Ročišnik

<< < 16.04.2021. > >>
08:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-16/2020, sudnica broj 26
Tužitelj:   Danijela Rubil
Tuženik:  Opća bolnica Dr. Josip Benčević
Radi:       isplate

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp J-457/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Jovan Halas

Prekršaj: čl.54. st.3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pom-57/2021

Okrivljenik: Ivica Zeljak

Općinski sud u Sisku

Pr-95/2020

1. kat, soba broj 113 a

Tužiteljica Melita Gregec

Tuženik Republika Hrvatska

Radi isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava - 1. i 2. okrivljenik Connectivity j.d.o.o. i D. Jozić i tužitelj Državni inspektorat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-898/2021 pripremno ročište

Općinski sud u Slavonskom Brodu

sudac Sandra Miškulin Čališ

30K-120/2021

optuženi Anđelko Zvirotić 

kazneno djelo iz članka 117. stavak 2. Kaznenog zakona 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Tužitelj: PP Slatina

Okrivljenica: Kristina Fišteš

Zbog prekršaja iz čl. 22. st. 1. i 6. ZZNO

Glavna rasprava

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović, sudnica br. 7

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Sisku

P-856/2019

1. kat, soba broj 113 a

Tužitelj Željko Bistirčki

Tuženik OTP banka d.d.

Radi isplate

08:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pr-20/2020, sudnica broj 26
Tužitelj:   Matija Jurjević
Tuženik:  Opća bolnica Dr. Josip Benčević
Radi:       isplate
 

Općinski sud u Novom Zagrebu

68. Pp-250/2021

Okrivljena: Natalija Gavran

radi: čl.43. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

08:25
08:30
Općinski sud u Zlataru

P-2/2019., soba br. 11, Stalna služba Zabok, sudac; Branko Herceg

Općinski sud u Zlataru

P-160/2020, 16.4.2021. u 8,30 sati, soba broj 16, sutkinja   Romana Mališ, SS u Krapini 

Općinski sud u Zlataru

16.4.2021. u 8,30 sati

P-15/2021

Sanja Leskovar-Hostić

Soba broj 11, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Zlataru

Pr-76/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sutkinja: Marina Kovačević - ref. 22 - soba 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okrivljene: 1. okr. Milka Ivanišević i 2. okr. Ana Matančić

Zbog kaznenog djela iz čl. 146. st. 1. KZ/11, čl. 236. st. 1. KZ/11 i čl. 278. st. 1. KZ/11, sve u vezi s čl. 51. KZ/11.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-115/2019 Broz-Lukić, soba 22/I

Općinski sud u Zlataru

Pr-239/2020

Sudski savjetnik: Martina Preis

sudnica 110/I,  Općinski sud u Zlataru

 

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel, Pp Pom-35/2021

Okrivljenici: Hrvoje Jaković, Antun Djonović, Joakim Tomić

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-1059/2020, ročište za objavu odluke,

Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Sisku

Pr-9/2020

1. kat, soba broja  113 a

Tužitelj Vinko Mavrlja

Tužena Republika Hrvatska

Radi isplate - radno

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Predlagatelji: Lena Duspara i Miroslav Duspara

Radi: razvoda braka

Trgovački sud u Varaždinu

P-36/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: JOSIP BIĆANIĆ, Saborsko

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-686/2021 pripremno ročište

Općinski sud u Osijeku

Okr. Marko Pustaj, čl. 117 st. 2 i dr. KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

10 Pr-154/2020

Tužitelj - Tihomir Vranić, Virovitica,

Tuženik - Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača,

Radi - isplate.

Ročište za objavu presude, soba broj: 11B/I.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

OPĆINSKI SUD U SLAV.BRODU, KAZNENI ODJEL 

BROJ PREDMETA: 18 K-248/2018

OKRIVLJENIK: DEAN TERZIĆ 

RADI: kaznenog djela iz članka 191. stavak 2. KZ/11

SUDAC: SILVIJA SAJFERT 

SOBA: 20/I. kat 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Tužitelj: PP Slatina

Okrivljenik: Ivan Palm

Zbog prekršaja iz čl. 70. st. 1. toč. 7. Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana

Glavna rasprava

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović, sudnica br. 7

08:35
08:40
Općinski sud u Sisku

P-836/2019

Soba 107, I kat

Tužitelj: Igor Jurešić, Sisak

Tuženik: Kristina Grdić, Sisak

Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-784/2020, ročište za objavu odluke,Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Općinski sud u Novom Zagrebu

68. Pp-619/2021

Okrivljena: Andrea Bartolović

radi: čl.199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

08:45
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3132/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Stipa Spahić

Svjedok: Josip Blažević

- radi prekršaja iz čl. 289. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-118/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Zlataru

Pr-118/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

Posl.broj: Povrv-577/2019

Tužitelj: Totalna televizija d.o.o.

