

okr. Branko Malbaša, čl. 158. st. 1. KZ/11, sudac M. Grgić

Općinski sud u Dubrovniku

ročište 40 K-379/2017 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 75

Općinski sud u Novom Zagrebu

P-556/19

Tužitelj: Igor Josip Leščić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pn-106/2020

Pravna stvar:

Tužitelji: Lidija Bašnec i dr.

Tuženik: Lovačko društvo Jelen, Dobrovac

Radi: naknade štete

Ročište za glavnu raspravu zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.- ODGOĐENO

Županijski sud u Zagrebu

9. K-Us-3/2019, I optuženi Ante Pavić i dr., zbog kaznenih djela iz članka 343. stavak 3. i dr. KZ/97 (protuzakonito posredovanje u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 117/I kat 

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 Ovr-516/2018

I.Ovrhovoditelj: Stečajna masa DB d.o.o. u stečaju, Dugo Selo

II.Ovrhovoditelj: Pedom Asfalti d.o.o. Zagreb

III.Ovrhovoditelj: Eurobeton d.d. Prelog

IV.Ovrhovoditelj: Werkos d.o.o. u stečaju, Osijek

Ovršenik: Stečajna masa iza Trgoingrad d.o.o. u stečaju, Zagreb

radi ovrhe

Općinski sud u Sisku

P Ob-28/2021

Soba broj 107, I kat

Tužitelj: Lidija Čaić

Tuženik: Ivica Čaić

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 402/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba broj 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
Pn-37/2021
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Županijski sud u Velikoj Gorici

 I. opt. Dražen Lončar i dr., čl. 106. st. 1. i 3. KZ/11 – trgovanje ljudima –sudnica 3

Općinski sud u Zlataru

Psp-25/2020, 14.9.2021. u 9,00 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini 

Županijski sud u Osijeku

K-Us-4/2020, čl. 298. st. 1. i 2. KZ/97 i dr., sudac Mirko Ljubičić, nastavak rasprave.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-470/2021

Tužitelj: Jelena Markotić

Tuženik: Opća bolnica Virovitica

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Županijski sud u Zagrebu

12 K-6/2020, opt. Hašim Bečkanović, čl. 246/2 KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, zgrada Odjela za mladež, sudnica 102/I

Općinski sud u Požegi

Pr-922/2021

Tužitelj: Silvija Šipoš Bošnjak

Tuženik: Poljoprivredno - prehrambena škola

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

Općinski sud u Dubrovniku

P.25/2016, Safet Hadžajlić - Zoran Kirola i dr., pravo vlasništva nekretnine, očevid

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Marija Đurkan
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

poslovni broj; Ovr-551/2021

ovrhovoditelj Ministarstvo financija Porezna uprava 

Ovršenik: Goran Tonkić 

radi: ovrhe na nekretninama

ročište radi utvrđenja vrijednosti nekretnina

14. rujna 2021. u 9,00 soba 28/I

viši sudski savjetnik Davor Lovrić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-1785/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni:  Tihomir Voćanec

Svjedok: Tihomir Šamec

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 216. stavka 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Županijski sud u Varaždinu

K-4/2021 Sutkinja Mirna Mavriček

Opt. Mirjana Borček, kazneno djelo iz čl. 227. st. 4. u vezi st. 1. KZ/11. - rasprava

Općinski sud u Vinkovcima

4 P-323/2020 Juranović- Sberbank d.d. - sudnica 15  

Općinski sud u Požegi

Pr-771/2021

Tužitelj: Zoran Šironjić

Tuženik: Radenka Štrk vl.obrta za usluge u šumarstvu

Radi: naknade štete

Općinski sud u Osijeku

K-731/2020 OKR. DARIJO PETROVIĆ, čl. 235. st. 1 KZ/11, sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, Pr-933/2021, soba 3 

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-909/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1189/2021

Okrivljenik: Niko Pulić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka: 54. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Tomislav Perlić

Tuženik: MUP RH i HZMO

Radi: nezakonite radnje

Županijski sud u Puli-Pola

Kž-299/2021

kazneni postupak protiv 1. okr. Daria Komljenovića i dr.

zbog kaznenog djela iz čl. 271. st. 3. KZ/11

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici
Pr-294/2021
Tužitelj: Vlatka Valentić
Tuženik: Osnovna škola Suhopolje
Radi: isplate
Pripremno ročište, soba broj 9

Županijski sud u Zagrebu

15 K-47/20, optuženi Marko Abramović, čl. 110. u vezi čl. 34. KZ/11 (ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu   - sudnica 118/I

Općinski sud u Osijeku

K-415/2020, okr. Marko Ragić, kazneno djelo iz članka 236. st. 2 KZ/11, sudac Siniša Gudelj, soba 62

Općinski sud u Sesvetama

TUŽITELJ-HEP ELEKTRA D.O.O.

