Ročišnik

<< < 15.01.2021. > >>
08:00
Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-282/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I Samardžić - Samardžić - razvod

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Višnja Strinić, Km-1/20 L. J. čl.230. st.2. KZ/11 Javnost isključena

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište P Ob-274/2020

Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp J-519/2020, sudac Dubravka Duran, soba broj 3

08:15
08:30
Općinski sud u Zlataru

P Ob-41/2020

ročište 15.01.2021. u 8,30 sati

soba broj 19, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Karolina Balen

Općinski sud u Zlataru

Pr-39/2019

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

K-87/2012

Okrivljenik Mirko Špehar i drugi

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pp P-2453/2020

PP Daruvar

Dario Horak

Tomislav Vondruška

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 8,30 sati

broj predmeta  Ovr Ob-1/2021

Nataša Večković Jurman

broj sudnice 18, Stalna služba u Krapni

Općinski sud u Dubrovniku

Kov-245/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp J-550/2020, sudac Dubravka Duran, soba broj 3

08:45
Općinski sud u Dubrovniku

R1-82/20, sutkinja Ines Bračanov Čuljat, referada 16

09:00
Županijski sud u Zagrebu

9 K-US-20/2016, I opt. Vladimir Rajić i dr., čl. 333 KZ/97 (udruživanje za počinjenje kaznenog dijela), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 117/I - ODGODA

Trgovački sud u Varaždinu

St-281/2019

Stečajni dužnik MARKET d.o.o. Kalinovec

Općinski sud u Zlataru

K-298/2019, sudac Branimir Papić, sudnica 1, soba 101

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj:Croatia osiguranje d.d.

Tuženik:LD Fazan i dr.

Radi:isplate

Sudnica broj 5

Općinski sud u Vinkovcima

Pn-497/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: Podravska banka

Ovršenik: Tihomir Ledinski

                 Mirjana Ledinski

Radi: ovrhe na nekretninama

Soba br. 15

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Županijski sud u Varaždinu

Sutkinja Mišak

K-39/15, opt. Stjepan Igrec i dr., čl. 246. st. 2. i dr. KZ/11 - rasprava

Općinski sud u Sisku

Tužiteljica: Natalija Doležal

Tuženik: Raiffeisenbank d.d.

soba 112 - 1. kat

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-690/2019

pripremno ročište - isplata

Općinski sud u Dubrovniku

Željko Soldo, soba 7.

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pn-135/2019

Tužitelj: Tomislav Tomljenović

Tuženik: Marijan Kljajić

Radi: naknade štete

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jasmina Pižir

soba broj 108, sudnica 3/I. kat

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Ika Šarić ,  okr. Danijel Kaštelan i dr.., kazneno djelo iz čl.154.st.1.KZ/11

Općinski sud u Sesvetama

Pn-239/2019

Tužitelj: Tamara Marinković

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Umješač: Konzum d.d.

Radi: naknada štete

Općinski sud u Zlataru

1502.2021. u09:00 sati

K-383/2018

Sutkinja:Snježana Fotivec

soba 201/II, Općinski sud u Zlataru

Županijski sud u Velikoj Gorici

Opt. Marko Grgić i dr. čl. 91. toč. 5. KZ/97 – teško ubojstvo - sudnica 3

Općinski sud u Sisku

4. P Ob-150/2020

1. kat, soba 110

Tužitelj: J.L.

Tuženik: B.L.

radi: smanjenje uzdržavanja

Općinski sud u Novom Zagrebu

STALNA SLUŽBA U SAMOBORU

PRIGOVOR NA OBNOVU Z.K. k.o. Jazbina-Lug

PREDLAGATELJ: VESNA HORVAT

ročište

 

Općinski sud u Zlataru

sudac Mladen Profeta

Općinski sud u Zlataru, sjedište, sudnica 17,

rasprava

Županijski sud u Zagrebu

5 K-64/20, optuženi Stjepan Mršić, čl. 230. st. 2. KZ/11 (razbojništvo), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - dvorana 5/prizemlje

Trgovački sud u Varaždinu

St-738/2016

Stečajni dužnik: Mladen Bratinšćak, Savska Ves

Ročište za diobu kupovnine

Županijski sud u Varaždinu

sudac Alan Pretković 

opt. B.O., čl. 111. toč. 4. KZ/11 i dr. - rasprava tajna (javnost isključena) - RASPRAVA 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Posl.broj: P-759/2020

Tužitelj: Damir Sić

Tuženik: Elena Sić i dr.

radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom

sudnica br.6.