Tuženik: Danica Gomerčić

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1, ročište za objavu presude

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: K-111/2020 - sutkinja Marta Jelić - sudnica 2

Općinski sud u Zlataru

Pr-304/2020.

Sudski savjetnik: Martina Preis

sudnica  110/I,  Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp P-1916/2020 

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Ivan Kovačić

Prekršaj: čl. 216. st.3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava - okrivljenik I. Pavić, tužitelj Policijska postaja Slav. Brod i branitelj K. Pencinger

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

10 Pr-158/2020

Tužiteljica - Jelena Golubić Vasilev, Pitomača,

Tuženik - Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača,

Radi - isplate.

Ročište za objavu presude, soba broj: 11B/I.

08:50
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-1316/2020, ročište za objavu odluke,Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

08:55
09:00
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: ODO Bjelovar

Optuženi: Ivan Varga

Soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3108/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Nenad Stojanović

Svjedok: Tihomir Šamec

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Osijeku

I-okr. Ivica Grgić, II-okr. Danijel Kusturić i III-okr. Vjekoslav Golub

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br.15

Općinski sud u Novom Zagrebu

STALNA SLUŽBA U SAMOBORU

43. Z-8909/2016

POJEDINAČNI ISPRAVNI POSTUPAK

PREDLAGATELJ: Damir Vraneković

ročište

Općinski sud u Novom Zagrebu

Povrv-278/2020

Tužitelj: GRADSKA PLINARA ZAGREB-OPSKRBA d.o.o.

Tuženik: INSPEKT d.o.o.

Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

16.04.2021. u 9 sati

broj predmeta P Ob-66/2020.

Nataša Večković Jurman

broj sudnice 18, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Jastrebarskom

Pn-123/2019

Bencetić/Matko

Radi: naknade štete

Općinski sud u Osijeku

Kzd-32/2019, okr. Edita Bulat, čl. 177. st. 2. KZ/11, sudac Mladen Radičević, soba 56/I kat

Općinski sud u Zlataru

Pr-137/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-81/2020

Bodrožić-Selak- Grad Sl.Brod,prava vlasništva, pripremno roč.52/II

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-216/2019, sudnica broj 26
Tužitelj:   Matija Trošeljac
Tuženik:  EUROHERC osiguranje d.d.
Radi:       naknade štete

Županijski sud u Zagrebu

8 K-34/20, optužena Gabrijela Čičković, čl. 222. st. 2. KZ/11 (kazneno djelo protiv opće sigurnosti), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - sudnica 114/I

Općinski sud u Požegi

Povrv-71/2020

Tužitelj: Tekija d.o.o.

Tuženik: Tomislav Matić

radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Ovrhovoditelj: B2 KAPITAL d.o.o.

Ovršenik: ĐONI PAVLINEC

Radi ovrhe na nekretninama

Županijski sud u Velikoj Gorici

opt. Radoje Rožek, čl. 110. KZ/1-ubojstvo-sudnica 3

Općinski sud u Bjelovaru

R2-64/2021

Predlagatelj: Dragutin Habijančić

Radi: pohrana oporuke

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Vinkovcima

K-71/2019, sudac Mirna Kraljević, soba broj 5

Općinski sud u Požegi

P-144/2019

Tužitelj: Cvilja Radljević

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: ništetnosti

Općinski sud u Zlataru

16.04.2021. u 09:00 sati

K-33/2018

Sutkinja: Snježana Fotivec

Soba 201/II, Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru

Pr-305/2020

Sudski savjetnik: Martina Preis

Sudnica 110/I,  Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Sutkinja Ranka Mikelić