TUŽENIK-PAVICA HORVATIĆ

RADI-ISPLATE

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - 1. -opt. Boris Orešković i dr.

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić - opt. Vlatko Nanut

Općinski sud u Sesvetama

TUŽITELJ-HEP-TOPLINARSTVO d.o.o.

TUŽENIK-EMINA RAČUNICA

RADI-ISPLATE

Županijski sud u Zagrebu

5 K-33/21, optuženi Muharem Kadić, čl. 246. st. 2. KZ (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu - sudnica 217/A/II

Županijski sud u Zagrebu

2 Km-2/2020, mlt., čl. 158/5 KZ/11 (spolno zlostavljanje i iskorištavanje djeteta), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, sudnica 124/I

Trgovački sud u Osijeku

Trgovački sud u Osijeku

7 St-811/2020 – Ročište radi rasprave o uvjetima za

otvaranje i provođenje st. postupka, soba br. 36/II

Dužnik: VIS LEGIS d.o.o., Zagreb

Stečajni sudac mr. sc. Boris Vuković

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište

Općinski sud u Zlataru

Pp-1795/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 9- Stalna služba u Klanjcu, Trg mira 1

Općinski sud u Bjelovaru

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Milan Đurić

Tuženik: Koprivničko-križevačka županija

Radi. isplate

Soba br. 9/I kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

3. K-239/2021

Okrivljenik: Dubravko Petošić, zbog kaznenog djela iz članka 139. stavak 2. i 3. Kaznenog zakona (KZ/11)

Sudac: Jasna Krnić, sudnica broj: 17/I

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Saša Mudrinić

Tuženica: Đurđica Mudrinić

Radi: razvod braka sa mlljt. djecom

Glavna rasprava soba broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Vinkovcima

3 Povrv-48/21 A1 Hrvatska d.o.o.-Geričević, pripremno ročište - soba 18

Općinski sud u Vinkovcima

P-45/20., sudac Ivan Katičić, soba broj 3

Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1 Ob-192/2020

Centar za socijalnu skrb - Klarić

Radi: vraćanja poslovne sposobnosti

Ročište za glavnu raspravu 

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivona Rupić, K-39/2020 Željko Melvan čl.110. KZ/11

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-226/2020

Okrivljenik: Darko Cetušić

Svjedoci: Hrvoje Bašić i Nikola Orak

soba 20

prekršajni postupak

Trgovački sud u Varaždinu

St-17/2021 - stečajni postupak nad stečajnim dužnikom PIKICA d.o.o. u stečaju, Čakovec

- ispitno ročište

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Autocentar-Krivak d.o.o.

Tuženik: Jadranka Kukić

Radi: isplata

Sutkinja Draga Parag, soba broj 22/I, ročište za glavnu raspravu

Trgovački sud u Varaždinu

P-30/2021

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d. Varaždin

Tuženik: Stečajna masa iza ZADRANKA d.d. u stečaju, Zadar

Radi: utvrđivanja osnovanosti osporavanja

Trgovački sud u Osijeku

Pripremno ročište radi 

Trgovački sud u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja

Daniela Martini Maoduš

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić- 1. opt. Daniel Gvero i dr.- odgođeno

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić - 1. opt. Zoran Popović i dr.- odgađa se rasprava

Županijski sud u Rijeci

Sudac Jesenka Kovačić opt. Vlatko Nanut

Trgovački sud u Osijeku

Ročište za glavnu raspravu.

TSO, soba br. 34/II

Općinski sud u Koprivnici

 

Tužitelj: Mario Sinovec i dr.