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pp P-2512/2020

PP Daruvar

Matej Blažević

Županijski sud u Zagrebu

17 Km-1/2020, mlt., čl. 230/2 KZ/11 (razbojništvo), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, sudnica 3/prizemlje

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Tužitelj: D.V. 

Tužena: S.V. 

Radi: bračne stečevine 

Soba broj 3 

Županijski sud u Zagrebu

9 K-51/20, optuženi Milan Ilinčić, čl. 110. u vezi čl. 34. KZ/11 (pokušaj razbojništva), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - sudnica 116/I

Općinski sud u Vinkovcima

16 Pn-197/19

Tužitelj: Mijo Martinović i dr.

Tuženik: HOK

SOBA BROJ 2

Županijski sud u Rijeci

Sudac Domagoj Vučkov - 1. opt. Željka Pokupec i dr.

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - 1. opt. Joško Rapić i dr.- odgođeno

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - opt. Danijel Kaštelan

Općinski sud u Vinkovcima

9 K-401/2020 optuženi Tihomir Sefčik

sutkinja Julka Vučinić-Jurić, sudnica broj 7

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I Đurić - Đurić - bračna stečevina

Trgovački sud u Osijeku

Ostala ročišta, soba br.41/II

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivona Rupić, K-39/19 Tonči Vrdoljak čl.246. st.2. KZ/11

Općinski sud u Slavonskom Brodu

pripremno ročište P Ob-283/2020

Općinski sud u Puli-Pola

Predlagatelj - dužnik: Ilija Pećenac

Stečajni vjerovnici: Kata Bačeković, Petar Bačeković

Radi: Stečaj potrošača 

(soba 21, OS Pula)

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Trg Eugena Kvaternika 8

Pp J-385/2020

Tužitelj: Policijska postaja Bjelovar 

Okrivljenik: Branko Stojković 

Svjedok: Irena Delija

- radi prekršaja iz čl. 17. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp-14/2021, sudac Dubravka Duran, soba broj 3

09:15
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru

Oštećenici-žrtve: Igor Bok i Darijo Milovac

I. optuženik: Matej Jurčević

II. optuženik: Milan Krištofac

Branitelj I. optuženika: Damir Vukmanović, odvjetnik iz Bjelovara

Branitelj II. optuženika: Eugen Duk, odvjetnik iz Kutine

Svjedok: Željko Strmota

Rasprava zakazana u sjedištu suda, sudnica broj 4.

Zbog: kaznenih djela iz čl. 315. st. 4. u vezi st. 1. Kaznenog zakona i čl. 139. st. 3. u vezi st. 2. Kaznenog zakona.

Općinski sud u Zlataru

P-468/2019

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br. Povrv-251/20

Tužitelj: Opća bolnica Bjelovar

Tuženik: Dražen Mrazović

Radi: isplate

Ročište za objavu presude 

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini

P-152/2020, Sudac Vinko Vladić,

soba broj  20,  zakazano vrijeme u   09:15 sati

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud Zlatar, sudac Mladen Profeta, soba 17/prizemlje

09:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

K-83/2019

Optuženi Kristijan Ričko

Zbog kaznenog djela iz članka 222. stavak 3. KZ/11

Općinski sud u Novom Zagrebu

Povrv-597/2018

Tužitelj: Hrvatski Telekom d.d.

Tuženi: Marijan Mišić

Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

P-96/2020

Tužitelj: Boris Jurina

Tuženik: OTP banka d.d.

Viši sudski savjetnik Tanja Babić

Stalna služba u Donjoj Stubici

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Željko Urlich

Tuženik: Croatia osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: REPUBLIKA HRVATSKA

Ovršenik: VJENCESLAV MIKULIĆ

Radi ovrhe na nekretninama

Soba br. 15

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.br. P-864/2018

Tužitelj: Tihomir Bet

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi: isplate

Ročište za objavu presude

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

 

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru

Optuženik: Višnja Vinković i Josip Vinković

Branitelj: odvj. Marija Štriterski

svjedoci: Zdenka Predavac, Silvano Jovanović, Anamarija Rogić i Danijela Popović

Rasprava zakazana u sudnici broj 13

Zbog: kaznenih djela iz čl. 177 st. 1  Kaznenog zakona.

Županijski sud u Zagrebu

15 K-Us-2/19, I opt. Miljenko Benko i dr., zbog kaznenih djela iz čl. 291/1 KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.) rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu Zagreb, sudnica 117/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj:  ERSTE&STEIERMARKISCHE BANK d.d. Rijeka

Ovršenik: Dragan Luketić

Ovrha na nekretninama

Očevid

 

 

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: Raiffeisenbank Austria d.d.