Poslovni broj: 45. Pp-705/2021

tužitelj Policijska postaja Garešnica

okrivljenik Igor Stanić, Aleksandar Grbić, Miroslav Grbić, Dario Milanović

svjedoci Saša Vučetić, Patricia Macanović

branitelj Marija Štriterski

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba  u Pakracu

Poslovni broj: P-759/2020

Tužitelj: Damir Sić

Tuženik: Elena Sić i dr.

radi:  proglašenja ovrhe nedopuštenom

sudnica broj 6

Županijski sud u Zagrebu

15 K-66/20, optuženi Maksimilijan Novosel, čl. 154.st.2. u vezi čl. 153.st.2. KZ/11 (silovanje), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - sudnica 118/I

Općinski sud u Virovitici

P-487/2019

Tužitelj: Ivan Fučkar

Tuženici: Vlado Božičko i dr.

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Virovitici, soba br. 18/II

Općinski sud u Vinkovcima


17 Pr-16/2021, ročište za objavu odluke,Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Višnja Strinić, Krz-4/12 Nikola Vuletić čl.122. st.1. OKZRH

Trgovački sud u Varaždinu

Tužitelj: HYPO GROUP d. o. o.

Tuženik: OTP banka d.d.

Radi: ročište glavne rasprave

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

P-691/2019

Tužitelj: Ivan Pukec

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.,

Radi: isplate

Ročište će održati dana 16. travnja 2021. godine u 09:00 sati, soba broj 10/I-kat

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivona Rupić, K-25/2020 Ivan Mornar čl.110. u svezi s čl.34. KZ/11

Trgovački sud u Varaždinu

P-38/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: JOSIP RAJIĆ, Rakitje

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-795/2021 pripremno ročište

Županijski sud u Vukovaru

Dana 16. travnja 2021. godine u 09,00 sati glavna rasprava u kaznenom predmetu: K-14/17 protiv optuženog Zorana Hojskog, zbog kaznenog djela teškog ubojstva iz članka 111. stavak 2. i 4. Kaznenog zakona, predsjednik vijeća sudac Dinko Kruneš.

Županijski sud u Zagrebu

12 K-15/2021, opt. Frane Ninić, čl. 154/2 i dr. KZ/11 (teško kazneno djelo protiv spolne slobode), rasprava će se održati u zgradi Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, zgrada B-dvorana 1 kat

Županijski sud u Rijeci

Sudac Ika Šarić - 1. opt. Miodrag Shalevski i dr.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

10 Pr-251/2020

Tužitelj - Ljubiša Despotović, Miljevci,

Tuženik - Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača,

Radi - isplate.

Ročište za objavu presude, soba broj: 11B/I.

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 12

Soba broj: 2

Pr-71/2020

Tužitelj: Marko Rimac

Tuženik: More d.o.o

Radi: naknade štete

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Tužitelj: PP Virovitica

Okrivljeni: Dejan Šamec i Ivana Šamec

Zbog prekršaja iz čl. 22. st. 1. ZZNO

Glavna rasprava

Sudac: mr.sc. Saša Vujanović, sudnica br. 7

 

 

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj ODO Bjelovar

-opt. Matija Karas

zbog kaznenog djela iz čl. 158. Kaznenog zakona

09:05
09:10
Općinski sud u Vinkovcima

17 Pr-20/2021, ročište za objavu odluke,Stalna služba u Županji, soba broj 10, sudac Jelena Bušić. 

09:15
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3118/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Karolina Fištrović 

Svjedok: Jelena Novak

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-138/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Bjelovaru

R2-64/2021

Predlagatelj: Štefica Habijančić

Radi: pohrana oporuke

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Čazmi, soba br. 1

Općinski sud u Zlataru

Pr-306/2020

Sudski savjetnik: Martina Preis

sudnica 110/I,  Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak - okr. R. Benaković

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

10 Pr-260/2020

Tužitelj - Mirko Kufner, Orahovica,

Tuženik - Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača,

Radi - isplate.

Ročište za objavu presude, soba broj: 11B/I.

09:20
Općinski sud u Vinkovcima

 17 Pr-5/2021, ročište za objavu odluke, Stalna služba u Županji, soba broj 10,  sudac Jelena Bušić.

09:25
09:30
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3112/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Vanja Vasić

Svjedok: Kristian Lacko

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Novom Zagrebu

Povrv-193/2020

Tužitelj: HEP ELEKTRA d.o.o.