Tuženik:   Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja

Radi:isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I,  pripremno ročište

 

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

P-840/2020

Tužitelj: Siniša Đurđević i dr.

Tuženik: Dječji vrtić Pinokio

Radi: isplate

09:05
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 414/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

09:10
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-481/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Vinkovcima

Pp G-125/2020, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

I-okrivljenik

II-okrivljenik

tužitelj

09:15
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 88/2019, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Županijski sud u Zagrebu

7 K-Us-37/2019, optuženi Tomislav Oremuš i dr., kazneno djelo iz čl. 329. st. 1. toč. 4. u vezi s člankom 291. st. 1. i 2. i dr. KZ/11 (zločinačko udruženje/zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 218/II kat

Općinski sud u Požegi

Pr-920/2021

Tužitelj: Zdravko Čiček

Tuženik: Poljoprivredno - prehrambena škola

radi: radno - materijalna davanja (isplata)

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-98/2020 - Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp J-1142/2020

Okrivljenik: Elvis Halkić, soba 110, glavna rasprava

radi prekršaja iz članka:  6. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, Pr-1018/2021, soba 3 

Općinski sud u Sisku

4. P Ob-32/2021

Stalna služba u Hrvatskoj Kostajnici, 1. kat, soba 11

Tužitelj: D.B.

Tuženik: Z.K.

radi: spor o roditeljskoj skrbi 

Općinski sud u Sisku

Pp Pom-82/2021, soba 6, svj. Josip Horvatić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

R1 Ob-500/2020

Centar za socijalnu skrb - Krajinović

Radi: lišenja poslovne sposobnosti

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-30/2021

Okrivljenik: Danijel Šaško

soba 20

prekršajni postupak

09:20
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-478/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, Pr-982/2021, soba 3 

09:25
09:30
Općinski sud u Zlataru

14.09.2021. pripremno ročište u 9,30 sati

broj predmeta P-75/2021

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

P-1130/2020

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Mario Toma

Tuženik: Privredna banka Zagreb

Radi: isplate

Soba br.11/I kat

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-483/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Dubrovniku

K-256/19 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

P-1009/19

Tužitelj: Zvonko Bokan

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-530/2019

ročište za glavnu raspravu - obvezno - isplata

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Antonio Dedović

zbog kaznenog djela iz čl. 271 st. 1 KZ

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-149/20

Okrivljenik: Ivan Žagar

Radi: kaz. djela iz čl. 139. st. 3. KZ-a

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-7/2020, optuženi Bojan Milković i dr., čl.337/4 u vezi sa stavkom 1. KZ/97 i dr. (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u zgradi B/prizemlje - ODGODA

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište 

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 375/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-471/2021

Tužitelj: Nataša Vuković

Tuženik: Opća bolnica Virovitica

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Marija Harambaša
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-412/19

I. okr. Matilda Lukačić

II. okr. Mario Kraljić

zbog kaznenog djela iz čl. 190 st. 2 KZ/11

Općinski sud u Vinkovcima

Tužitelj Jureša  - Tuženik Zagrebačka banka  - glavna rasprava - sudnica 17

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-1788/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni:  Gjuro Derežić

 

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 216. stavka 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Općinski sud u Zlataru

Pn-16/2020., soba br. 11, Stalna služba u Zaboku, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Požegi

P-431/2019

Tužitelj: Saša Lukić

Tuženik: Radojka Berger

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-1005/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Vinkovcima

4 P-1032/2019 Ćavar- ERSTE- sudnica 15 

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp J-857/2020

Okrivljenik: S.B.,  soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka: 22. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Pakracu, Prekršajni odjel, soba br. 2.

Broj predmeta: Pp-2344/2021

Tužitelj: PP Bjelovar

Okrivljenik: Danijel Žganjar

Oštećena Ivana Žganjar

Svjedok Boris Drlja

Zbog prekršaja iz čl.22. st.3. Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji i dr.

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Zlataru

Pp-843/2021

Sudac: Jasna Pleško Grahovac
Soba broj 9- Stalna služba u Klanjcu, Trg mira 1

Općinski sud u Novom Zagrebu

Ostavinski postupak

naknadno pronađena imovina iza pok.

