Ročišnik / Javne sjednice

< 15.07.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel
Broj: Pp-1194/2022
Okrivljeni Zvonimir Perko (mlađi) Zvonimir Perko (stariji), Marija Perko i Slobodanka Perko

Svjedok Zlatko Varjačić
soba 20
prekršajni postupak

 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru,

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 1194/2022

Okrivljeni Zvonimir Perko, Marija Perko, Zvonimir Perko, Slobodanka Perko

Svjedok Zlatko Varjačić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 20

prekršajni postupak

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici
P-227/2023
Soba 1
Sudac Neven Kucelj
- ročište za objavu odluke
Općinski sud u Slavonskom Brodu

okrivljeni PZC Brod i dr. 

prekršaj iz članka 73 stavak 3 Zakona o državnom inspektoratu 

soba 70/III

sudac Sandra Miškulin Čališ

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1023/2024, žurni postupak, SS Županja, I. kat, soba broj 11,. sudac Julka Vučinić-Jurić

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 21/2024

Okrivljeni mlljt.Andrija Tinodi

Braniteljica Nives Rolić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

3 K-246/2022.

Rasprava dana: 15.7.2024. godine u 08:30 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenik: Zoran Šignjar

Zbog: kaznenog djela iz članka 190. stavak 2. KZ/11 i dr.

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.33

Predsjednik vijeća Vesna Piškorec Kuzmić

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Tihomir Vučeta

Zbog kaznenog djela iz čl. 228. st 1. KZ/11.

Općinski sud u Zlataru

15.07.2024. u 8,30 sati

broj predmeta P-1415/2023

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak - okr. M. Orešković, prekršaj iz čl. 74. st. 2.

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-1025/2024, žurni postupak, SS Županja, I. kat, soba broj 11,. sudac Julka Vučinić-Jurić

Općinski sud u Zlataru
Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Donjoj Stubici
P-283/2023
Soba 1
Sudac Neven Kucelj
Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 33/2024

Okrivljeni mlljt. Karlo Feltrin

Braniteljica Nataša Ružička

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj : Josip Dulj i dr.

Protustranka : Marica Krpota i dr.

Radi : ovjere ugovora o doživotnom uzdržavanju

Općinski sud u Sisku

38 Kov-288/2024

okrivljeni Emil Krizmanić

zbog kaznenog djela iz članka 139. stavak 3.  KZ/11

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, Sudnica 118

Predsjednica vijeća Gordana Muža Andreić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

okrivljeni Tomislav Lesiv 

prekršaj iz članka 229. stavak 1. točka 1. i dr. Zakona o radu

soba 70/III

sudac Sandra Miškulin Čališ

08:35
08:40
08:45
Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 94/2024

Okrivljena Martina Cigler

Braniteljica Sanela Kontin Miklin

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

08:50
08:55
09:00
Općinski sud u Gospiću

P-48/2024

  • Tužitelj: Prestige Park d.o.o.
  • Tuženik: Peter Kovacs
  • Radi: proglašenja ovrhe nedopuštenom 
  • Pripremno ročište 
Općinski sud u Požegi

Ps-1/2024

Tužitelj: Ivo Mišić
Tuženik: Ana Mišić

Radi: iseljenja i predaje u posjed

Općinski sud u Vinkovcima

K-58/2024, opt. Valerios Grigoriou, čl. 315. st. 4. KZ/11, soba broj 6, sutkinja Vesna Resli

Općinski sud u Zadru

Pn-108/2023

ročište za glavnu raspravu, soba broj 4

Viša sudska savjetnica Senia Bušljeta

SS Biograd na Moru

Općinski sud u Požegi

P-403/2022

Tužitelj: Državne nekretnine d.o.o.

Tuženik: Ružica Šćurić

Radi: Obvezno-isplata

Županijski sud u Zagrebu

5 K-Us-59/2014, optuženi Mislav Merkaš i drugi, čl. 328. st. 1. i dr. KZ/97 (zločinačko udruženje), rasprava će se održati u sudnici 107/III 

Općinski sud u Zlataru

15.07.2024. u 9 sati

broj predmeta Pn-270/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Županijski sud u Zagrebu

17 K-Us-11/2019, optuženi Robert Ljutić, čl. 295. st. 1. i drugi KZ/11 (kazneno djelo protiv službene dužnosti - trgovanje utjecajem), rasprava će se održati u sudnici 102/III

Županijski sud u Zagrebu

7 Kzd-5/2024, optuženi Borna Popović, čl. 111 toč. 6. i čl. 34. i dr. (teško ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 80/II

Općinski sud u Dubrovniku

K-84/2019, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Puli-Pola

Optužena: Sanela Pupini


Zbog kaznenog djela iz čl. 229. st.1 KZ/11


Općinski sud u Puli-Pola
Sutkinja: Nena Podrug

Općinski sud u Požegi

Ovr-27/2022

Ovrhovoditelj: Erste&Steiermarkische bank dd

Ovršenik: Monika Vasić ( ranije Biondić)

Radi: ovrhe

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni - okr. Z. Agić, prekršaj iz čl. 65. st. 3. Zakona o obveznim osiguranjima u prometu

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Općinski sud u Zadru

P-1943/2023

pripremno ročište, soba broj 12

sudac Zoran Vranković

SS Benkovac

Županijski sud u Zagrebu

1 K-21/2021, optuženi Borislav Hrlec i dr., čl. 246.st.2. KZ (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 71/II - odgoda

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

sudac Arsen Vanek, soba broj 11a

Broj predmeta: P-148/2024

Tužitelj: Karolina Jelak

Tuženik: Terezija Majstorović i dr.