Tuženik: Mišo Horvat

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-26/2020

pripremno ročište - obvezno - isplata

Općinski sud u Zlataru

P-25/2020, 16.4.2021. u 9,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana  Mališ, SS u Krapini.

Općinski sud u Zlataru

Pr-142/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Županijski sud u Puli-Pola

K-6/2020

opt. Ivan Gardlo

čl. 227. st. 1. i 4. KZ/11

dvorana 1/I - odgođeno

Općinski sud u Dubrovniku

Kv - 7/21 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Županijski sud u Zagrebu

4 K-Us-35/2019, opt. Tomo Šiprak i dr., čl.328/1. i dr. KZ/11 (zločinačko udruženje), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, u sudnici 117/I kat

Općinski sud u Dubrovniku

rasprava spis K-25/2019 sutkinja Dubravka Đivanović sudnica 1

Općinski sud u Požegi

P-236/2019

Tužitelj: Zoran Zadro

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, poslovni broj: 20. Pp P-1892/2020

Tužitelj: Postaja granične policije Koprivnica

Okrivljenik: Vladimir Požgaj

Prekršaj: čl. 199. st.10. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Soba broj 37/II, sutkinja Dubravka Miloloža

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Landes-Hypothekenbank Steiermark

Tuženik: Mladen Antoljak i dr.

Radi: Isplate

Općinski sud u Vinkovcima

 17 Pr-13/2021, ročište za objavu odluke, Stalna služba u Županji, soba broj 10,  sudac Jelena Bušić.

Općinski sud u Sisku

P-432/2020

1. kat, soba broj 113 a

Tužitelj RWA HRVATSKA d.o.o.

Tuženik Tomislav Zavitec i mlt. Josip Zavitec

Radi pobijanja dužnikovih pravnih radnji

Općinski sud u Virovitici

Pn-15/2020

Tužitelj: Ivan Vuković

Tuženik: Grawe Hrvatska d.d.

Radi: naknade štete

Općinski sud u Virovitici, soba broj 18/II

Općinski sud u Vinkovcima

Pp P-409/2020, okrivljenik Franjo Josip Tropšek, žurni postupak, soba broj 3, sudac Mirko Gagro

Trgovački sud u Varaždinu

P-52/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: MURADIF HALVADŽIĆ, Zagreb

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-203/2020 pripremno ročište

Općinski sud u Zlataru

16.4.2021. u 9,30 sati

Ovr-1282/2015

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

SS u Krapini, soba broj 11

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Sutkinja Ranka Mikelić

Poslovni broj: 45. Pp P-1119/2020

tužitelj Policijska postaja Garešnica

okrivljenik Antun Rebić

svjedoci Marko Miljković

09:35
09:40
Općinski sud u Sisku

P-422/2020

Soba 107, I kat

Tužitelj: Stjepan Lugarić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Općinski sud u Vinkovcima

 17 Pr-14/2021, ročište za objavu odluke, 

Stalna služba u Županji, soba broj 10,  sudac Jelena Bušić.

 

09:45
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3110/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Matija Vincek

Svjedok: Saša Maras

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-140/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Zlataru

Pr-140/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Požegi

Pr-329/2021

Tužitelj: Ivanka Đurinović

Tuženik: Osnovna škola Dragutina Lermana

radi: radno- materijalna davanja (isplata)

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3151/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Marinko Perec 

Svjedok: Saša Maras

- radi prekršaja iz čl. 289. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Novom Zagrebu

Povrv-441/2020

Tužitelj: HEP-TOPLINARSTVO d.o.o.

Tužena: Martina Audi Kopečny

Radi: ovrhe

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-446/2020

pripremno ročište - obvezno 

Općinski sud u Zlataru

Pr-184/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Glavna rasprava

Općinski sud u Zlataru

Općinski sud u Zlataru, sudac Branimir Papić, rekonstrukcija događaja na licu mjesta, Zlatar Bistrica, Lovrečanska 6

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru

Optuženik: Dario Habdija

Branitelj: ZOU Zlatko Gregurić i dr. iz Bjelovara

Oštećenik: Darko Habdija

Rasprava zakazana u sudnici broj 4

Zbog: kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. i 3. Kaznenog zakona

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Zaprešiću

Ovr-337/15

Ovrhovoditelj: SVEA EKONOMI d.o.o.