Ignaca Penteka - OSNGZ SS u Samoboru 

Trgovački sud u Osijeku

Trgovački sud u Osijeku

7 St-823/2020 – Ročište radi rasprave o uvjetima za

otvaranje i provođenje st. postupka, soba br. 36/II

Dužnik: Mobile Focus d.o.o., Sesvete

Stečajni sudac mr. sc. Boris Vuković

Općinski sud u Zlataru

R1 Ob-258/2021

ročište 14.09.2021. u 9,30 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Vinkovcima

3 P-268/21 Lozar-Martinović, pripremno ročište - soba 18

Općinski sud u Sisku

Pp P-176/2020, soba 6, svj. Dražan Šolaja

Općinski sud u Dubrovniku

Poslovni broj P-659/2020, sutkinja Ines Bračanov Čuljat, soba broj 26

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-54/2021

Okrivljenik: Arijela Gomza

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-1368/2021

Okrivljeni: Karla Knez

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 12. st. 8. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 14.9.2021. u 09,30 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Općinski sud u Sisku

K-38/2020

Tužitelj: ODO Sisak

Opt. Dalibor Dimić

Glina, trg bana Josipa Jelačića 5 soba 13

u 9,00 sati 

09:35
09:40
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-484/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-758/2021, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-462/2020

Tužitelj: Damir Kolar

Tuženik: Zavod za hitnu medicinu BBŽ

Radi: isplate

09:45
Općinski sud u Bjelovaru

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJ:   Olesija Wirnsberger

TUŽENIK:    Daruvarske toplice, Daruvar

Radi:   isplate

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 9 

 

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 420/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp P-1133/2020

Okrivljenik: Kristijan Klarić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 129. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Sisku

Pp P-844/2020, soba 6, svj. Branko Bulka

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-63/2021

Okrivljenik: Leonardo Šibilin

Branitelj ZOU M. Ščetar i dr.

soba 20

prekršajni postupak

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-242/2020

Tužitelj: NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO DR. ANDRIJA ŠTAMPAR, Zagreb

Tuženik: MGP d.o.o., Čakovec

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-2/2021

Tužitelj: Dražen Latin 

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

09:50
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-454/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-1806/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni:  Dejan Nikolić

 

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 216. stavka 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

09:55
Općinski sud u Bjelovaru

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJ:   Tomislav Banić

TUŽENIK:    Daruvarske toplice, Daruvar

Radi:   isplate

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 9 

 

10:00
Općinski sud u Sisku

Ostavina iza pok. Vladimira Godić

soba 22 1 kat

Županijski sud u Zadru

opt. A. Pelaić, čl. 227.st.4. i dr. KZ/11, sutkinja Grancarić

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 Ovr-5890/2015

I.ovrhovoditelj: Pedom Asfalti d.o.o. Zagreb

II.ovrhovoditelj: Republika Hrvatska-Ministarstvo financija

Ovršenik: Miroslav Hrupec

radi ovrhe

 

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-446/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Trgovački sud u Varaždinu

Tužitelj: BALI d.o.o.

Tuženik: MA-MI d.o.o.

Radi: glavna rasprava

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-424/2019

ročište za glavnu raspravu - obvezno - isplata

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Samoboru

44 P-1148/2019 

Tužitelj:  Ana Markićević 

Tuženik: ODVODNJA SAMOBOR d.o.o. 

Radi: obvezno-isplata 

OČEVID 

Trgovački sud u Osijeku

Trgovački sud u Osijeku

7 St-394/2021 - Prethodni postupak, soba br. 36/II

Dužnik: SPORTSKA UDRUGA AMATERA IGRAĆA PIKADA "STRIJELA", Osijek

Stečajni sudac mr. sc. Boris Vuković

Općinski sud u Sisku

P Ob-16/2020

Soba broj 107, I kat

Tužiteljica: Tihana Marjanović

Tuženik: Robert Marjanović

Općinski sud u Osijeku

okr. Dario Soldić, čl. 233. st. 1. i dr. KZ/11, sudac Mirna Grgić

Općinski sud u Zlataru

P-359/2020, 14.9.2021. u 10,00 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini 

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba broj 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 16

Tužitelj: Ankica Mihalec

Tuženik: Željko Rakuša

Radi: ovrhe

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 325/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2 

Općinski sud u Bjelovaru

R1 Ob-282/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Predlagatelj: M.G

Radi: obiteljsko

Soba: 11/I kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

P-1481/15

Tužitelj: Euroherc osiguranje d.d.