Ovršenik: Borivoja i Ana Radovanović

Ovrha na nekretninama

Očevid

Općinski sud u Sisku

Stalna služba u Glini, referada 21

Ročite - utvrđivanje vrijednosti nekretnine ovrh. APS DELTA S.A. i ovrš. Marija Salečić 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I  Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod - Kurkutović - ostalo

Općinski sud u Dubrovniku

Psp-60/2018, sutkinja Ines Bračanov Čuljat, referada 16

Trgovački sud u Varaždinu

St-409/2013

Stečajni dužnik IMA d.d. u stečaju Ivanec - skupština vjerovnika

Općinski sud u Vinkovcima

19. Pp-3/2020, sudac Dubravka Duran, soba broj 3

09:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod - Mikinac - ostalo 

10:00
Županijski sud u Osijeku

Rasprava, K-44/2019., I-opt. Daniel Rušanac i dr., čl. 246. st. 2. u svezi čl. 246. st. 1. KZ/11. Sudac Mirko Ljubičić

Općinski sud u Vinkovcima

P-719/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Sisku

Tužiteljica: Republika Hrvatska

Tuženik: Ivica Matleković

soba 112 - 1. kat

Općinski sud u Dubrovniku

Kmp-13/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 10 sati

broj predmeta Pn-37/2019

Nataša Večković Jurman

18, Stalna služba u Krapini

Trgovački sud u Osijeku

Ostala ročišta, soba br.41/II

Trgovački sud u Varaždinu

St-144/2018

Stečajna masa iza DA-STA d.o.o. u stečaju Ivanec

10:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-514/2019

pripremno ročište - isplata

Trgovački sud u Varaždinu

St-448/2013

Stečajni dužnik TROJNAR d.o.o. u stečaju

10:30
Općinski sud u Dubrovniku

Sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Općinski sud u Dubrovniku

Sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-352/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Dubrovniku

P Ob - 107/2019, sudac Zoran Nikolić, soba 2

Općinski sud u Zlataru

P-497/2019

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Predlagatelji: M.F. i V.P.

Radi: odobravanja plana o zajedničkoj roditeljskoj skrbi

Sudnica broj 5

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod - Rokić - ostalo

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava Povrv-180/2017

Trgovački sud u Varaždinu

St-716/2003

Stečajni dužnik ŠKZ ZELENA ŽETVA u stečaju, Pušćine - Skupština vjerovnika

10:45
Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 10,45 sati

broj predmeta Povrv-814/2017

Nataša Večković Jurman

18, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Sudnica 23/I Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod - Vrpoljac - ostalo

11:00
Općinski sud u Zlataru

Pn-41/2019

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 21, ročište za objavu presude

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Trgovački sud u Osijeku

Ostala ročišta, soba br.41/II

11:15
11:30
Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 11,30 sati

broj predmeta Povrv-1982/2017

Nataša Večković Jurman

18, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Dubrovniku

K-464/2015, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Trgovački sud u Osijeku

Ostala ročišta, soba br.41/II

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivona Rupić, KOv-Us-13/20 Dean Majstorović i dr. čl.328. st.1. KZ/11

11:45
12:00
Županijski sud u Zagrebu

2 K-Us-19/2020, optuženi Damir Ivić i dr., čl. 333 i dr. KZ/97 (udruženje za počinjenje kaznenih djela), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, Ilica 207, sudnica 117/I kat

Trgovački sud u Varaždinu

St-190/2020

Dužnik: SITIS d.o.o. u stečaju, Lepoglava

Izvještajno ročište

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-372/2019

Optuženi Petar Rakošec

Zbog kaznenog djela iz članka 228. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-161/2018 ročište za objavu odluke

Županijski sud u Zagrebu

13 K-82/16, optuženi Dražen Jambrečina i dr., - čl. 246.st.2. KZ/11 i dr. (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - Odjel za mladež - sudnica 103/I - ODGODA

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 12:00 sati

K-361/2020

Sutkinja: Snježana Fotivec

Soba 201/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 12 sati

Poslovni broj Povrv-602/2018. 

broj sobe 18, Stalna služba u Krapini

sutkinja Nataša Večković Jurman

 

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pp P-2502/2020

PP Čazma

Ivan Radičević

Josip Barilarić

Općinski sud u Puli-Pola

Tužitelj: Republika Hrvatska, Ministarstvo obrane

Tuženik: Zoltan Sulyok

Radi: isplate

 

Općinski sud u Puli-Pola, sudnica br. 27

12:15
Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Dubravko Miković

Tuženik: Euroherc osiguranje

soba 112 - 1.kat

Općinski sud u Sisku

4. P Ob-146/2020

1. kat, soba 110

Tužitelj: M.K.