Ovršenik: Boris Jukić

Radi: ovrhe na nekretninama

Iseljenje

Općinski sud u Novom Zagrebu

okr. Nevenko Ivančević

zbog kaznenog djela iz čl. 132 st. 1 KZ

Općinski sud u Sisku

K-392/2019

Sudnica broj 14, Kutina

ODO Sisak 

Okrivljeni Goran Menzildžić

Radi: čl. 236. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Požegi

Pr-330/2021

Tužitelj: Marija Buće

Tuženik: Osnovna škola Dragutina Lermana

radi: radno- materijalna davanja (isplata)

Općinski sud u Sisku

P-537/2019

Soba 107, I kat

Tužitelj: Zoran Blažević

Tuženik: Erste&Steiermärkische bank d.d.

Županijski sud u Zagrebu

5 K-Us-46/2017, I okr. Reno Sinovčić i dr., čl. 291/1,2 KZ/11 (zlouporaba položaja i ovlasti i dr.), rasprava će se održati na Županijskom sudu Zagreb, u sudnici 67/I kat

Općinski sud u Požegi

P-214/2019

Tužitelj: Tihomir Marčetić

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: ništetnosti

Općinski sud u Požegi

P-289/2020

Tužitelj: Slavko prskavac

Tuženik: H-ABDUCO d.o.o.

Radi: proglašenja ovrhe nedozvoljenom

Županijski sud u Puli-Pola

Kž-128/21

- okr. Arturo Giampaolo

- zbog kaznenog djela iz čl. 326. st. 1. KZ

- dvorana 9/I

Općinski sud u Slavonskom Brodu

glavna rasprava - okr. A. Jozić, tužitelj Policijska postaja Slav. Brod,

svjedoci policijski službenici S. Guvo i J. Kamenicki, branitelj D. Jozić

Općinski sud u Sisku

P-431/2020

1. kat, soba broj 113 a

Tužiteljica Mateja Hodžić

Tuženik Republika Hrvatska

Radi utvrđenja ovrhe djelomično nedopuštenom

Trgovački sud u Varaždinu

Predlagatelj: FINA

Dužnik: PRO-SOLARI j.d.o.o.

Radi: prethodni postupak

Općinski sud u Vinkovcima

Pp G-77/2019, okrivljena Mira Bošković, žurni postupak, soba broj 3, sudac Mirko Gagro

Županijski sud u Osijeku

Poslovni broj: 4. K-12/2020-40, čl. 246. st. 2. u svezi čl. 246. st. 1. i čl. 52. Kaznenog zakona/11 i dr., I-okr. Antun Crlenjak i dr., sudac Mirko Ljubičić

Trgovački sud u Varaždinu

P-32/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: SEVLUDIN BEŠIĆ, Zagreb

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-910/2021 pripremno ročište

Općinski sud u Novom Zagrebu

Škrlin Batina - Škrlin Batina

identifikacija

Županijski sud u Dubrovniku

opt. Matulović zbog kd iz čl. 246. st.2 u vezi sa st. 1. KZ/11, sudnica broj 7, sutkinja Donatović Dabelić

Općinski sud u Zlataru

16.4.2021. u 10,00 sati

Ovr-1460/2015

Sutkinja Sanja Leskovar-Hostić

SS u Krapini, soba broj 11

Općinski sud u Osijeku

sjednica vijeća, sudac M. Grgić

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Drago Kovač

Tuženik: Republika Hrvatska

Ročište za glavnu raspravu

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3149/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Dejan Barešić

Svjedok: Mario Brežnjak

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Pr-157/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Požegi

Pr-331/2021

Tužitelj: Andrijana Butja Marinović

Tuženik: Osnovna škola Dragutina Lermana

radi: radno- materijalna davanja (isplata)

10:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-915/2021 pripremno ročište

10:25
Općinski sud u Zlataru

Pr-85/2021

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

10:30
Općinski sud u Bjelovaru

Prekršajni odjel

Pp P-3147/2020

Tužitelj: Postaja prometne policije Bjelovar

Okrivljenik: Stjepan Romek

Svjedok: Mario Brežnjak

- radi prekršaja iz čl. 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

Ovr-368/2020., Općinski sud u Zlataru, sudac Damir Čižmek, sudnica 2, soba broj 103