Tuženik: Antonija Eršak

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-1164/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Novom Zagrebu

Ovrhovoditelj: EOS matrix d.o.o.

Ovršenik: Robert Nimac

Radi: ovrhe

soba 316/III

Općinski sud u Osijeku

čl. 139. st. 2.

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-2047/2021

Okrivljenik: Nataša Horvat Marušić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 229. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelji: M.F. i I.F.

Tuženik: K. D.

Radi: bračne stečevine

 

ODGODA

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-624/2021, ročište, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

Općinski sud u Sisku

Pp P-1324/2020, soba 6, okr. Vedran Pavlečić

Općinski sud u Vinkovcima

16 R1 Ob-344/21

Predlagatelj: CZSS Županja

Protustranka: Dejana Begović i dr.

SUDNICA 2

Općinski sud u Sisku

R1-3/2019

Predlagatelj Grebljanović

Protustranka Komljenović 

radi razvrgnuća suvlasničke zajednice

10:05
Općinski sud u Bjelovaru

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJ:   Edo Vacek

TUŽENIK:    Daruvarske toplice, Daruvar

Radi:   isplate

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 9 

10:10
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-452/2021, pripremno ročište smv, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Bjelovaru

Broj predmeta: 24 Pr-1364/2021
Tužitelj: Boženka Bukač
Tuženik:Daruvarske toplice, Specijalna bolnica za med. rehabilitaciju
Radi: isplate razlike u plaći
Stalna služba u Daruvaru, soba broj 6

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-2104/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni: Marijan Kelek 

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 282. stavka 9. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 409/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

10:15
Općinski sud u Bjelovaru

PRAVNA STVAR:
TUŽITELJ:   Olesija Wirnsberger

TUŽENIK:    Daruvarske toplice, Daruvar

Radi:   isplate

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 9 

 

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 102/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Marica Topić

Tuženik: Toplice Lipik - Spec. bolnica za medicinsku rehabilitaciju

Radi: Radno - materijalna davanja (isplata)

Ročište soba broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1973/2021

Okrivljenik: Nataša Horvat Marušić, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 229. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-1415/2021. soba br. 11, Stalna služba u Zaboku, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Vinkovcima

3 Pn-9/2020 Lončarić-HOK d.d., pripremno ročište - soba 18 

10:20
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 339/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

Općinski sud u Vinkovcima

Pp J-742/2021,glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

svjedok

10:25
Općinski sud u Vinkovcima

Pripremno ročište soba br 24

10:30
Općinski sud u Zlataru

14.09.2021. pripremno ročište u 10,30 sati

broj predmeta P-121/2021

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-430/2018

ročište za glavnu raspravu - obvezno - isplata

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: Kzd-11/2021 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 295/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-1161/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-213/2018

Crnčić - Đerek

Radi: naknade štete

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Bosiljka Nježić

Tuženik: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ročište u sobi broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Zlataru

Pn-87/2019, 14.9.2021. u 10,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-2194/2021

Okrivljenik: Ivan Kontrec, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 229. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Vinkovcima

Pp J-227/2020, okrivljenik Josip Volarević, glavna rasprava, soba broj 3, sudac Nada Mišić

10:35
10:40
Općinski sud u Vinkovcima

Pp Pom-62/2021, ročište, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

 

10:45
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 335/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-1256/21 sudnica 26

Tužitelj: Mario Leitkam

Tuženik: ALEPH TAU d.o.o.

radi: naknade štete

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-1239/2021

Okrivljenik: Lana Novković, soba 110, glavna rasprava,

radi prekršaja iz članka 17. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Sisku

Pp-565/2021, soba 6, okr. Marko Majcen 

10:50
Općinski sud u Vinkovcima

Pp J-311/2020, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

svjedok

10:55
11:00
Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Stevo Knežević

Tuženik: Juraj Jurić

Radi: isplate

soba 22 - 1 kat

Općinski sud u Dubrovniku

Kzd - 8/21 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Općinski sud u Osijeku

okr. Danijel Bjelić, čl. 228.st.1. KZ/11

sudac Sanja Šimleša Vučemilović, sudnica broj 12

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-482/2021

Tužitelj: Ernest Iharoš

Tuženik: Opća bolnica Virovitica

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Ružica Lovrenčić
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 370/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Požegi