Radi: stvarno - pravo vlasništva pokretnine 

Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku

ODO Sisak

Ivan Belčić

radi k.d. 331. st. 1. KZ/11

sudac Ljuba Crnković

soba 11 

 

Općinski sud u Zadru

Ostavinski postupak iza Kose Pupovac

soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Požegi

P-30/2023

Tužitelj: Zvonko Janković

Tuženik: Dragutin Dukić i dr.

Radi: isplate

Općinski sud u Vinkovcima

Pp Pom-46/2024, saslušanje, SS Županja, I. kat, soba broj 11,. sudac Julka Vučinić-Jurić

Županijski sud u Osijeku

K-Us-14/2021, opt. Viktor Mrvalj, čl. 328. st. 1. KZ/11 i dr., sudac Davor Mitrović

Županijski sud u Osijeku

Kov-Us-37/2024. I opt. Ružica Sečkar i dr. zbog kaznenog djela iz čl. 293. st. 1. KZ/11 i dr. Sudac Mladen Radičević

Općinski sud u Sisku

K-394/2022

Okrivljeni Veljko Bijelić

zbog kaznenog djela iz članka 139. stavak 3. KZ/11

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, Sudnica 113a

Sutkinja Marija Jurić

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp-469/2024 

Okrivljeni Dean Guček

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

 

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivana Kanaet Samardžić, Kzd-1/2023 Zlatko Buljan čl.154. KZ/11 javnost isključena

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ankica Boban, K-30/22 Renato Aščić čl.246. st.2. KZ/11

Županijski sud u Splitu

Sudac Zoran Ivanišević, K-14/2021 Dražen Radelić čl.246. st.2. KZ/11

Općinski sud u Slavonskom Brodu

okrivljenik Nikola Užarević

prekršaj iz članka 250. stavak 13. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

soba 70/III

sudac Sandra Miškulin Čališ

Općinski sud u Požegi

K-88/2021

Okr. Ante Lovrić

Zbog kaz.djela iz čl.  KZ/11

Općinski sud u Sisku

K-533/2019

Tužitelj: ODO Sisak

Okr. Ester Lenard

zbog kaznenog djela iz članka 256. stavak 3. i dr. KZ/11

Sisak, LJ. Posavskog 5, soba 118

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Vinkovcima

Pp-272/2024, glavna rasprava, SS Županja, I. kat, soba broj 11,. sudac Julka Vučinić-Jurić

Općinski sud u Koprivnici

9 P-227/2023.

Tužitelj: Bednja d.o.o.

Tuženik: Tomo Halapa

Radi: brisovne tužbe

- pripremno ročište, Općinski sud u Koprivnici, soba broj 31/II, sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 491/2024

Okrivljeni Josip Maloić

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

 

Županijski sud u Vukovaru

Rasprava u predmetu broj Kmp-3/2022 protiv okrivljenika M. M. zbog kaznenog djela iz čl. 153. st. 1. KZ/11. sudnica 222/I sudac Anica Filipović.(Isključena javnost)

09:20
09:25
09:30
Općinski sud u Gospiću

P-318/2023

  • Tužitelj: Goran Smokrović
  • Tuženik: Dušan Ćopić
  • Radi: uklanjanja i  predaje u posjed 
  • Ročište 
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak - okr. D. Videlko, prekršaj iz čl. 199. st. 7. ZSPC

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Županijski sud u Zagrebu

14 K-94/16, optuženi Vinko Mladineo i dr., čl. 337.st.4. KZ (zlouporaba položaja i ovlasti), rasprava će se održati u sudnici 106/III 

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 502/2024

Okrivljeni Filip Srpak

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

Psp-8/2024

 

Tužitelj: Branko Bosak

Tuženik: Zoran Detelić

Radi: smetanja posjeda

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Damira Delost - opt. Vladimir Benac

09:35
09:40
09:45
Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima, Prekršajni odjel

Broj: Pp- 503/2024

Okrivljeni Ivica Belošević

Ovlašteni tužitelj Pp Križevci

soba 15

prekršajni postupak

 

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Zlataru

15.07.2024. u 10 sati

broj predmeta Povrv-177/2022

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Požegi

Poslovni broj:Povrv-26/2019

Pravna stvar

Tužitelj: Likra premiksi d.o.o

Tuženik: Josip Pavlović

Radi: isplate 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak - okr. A. Bukvić, prekršaj iz čl. 65. st. 3. Zakona o obveznim osiguranjima u prometu

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Općinski sud u Vinkovcima

Ročište Gr P-634/23, soba 9

Sudac Ivana Božić Pišćak

Općinski sud u Novom Zagrebu

R1-209/2023

Predlagatelj: Tatjana Čabraja i dr.