Općinski sud u Zlataru

Pr-377/2020

Pripremno ročište

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Dubrovniku

Ref 7: K-78/2016 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Požegi

P-158/2020

Tužitelj: Damir Andrijević

Tuženik: Raiffeisenbank Austria d.d.

radi: obvezno-ništetnost

Općinski sud u Požegi

P-193/2020

Tužitelj: Slavica Zelenika

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Sisku

Pr-30/2021

1. kat, soba broj 113 a

Tužiteljica Kristina Dubravčić

Tuženik Osnovna škola Mladost

Radi isplate

Trgovački sud u Varaždinu

Predlagatelj: FINA

Dužnik: ŠAFARIĆ d.o.o.

Radi: prethodni postupak

Trgovački sud u Varaždinu

P-142/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: MARINKO STJEPANOVIĆ, Virovitica

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pp-914/2021 pripremno ročište

Trgovački sud u Osijeku

Ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka

Trgovački sud u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica: 89/III

Sutkinja: Vesna Vukelić

10:35
10:40
10:45
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-125/2020

Tužitelj: Ladislav Tot

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

 

Općinski sud u Zlataru

Povrv-214/2020

objava presude

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

ODGOĐENO

10:50
10:55
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-179/2020

Tužiteljica: Sanja Mrzljak Jovanić

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

11:00
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-7/2020

Agić-Westphalen, prava vlasništva nek., pripremno roč.52/II

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-180/2020

Tužiteljica: Ankica Đurasek

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

Općinski sud u Koprivnici

P-363/2019, soba 13, Stalna služba u Đurđevcu, tužitelj Mile Valentić, tuženik Raiffeisenban, radi ništetnosti i isplate, sutkinja Marija Knez

Županijski sud u Osijeku

K-2/2021, opt. Ivan Janković, čl. 110. u svezi s čl. 34. i čl. 24. KZ/11, sutkinja Zdenka Leko 

Općinski sud u Sisku

Tužitelj: Stambeni servis

Tuženik: Republika Hrvatska

Radi: isplate

Objava presude, soba 22, 1 kat

Općinski sud u Požegi

P-207/2019

Tužitelj: Željko Pandžić

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Požegi

Pr-162/2021

Tužitelj: Jasmina Radović-Jakovljević

Tuženik: Osnovna škola Julija Kempfa

radi: radno-materijalna davanja (isplata)

Županijski sud u Splitu

Sudac Dinko Mešin, Kus-2/21 Dean Majstorović i dr. čl.238. st.1. i dr. KZ/11

11:05
11:10
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-181/2020

Tužiteljica: Martina Miler Mikolašević

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref 18., sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

11:15
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Križevcima

Povrv-123/2021

Tužitelj HEP-ELEKTRA d.o.o.

Tuženik: Darko Kozarić

Radi: isplate,

Ročište će se održati dana 16. travnja 2021. godine u 11:15 sati, soba broj 10/I-kat

11:20
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-273/2020

Tužitelj: Dragan Zubak

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

11:25
11:30
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Sandro Bedeković

zbog kaznenog djela iz čl. 264. st. 1. KZ/11

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-210/2020

Tužiteljica: Ksenija Rastija

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

Općinski sud u Zlataru

16.04.2021. objava Odluke u 11,30 sati

broj predmeta P Ob-85/2017

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Zlataru

16.04.2021. očevid u 11,30 sati

broj predmeta Z-2718/2021.

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak - okr. I. Urban i svjedok A. Ostojčić, inspektorica

11:35
11:40
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini

Pr-282/2020

Tužitelj: Mirko Kufner

Tuženik: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Radi: isplate razlike u plaći

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu odluke, soba br. 4

11:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-84/2019 Šaf-Addiko bank d.d., soba 22/I

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Novom Zagrebu

P-186/2020

Tužitelj: Branko Tuškan

Tuženik: Stjepan Tuškan i dr.

Radi: stvarno - pravo vlasništva nekretnine

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište

Općinski sud u Zlataru

16.04.2021. objava Odluke u 12 sati

broj predmeta Povrv-602/2018

Nataša Večković Jurman

sudnica broj 18, Stalna služba u Krapini

Općinski sud u Dubrovniku

K-202/18 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Općinski sud u Sisku

P-87/2018

Soba 107, I kat

Tužitelj: Jandro Grgić

Tuženik Miroslav Vincelj

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Ovršni predmet:

Ovrhovoditelj: Grad Zagreb 

Ovršenik: I.P. 