Pn-40/2020

Tužitelj: Božana Delač

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-1003/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Dubrovniku

K-243/2019 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta:22. Pp-116/2021

Okrivljeni: Tamara Tatarević - Gregur

Tužitelj: PPRP Koprivnica

Prekršaj: čl. 229. st. 4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

roč. zakazano za dan 14.9.2021. u 11,00 sati

soba br. 17/II, sutkinja Dubravka Končar-Brodarić

Trgovački sud u Osijeku

Pripremno ročište.

TSO, soba br. 34/II

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Dubravka Eđut i dr.

Tuženik:  Srednja škola Koprivnica

Radi:isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I,  pripremno ročište 

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj:Ministarstvo obrane  

Tuženik:Petar Počepan

Radi: isplate

Sutkinja: Marijana Jurenec – soba 31/II  - pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-840/2021

Tužitelj: Senka Jandrašinčec

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:05
11:10
11:15
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 340/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-851/2021

Tužitelj: Tina Maras

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Zlataru

14.09.2021. u 11,30 sati

broj predmeta P-40/2021.

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Bjelovaru

P-28/2021

OPĆINSKI SUD U BJELOVARU-Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Branko Radivojčević

Tuženik: Anka Bukvić i dr.

Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

Soba br. 11/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 16

Tužitelj: Ana Akšić

Tuženik: Osnovna škola Garešnica

Radi. isplate

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Pr-912/2021

Tužitelj: Miroslav Nater

Tuženik: Učenički dom

Radi: Radno - isplata - kolektivni ugovor

Ref. 20, sudac Krunoslav Gernhard, pripremno ročište, soba br. 8

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Josipa Majtan
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 97/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Prekršajni odjel

Broj predmeta: Pp P-2346/2020

Tužitelj:  Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljeni:  Step Prijevoz i Juraj Pavlinović 

Sudnica broj 6.

Radi prekršaja iz članka 236. stavka 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

 

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Brajko Radijevac i Jasmin Alihodžić

Zbog kaznenog djela iz čl. 247. st. 2. u vezi st. 1. KZ.

Općinski sud u Osijeku

Okr. Miroslav Cenbauer, čl. 229 st. 1 KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta: 4 K-113/2018

Optuženik: Darko Pleša

Radi: kaznenog djela iz članka 139. stavak 2. KZ/11

Sudac: Mišo Pavičić

Soba: 36/I. kat 

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-861/2021

Tužitelj: Martina Halar Mokoš

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob - 324/2020, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Novom Zagrebu

70 Pp-3566/2021

Okrivljenik: Damir Sever-Smrček, soba 110, ročište,

radi prekršaja iz članka 176. Zakona o sigurnosti prometa na cestama i dr.

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-855/2021

Tužitelj: Bojan Bakić

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Komunalac Petrinja

Tuženik: Tomislav Jorga

Radi: isplate

soba 22 1 kat

Općinski sud u Zlataru

14.09.2021. u 12 sati

broj predmeta Ovr-26/2021

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zlataru

K-284/2019

Sutkinja mr. sc. Aleksandra Đurđević

Soba 204/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1396/2021

Pravna stvar:

Tužiteljica: Manuela Banović

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru
P-183/2020
Sudnica 4
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Novom Zagrebu

50 Ovr-2152/2017

Ovrhovoditelj: Privredna banka Zagreb d.d.

Ovršenik: Daniel Esterajher

radi ovrhe

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Robert Levojević

zbog kaznenog djela iz čl. 274 st. 1 KZ

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba broj 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Pom-22/21- Zamolbeno pružanje pravne pomoći po

predlagatelju Općinski sud u Zadru (10 P-1477/20)

-Zamolbeno saslušanje svjedoka Ane  Bakar

 

 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 16

Tužitelj: Javor Matanić

Tuženik: Osnovna škola Garešnica

Radi: isplate

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Anica Vrbanić
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-247/21

okr. Martino Begić

zbog kaznenog djela iz čl. 227 st. 1 KZ/11

Općinski sud u Sesvetama

Stalna služba u Vrbovcu

30 Ovr-51/2021

Ovrhovoditelj: B2 KAPITAL d.o.o.