Protustranka: Mario Oblić

radi razvrgnuća suvlasničke zajednice

Općinski sud u Zadru

Ostavinski postupak iza Stevana Subotića

soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Vinkovcima

Pp-911/2022, žurni postupak, SS Županja, I. kat, soba broj 11,. sudac Julka Vučinić-Jurić

10:05
10:10
10:15
10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Požegi

P-116/2024

Tužitelj: Slavica Tomić

Tuženik: Mandica Katavić i dr.

Radi: privremene uporabe tuđeg zemljišta

Općinski sud u Slavonskom Brodu

zamolbeno ispitivanje svjedoka - pol. službenik D. Miletić

okr. N. Lorencin, prekršaj iz čl. 196. st. 7. ZSPC

soba 93/III

sudac Ljerka Barić

Općinski sud u Dubrovniku

K-175/2024 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

10:35
10:40
10:45
Općinski sud u Požegi

Povrv-34/2024

Tužitelj: Komunalac Požega d.o.o.

Tuženik: Ivica Marinović

Radi: isplate

Općinski sud u Zadru

Predlagatelj: Nevenka Brkljača

Radi: pohrane oporuke

soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Koprivnici

9 P Ob-100/2020.

Tužitelj: M.A.

Tuženica: M.S.

Radi: bračne stečevine

- ročište za glavnu raspravu, Općinski sud u Koprivnici, soba broj 31/II, sutkinja: Marijana Jurenec

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelj osiguranja : Darja Previšić

Protivnik osiguranja : ODO GUO VINKOVCI

RDI : osiguranje privremenim mjerama radi ostvarenja novčane tražbine

Općinski sud u Slavonskom Brodu

okrivljenik Alen Miljak

prekršaj iz članka 17. stavak 1. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

soba 70/III

sudac Sandra Miškulin Čališ

Općinski sud u Zadru

Predlagatelj: Andja Djurdjević

pohrana oporuke, soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

11:05
11:10
11:15
Općinski sud u Gospiću

P-125/2019

  • Tužitelj: Franjo Krznarić
  • Tuženik: Erste banka d.d.
  • Radi: isplate 
  • Pripremno ročište

 

11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Slavonskom Brodu

okrivljeni Matija Ranogajec

prekršaj iz članka 11 stavak 1. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

soba 70/III

sudac Sandra Miškulin Čališ

Općinski sud u Gospiću

P-216/2020

  • Tužitelj: Sanja Zamuda
  • Tuženik: Željko Kruljac i dr
  • Radi: utvrđenja 
  • Pripremno ročište 
11:35
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Koprivnici

Općinski sud u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, soba 13, ovrhovoditelj H-Abduco d.o.o., ovršenici Đuro i Marija Šimunić, radi ovrhe na nekretninama, sutkinja Augustina Muršić

Općinski sud u Zadru

Pn-44/2021

ročište za glavnu raspravu, soba broj 12

sudac Zoran Vranković

SS Benkovac

Županijski sud u Zagrebu

2 Kzd-4/2023, optuženi Kadri Bislimi, čl.111. u vezi čl.34. KZ/11 (teško ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 103/III

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Marijan Crnčić

Tuženik: Euroherc osiguranje dd 

Radi: naknade štete 

soba 6/II

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

Pn-28/2022

Tužitelj: Lea Kunić,

Tuženik: Auto moto Klub Križevci, 

Umješač: Croatia osiguranje d.d., 

Radi: naknade štete 

Ročište će se održati dana 15. srpnja 2024. godine u 12:00 sati, soba broj 10/I-kat

12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Čisti otok d.o.o.

Tuženik: Mario Grgetič

Radi: isplate

objava odluke, soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Hrvatski telekom d.d.

Tuženik: Katalin Matrai

Radi: isplate

objava odluke, soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Dubrovniku

K-178/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Zadru

3 P-1733/2022 Stalna služba u Benkovcu, Soba br. 13/I

Općinski sud u Vinkovcima

Pn-12/2022., sudac Ivan Katičić, soba broj 3

13:05
13:10
13:15
Općinski sud u Puli-Pola

Okrivljenik: Soni Čavalić i dr. 

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. KZ/11

Općinski sud u Puli-Pola

Sudac Miljenko Matić

13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Zadru

P-1590/2021

ročište radi objave presude, soba broj 12

sudac Zoran Vranković

SS Benkovac

Općinski sud u Požegi

Pr-97/2020

Tužitelj: Valentina Batković

Tuženik: Opća županijska bolnica Požega

radi: radno - isplata - kolektivni ugovor

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00