Radi: ovrhe 

Očevid na licu mjesta 

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

R1-39/2020

Predlagatelj: Igor Medač

Protustranka: Franjo Čevisek

Radi: uređenja međe

očevid

Općinski sud u Sisku

P-873/2019

1. kat, soba broj 113 a

Tužitelj Dalibor Pernar

Tuženik Raiffeisenbank Austria d.d.

Radi isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-179/2020

Tužitelj: Biljana Ilkoski

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

Županijski sud u Zagrebu

13 K-35/19, optuženi Branimir-Gordan Posavec i dr., čl. 246.st.2. KZ/11 i dr. (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu - Odjel za mladež - sudnica 8/prizemlje.

Općinski sud u Osijeku

sjednica vijeća radi donošenja odluke o neizvršavanju rada za opće dobro, okr. Patrik Kuharić, sudac M. Grgić

Trgovački sud u Varaždinu

P-133/2020

Tužitelj: INDUSTROGRADNJA d.d., Varaždin

Tuženik: HRVATSKE VODE d.o.o., Zagreb

Radi utvrđenja osnovanosti osporavanja 

Općinski sud u Osijeku

Okr. Danijel Homoki, čl. 229 st. 1 t. 1, KZ/11, sudac Jadranka Seletković 

Općinski sud u Osijeku

Kzd-92/2017, okr,. Željko Glušac, čl. 172. st. 2. KZ/11, sudac Mladen Radičević, soba 56/I kat

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj ODO Bjelovar

-opt. Dražen Matina

zbog kaznenog djela iz čl. 172. Kaznenog zakona

12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Vinkovcima

3 Pr-442/2020 Lebo-OŠ Zrinskih Nuštar, pripremno ročište - soba 18

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-302/2019

ročište za glavnu raspravu - isplata

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-193/2020

Tužitelj: Nikolina Stanivuković Medak

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Osijeku

sjednica vijeća radi opoziva uvjetne osude, okr. Andrej Kralj, sudac M. Grgić

12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

P-716/2020

Tužitelj: Miro Matijević

Tuženik: B2 KAPITAL d.o.o.

Radi: ovrha

Općinski sud u Zlataru

Psp-24/2020, očevid na licu mjesta u Hromcu za dan 16.4.2021. u 12,30 sati, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini  odgođeno za dan 21.4.2021. 

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-6/2020, sudnica broj 26
Tužitelj:   HRVATSKI ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
Tuženik:  Sabrina Goman
Radi:       isplate

Općinski sud u Zlataru

Povrv-169/2020

objava presude

Viši sudski savjetnik Tanja Babić, Stalna služba u Donjoj Stubici, soba 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pn-143/2020 Blatančić-Grad Slavonski Brod, soba 22/I

Općinski sud u Vinkovcima

3 Pr-444/20 Dolić-OŠ Zrinskih Nuštar, pripremno ročište - soba 18

Općinski sud u Požegi

P-199/2020

Tužitelj: Tatjana Pastierik

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Novom Zagrebu

 

STALNA SLUŽBA U SAMOBORU

OVRŠNI POSTUPAK

43. Ovr-1671/2016

Ovrhovoditelj:RBA

Ovršenik: Radoslav Blaić

Radi: ovrhe na nekretninama 

ročište za utvrđenje vrijednosti nekretnine

Općinski sud u Vinkovcima

6 Pr-34/2019, sudac Hrvoje Smital, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-194/2020

Tužitelj: Radmila Radić Parlov

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-194/2020

Tužitelj: Radmila Radić Parlov

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

12:35
12:40
12:45
Općinski sud u Vinkovcima

3 Pr-394/2020 Baotić-Blažanović-OŠ Slakovci, pripremno ročište - soba 18

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-224/2020

Tužitelj: Ivanka Jareb

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Osijeku

sjednica vijeća za opoziv uvjetne osude, okr. Ljubiša Kostić, sudac M. Grgić

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Dubrovniku

Sutkinja Kate Ogresta Jović, P-922/2017 - očevid 

Općinski sud u Dubrovniku

Kzd-5/2020 - sudac Nikša Lučić, sudnica 3

Općinski sud u Požegi

P-199/2020

Tužitelj: Dario Zeljko

Tuženik: Addiko bank d.d.