Ovršenik: Mario Gradečki

Radi: ovrhe na nekretninama

Očevid za procjenu nekretnina

Općinski sud u Osijeku

okr. Irena Kisić, čl. 140. st. 1. i dr. KZ/11, sutkinja Dunja Petrović, soba 23.

Općinski sud u Osijeku

K-23/2021, okr. Milorad Mišković, čl. 139. st 3. KZ/11, sutkinja Špigel, soba 26

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.

Tuženik: Neven Kosanović

Radi: prigovora protiv platnog naloga

Općinski sud u Sisku

Pp-1524/2021, soba 6, okr. Zdravko Bilbija, branitelj Željko Stanković, svj. Mislav Dujmić

Općinski sud u Sisku

P-298/2020

Tužitelj: Kovačević

Tuženik: Kovačević

radi: služnosti na nekretninama

Općinski sud u Koprivnici

 Tužitelj: Blaženka Lukšić i dr.

Tuženik:   Đurđica Posavec i dr.

Radi: predaje-povrata

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, pripremno ročište

 

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-856/2021

Tužitelj: Vesna Vencl

Tuženik: Opća bolnica  Bjelovar

Radi: isplate

12:05
12:10
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1420/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Martina Terranova

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-520/2020, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Zlatko Adžijević

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Radi: naknade štete - osiguranje

Pripremno ročište u sobi broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-1594/2020, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

svjedok

12:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

Parnični predmet:

Tužitelj: Dejan Martinović

Tuženi: DAMONT INTERIJERI d.o.o.

Radi: isplate

Općinski sud u Sisku

4. P Ob-86/2019

Stalna služba u Hrvatskoj Kostajnici, 1. kat, soba 11

Tužitelj: Ljubica Vladika

Tuženik Đuro Vladika 

radi: bračna stečevina 

Općinski sud u Zlataru

SS Donja Stubica, Pr-1383/2021 u 12,15 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

Općinski sud u Sisku

Pp-1506/2021, soba 6, okr. Miroslav Filetić, svj. Marijan Matleković

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-853/2021

Tužitelj: Jelena Bilek Jozek

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

12:20
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br: Pr-1391/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Darko Samovojska

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

12:25
12:30
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Komunalno poduzeće d.o.o.

Tuženik: Anka Jambrec

Radi: isplate

soba br. 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1401/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Damir Marčetić

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Trgovački sud u Varaždinu

P-121/2020.

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d. Varaždin

Tuženik: IKS FENSTER d.o.o. Sesvete

Radi : utvrđenja

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 16

Tužitelj: Ružica Matanić

Tuženik: Osnovna škola Garešnica

Radi: Isplate

Općinski sud u Koprivnici

Pripremno ročište
Tužitelj: Smiljana Grgec
Tuženik: Osnovna škola Legrad
Radi: isplata - kolektivni ugovor
Sudska savjetnica Nikolina Valent, soba broj 25/I.

Općinski sud u Novom Zagrebu

Ovrhovoditelj: Hrvatska banka za obnovu i razvitak

Ovršenik: Goran Kumpare

Radi: ovrhe

soba 316/III

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: A1 Hrvatska d.o.o.

Tuženik: Hari Gradnja j.d.o.o.

Radi: prigovora protiv platnog naloga

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-957/2020, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

svjedok

Općinski sud u Sisku

Pp Pom-2/2021, soba 6, svj. Alen Grubor

Trgovački sud u Varaždinu

St-699/2016

Stečajni dužnik: MILAS d.o.o. u stečaju, Čakovec

Završno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-852/2021

Tužitelj: Ivan Ključar

Tuženik: Opća bolnica Bjelovar

Radi: isplate

12:35
12:40
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1382/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Ksenija Marčetić

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Radi: isplate

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

12:45
Općinski sud u Zlataru

SS Donja Stubica, Pr-1420/2021 u 12,45 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

Općinski sud u Dubrovniku

Kv-87/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

predlagatelj: Centar za socijalnu skrb Split

protustranka: Ivo Miše

radi: lišenje/vraćanje poslovne sposobnosti

Ročište soba broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-169/2017

Tužitelj: Damir Jaić

Tuženik: Ministarstvo obrane RH

Radi: isplate

12:50
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br.: Pr-1407/2021

Pravna stvar:

Tužitelj Marijan Kubalek

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1483/2021, glavna rasprava, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

tužitelj

12:55
13:00
Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br: Pr-1414/2021

Pravna stvar:

Tužitelj: Slavica Končar

Tuženik: Srednja škola Pakrac

Pripremno ročište zakazano je kod Općinskog suda u Bjelovaru,

Stalne službe u Pakracu, soba broj 7.