Tuženik: A.D. i dr.

radi: utvrđivanje izvanbračne zajednice

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-692/2019

pripremno ročište - isplata

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 12,15 sati

Poslovni broj Povrv-432/2018. 

broj sobe 18, Stalna služba u Krapini

sutkinja Nataša Večković Jurman

Županijski sud u Zagrebu

1 Kov-67/20, optuženi Zdravko Valec i dr., čl. 246.st.2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), sjednica optužnog vijeća održati će se na Županijskom sudu u Zagrebu - dvorana "B" - sudnica 67/I

12:30
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru

Optuženik: Franjo Matić

Branitelj: Marina Lacković, odvjetnica iz Daruvara

Rasprava zakazana u sjedištu suda, sudnica broj 4.

Zbog: kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. Kaznenog zakona.

Općinski sud u Vinkovcima

R1 Ob-307/20, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 12,30 sati

Poslovni broj Povrv-272/2019

broj sobe 18, Stalna služba u Krapini

sutkinja Nataša Večković Jurman

Općinski sud u Zlataru

15.01.2021. u 12,35 sati

Poslovni broj Povrv-570/2017.

broj sobe 18, Stalna služba u Krapini

sutkinja Nataša Večković Jurman

Općinski sud u Zlataru

Ovr-413/2020

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Zaboku

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 21

12:45
13:00
Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 14: K-193/2014 - sudac Domagoj Raguž - sudnica br. 4

Općinski sud u Dubrovniku

Kov-66/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: Sanja Božičković

Tuženik: Grad Zagreb

Radi: naknade štete

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: HEP - TOPLINARSTVO d.o.o.

Tuženik: Duško Gvozdenović

Radi: isplate

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec

16 Povrv-1166/2019

Tužitelj: B2 Kapital

Tuženik: SP i dr.

Radi: Isplate

Soba 5

Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović - Ps-25/2018, objava odluke - sudnica 2 

Trgovački sud u Varaždinu

St-238/2020 - stečajni postupak nad Stečajnom masom MP-UREĐENJE d.o.o.

- ispitno ročište

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pp P-70/2020

PP Daruvar

Marko Ljubić

Općinski sud u Vinkovcima

16 p-259/19

Tužitelj: HZZO

Tuženik: Albina Pašalić

soba broj 2

OBJAVA I URUČENJE PRESUDE

Općinski sud u Dubrovniku

Ref.12: P-375/14, sutkinja Petronela Jakobušić, sudnica broj 6

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu odluke Povrv-1923/2015

13:15
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-249/2019 - ročište za objavu

Općinski sud u Vinkovcima

16 Pn-115/19

Tužitelj: Darko Dominković

Tuženik: Roman Lukić

soba broj 2

OBJAVA I URUČENJE PRESUDE

13:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

Kv-360/2020

Optuženi: Marko Kondić

Zbog: kaznenog djela iz članka 326. st. 1. KZ/11

13:45
Općinski sud u Dubrovniku

Ref.7:K-119/2019 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

14:00
Općinski sud u Dubrovniku

Povrv.280/2019, Čistoća d.o.o. - Milena Pupić, isplate, sudncia broj 4

Općinski sud u Sisku

Psp-16/2020

1. kat, soba broj 119, ročište za objavu odluke

Tužitelj Hrvatski telekom d.d.

Tuženik Željko Tarbuk

Općinski sud u Dubrovniku

P-589/2020, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Novom Zagrebu

OSNGZ SS u Samoboru

Broj predmeta: Ovr-950/2020

Ovršni predmet:

Ovrhovoditelj: Privredna banka Zagreb d.d.

Ovršenici: Ljiljana Guliš i dr.

Radi: ovrhe na nekretnini

 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-100/2020

Ročište za objavu odluke

Stanić - Stanić, razvod braka

Općinski sud u Puli-Pola

Tužitelj: Tihana Marić 

Tuženici: Gabriel Grgić i dr. 

Radi: ovrhe - spor 

(soba 21, OS Pula) 

14:15
14:30
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Pakracu

Posl.broj : Ovr-575/2020

Ovrhovoditelj: APS DELTA S.A.

Ovršenik: Ozren Marković

radi : ovrhe na nekretnini

očevid na licu mjesta

14:45
15:00
Općinski sud u Novom Zagrebu

Općinski sud u Novom Zagrebu, Stalna služba u Samoboru

44 P-347/2020

Tužitelj: Jasenka Kranjec

Tuženik: I. NAVA BANKA d.d. 

              II. Slavko Kranjec

Radi: ovrhe-spor

Ročište za objavu  odluke 

15:15
15:30
15:45