radi: ništetnosti

Općinski sud u Slavonskom Brodu

očevid

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Franjo Kovač

Tuženik: POLJOPRIVREDNO - PREHRAMBENA ŠKOLA POŽEGA

Radi: isplate

Općinski sud u Sisku

Pr-117/2020

1. kat, soba broj 113 a

Tužiteljica Katica Rebić

Tuženik Srednja škola Ivana Trnskog

Radi isplate - radno

Općinski sud u Bjelovaru

Referada 14

Soba broj: 1

Pr-460/2021

Tužitelj: Andrea Petrić

Tuženik: Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Radi: isplate

Općinski sud u Dubrovniku

Pom-46/2019, viša sudska savjetnica-specijalist Ana Srhoj

Trgovački sud u Osijeku

Ročište za objavu odluke.

TSO, soba 34/II

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba broj 18

Referada 11

Povrv-15/2019

Tužitelj: Krunoslav Markovinović

Tuženik: Branislav Manojlović   

Radi: isplate

 

 

13:05
13:10
13:15
Trgovački sud u Osijeku

Ročište za objavu odluke.

TSO, soba 34/II

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Martina Murgaš

Tuženik: Dom za starije osobe Novak

Ročište za objavu odluke

Ref. 3., soba br. 22., I. kat zgrade suda

13:20
13:25
13:30
Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Simeon Banjanin

Tuženik: POLJOPRIVREDNO - PREHRAMBENA ŠKOLA POŽEGA

Radi: isplate

Općinski sud u Sisku

P-480/2020

1. kat, soba broj 113 a

Tužiteljica Emina Rađenović

Tuženici Republika Hrvatska i Aleksandar Rađenović

Radi proglašenja ovrhe nedopuštenom

Trgovački sud u Varaždinu

St-460/2018.

Stečajni dužnik : ZLATNO JEZERO d.o.o. Koprivnica

Skupština vjerovnika

Trgovački sud u Varaždinu

St-460/2018.

Stečajni postupak nad stečajnim dužnikom ZLATNO JEZERO d.o.o. Koprivnica

Skupština vjerovnika

Općinski sud u Dubrovniku

K-88/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

13:35
13:40
13:45
Općinski sud u Dubrovniku

K-8/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Jastrebarskom       ODGOĐENO  ROČIŠTE

P-3649/2015

Tužitelj: Brankica Blažević

Tuženik: Raiffeisenbank

radi: utvrđenja ništetnosti

Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Samoboru

Vanjsko uredovanje 16.04.2021. u 14:00

Ovršni predmet:

Ovrhovoditelj EOS MATRIX d.o.o.

Ovršenik: Mate Kovačić

Općinski sud u Dubrovniku

P-594/2019, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Dubrovniku

P.827/2020, Ane Stošić - Antun Katušić i dr., utvrđenja ništavosti ugovora, sudnica broj 4

Općinski sud u Sesvetama

Tužitelj: Ljiljana Šest

Tuženik: Raiffeisenbank Leibnitz eGen i dr.

Radi: plateža

Objava presude

Općinski sud u Požegi

Pravna stvar

Tužitelj: Ankica Pavlović

Tuženik: POLJOPRIVREDNO - PREHRAMBENA ŠKOLA POŽEGA

Radi: isplate

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-1212/2019

Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje - Croatia osiguranje dd

Radi: Isplate

Ročište za objavu odluke

Općinski sud u Dubrovniku

K-360/2006 - sudac Domagoj Raguž, sudnica 4

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Tužitelj: Eva Andrić

Tuženik: Damir Andrić

Radi: uzdržavanja, objava odluke

14:05
14:10
Općinski sud u Novom Zagrebu

Stalna služba u Jastrebarskom

P Ob-223/2020

Tužitelj: I.D.

Tuženik: R.C.

radi: spor o roditeljskoj skrbi

14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Dubrovniku

P-7/2015, sutkinja Neva Lukin, soba broj 21

Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Oriflame kozmetika Croatia d.o.o.

Tuženik: Basri Hysenaj

Ročište za objavu odluke 

Ref. 3. soba br. 22., I. kat zgrade suda

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
Općinski sud u Dubrovniku

K-265/2017, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00