Općinski sud u Dubrovniku

ročište spis K-221/2020 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 75

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 Ovr-422/2019

Ovrhovoditelj: Eos Matrix d.o.o. Zagreb

Ovršenik: Mešić Com d.o.o. Zagreb

radi ovrhe

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Lana Banić

Tuženik: Centar za socijalnu skrb

Radi: isplate

soba 6/II

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici, soba br. 16

Tužitelj: Stjepan Popić

Tuženik: Osnovna škola Trnovitički Popovac

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

K-129/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: HEP-Toplinarstvo d.o.o.

Tuženik: Gea Terra Nova  d.o.o. u stečaju

Radi: prigovora protiv platnog naloga

Općinski sud u Sisku

Psp-12/2020

Soba broj 107, I kat

Tužitelj: Darinka Milanković

Tuženik: Mira Kusuran

Trgovački sud u Varaždinu

Povrv-7/2021 - ročište za objavu odluke

Tužitelj: Suvlasnici stambene zgrade u Zagrebu

Tuženik: ISTO d.d. u stečaju, Varaždin

Radi: isplate

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - 1.-opt. Davor Peremin i dr.

Općinski sud u Koprivnici

 Tužitelj: HZMO, Koprivnica

Tuženik:  Euroherc osiguranje d.d. 

Radi:isplate

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, ročište za glavnu raspravu

 

13:05
13:10
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1410/2021, ročište, sudnica 5

sudac Mirko Gagro

okrivljenik

 

13:15
Općinski sud u Zlataru

SS Donja Stubica, Pr-1421/2021 u 13,15 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Erste Card Club d.o.o.

Tuženik: Nina Polašek Paić

Radi: ovrhe na temelju vjerodostojne isprave

 

Ročište će se održati u 13:20

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Dubrovniku

P-1050/2018, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Dubrovniku

P-228/2020 - sudac Lovre Sardelić, sudnica 5

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Leon Kočiš

zbog kaznenog djela iz čl. 140 st. 2 KZ

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Tužitelj: Denis Bahnik

Tuženik: Ema Bahnik i drugi

Radi: izmjene odluke o uzdržavanju

Pripremno ročište soba broj 5 na I. katu, Stalne službe u Pakracu

Općinski sud u Zlataru

predsjednica optužnog vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

13:35
Općinski sud u Zlataru

SS Donja Stubica, Pr-1426/21 u 13,35 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

13:40
13:45
13:50
Općinski sud u Zlataru

SS Donja Stubica, Pr-1430/2021 u 13,50 sati, soba 6, sutkinja Vesna Posavec 

13:55
14:00
Općinski sud u Dubrovniku

P-255/2017 - sudac Lovre Sardelić, sudnica 5

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

R1 Ob-151/2021

Općinski sud u Bjelovaru - Stalna služba u Križevcima

IZVANPARNIČNI PREDMET:

Predlagatelj Centar za socijalnu skrb

Protustranka: Ivan Jagatić

Radi: djelomičnog vraćanja poslovne sposobnosti

soba br. 11/I kat

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-493/2019

Optuženi: Vladimir Pavušin

Zbog: kaznenih djela iz članka 282. stavak 2. i dr. Kaznenog zakona

Općinski sud u Dubrovniku

Kov-170/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

STALNA SLUŽBA U SAMOBORU

OVRŠNI POSTUPAK

43. Ovr-448/2021

Ovrhovoditelj: Maneo d.o.o.

Ovršenik: Sinitech d.o.o.

Radi: ovrhe na nekretninama

očevid na licu mjesta 

Općinski sud u Zlataru

P-140/2019, ročište za objavu 14.9.2021. u 14,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Dubrovniku

P-753/2016, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00