Ročišnik / Javne sjednice

< 24.06.2024. > >>
08:00
Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Dubravka Plemeniti

Tuženik: Hrvatska poštanska banka d.d.

Radi: isplate

Sudac: Jerko Bogdanić

Ročište za glavnu raspravu, soba 36/II.

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište P-338/2023

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru Pp Pom-66/2024

Okrivljenik: Miroslav Brletić

čl. 43. st. 3. uz primjenu čl. 293. st. 2. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Zlataru

predsjednica vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat - odluka o mjerama opreza - u 7:30 sati

Općinski sud u Zlataru

predsjednica vijeća Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat - odluka o istražnom zatvoru

Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Dubravka Plemeniti

Tuženik: HPB d.d.

Radi: isplate

Sudac: Jerko Bogdanić

Ročište za glavnu raspravu, soba 36/II.

08:05
08:10
08:15
08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

3 K-245/2023.

Rasprava dana: 24.6.2024. godine u 08:30 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenik: Dražen Balija

Zbog: kaznenog djela iz članka 311. stavak 3. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.33

Sutkinja Vesna Piškorec Kuzmić

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Daruvaru, Pp-956/2024

Tužitelj: PP Daruvar
Okrivljenik: Krunoslav Klaić
Svjedok: Venio Janda

čl. 53. st. 4. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Općinski sud u Bjelovaru

Pm-52/2022

Tužitelj: Zoran Prlina

Tuženik: Triglav osiguranje d.d.

Radi: naknade štete

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 7

Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp Pom-150/2024

okr. Gojko Uzelac

članak 53. stavak 1. i 4. i dr. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 

ročište 

Općinski sud u Sisku

Općinski sud u Sisku

KOv-203/2024

nejavno usmeno ročište radi odlučivanja o mjerama opreza

Soba 11

08:35
08:40
08:45
Općinski sud u Požegi

Pp-1024/2022

okrivljena mlt.Ivona Topalović

čl.130.stavak 4. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

08:50
Općinski sud u Novom Zagrebu

Pp Pom-177/2024

okr. Robert Milić 

članak 54. stavak 1. i 3. Zakona o sigurnosti prometa na cestama 

ročište 

08:55
09:00
Općinski sud u Zlataru

2 Povrv-138/2023.

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 4 (soba 110/I. kat)

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 18, Sudac Josip Bočkai, soba br. 4.

 

Povrv-114/2023 ročište za objavu odluke

Tužitelj: Flora Vtc d.o.o.

Tužena: Irena Iličić

 Radi: ovrhe

Općinski sud u Gospiću

P-16/2024

  • Tužitelj: Marija Miletić 
  • Tuženik: Milica Mirković i dr.
  • Radi: utvrđenja pravne nevaljalosti i ništetnosti oporuku 
  • Pripremno ročište

 

Općinski sud u Osijeku

okr. Mladen Pandurević, čl. 177.st.2.KZ/11

sudac Marina Bušbaher Oberkirš, sudnica br. 15

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-320/2023

Vučak - Vučak

Radi: razvoda braka

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Zlataru

24.06.2024. u 9 sati

broj predmeta P-19/2024

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Dubrovniku

K-304/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Vinkovcima

Rasprava 

optuženi Dražen Milinković i dr. radi kaznenog djela iz članka 188. stavak 2. KZ/11

soba 6

sutkinja Vesna Resli

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Ivana Kanaet Samardžić, Kus-26/2017 Domagoj Sarić i dr. čl.329. KZ/11

Općinski sud u Bjelovaru

Psp-3/2024

Tužitelj: Milan Radanović

Tuženici: Dragan Škorić i dr.

Radi: smetanja posjeda

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 7

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Tužitelj: Vodoopskrba i odvodnja d.o.o.

Tuženik: J.Z.F. 

Radi: isplate 

Soba broj 3. 

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-234/2024

Parnični postupak:

Tužitelj: Nogometni klub "PAPUK Osječko 1664" Orahovica

Tuženik: Škola nogometa "ORAHOVICA" Orahovica

Radi: nedopuštenosti ovrhe

Županijski sud u Splitu

Sutkinja Višnja Strinić, Kus-25/16 Nebojša Erkamn

Općinski sud u Gospiću

P-239/2023

  • Tužitelj: Milica Vujnović
  • Tuženik: 1. Đuro Kangrga i dr.
  • Priznanje prava vlasništva 
  • Pripremno ročište
Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj: Komunalije d.o.o.

Tuženik: Tihomir Hadžija

Radi: isplate

Sudac: Jerko Bogdanić

Ročište za glavnu raspravu, soba 36/II.

Općinski sud u Požegi

Pp-326/2024

okrivljeni Filip Dražetić

čl.70.st.1. Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

09:05
09:10
09:15
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini

Tužitelj: Krešimir Fučkar

Tuženik: Privredna banka d.d.

Radi: isplate

Ref. 18, sudac Josip Bočkai, ročište za objavu presude, soba br. 4

Županijski sud u Zagrebu

17 K-45/2023, optuženi Marko Sudac i dr., čl.111. toč.6. u vezi čl. 34. KZ/11 (teško ubojstvo u pokušaju), rasprava će se održati u sudnici 77b/II

Općinski sud u Požegi

Pp P-881/2020

okrivljeni Ivan Protić

čl.176.st.5. i dr. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

09:20
09:25
09:30
Općinski sud u Sisku

37. P-178/2022 ODGODA

Stalna služba u Petrinji, soba 15

Tužitelj: Davor Pavičić 

Tuženik: Addiko Bank d.d. 

radi: utvrđenja ništetnosti i isplate

Općinski sud u Dubrovniku

P Ob-17/2023, M.M. - S.M., razvod braka, soba broj 5

Općinski sud u Sisku

38 K-233/2020

Okrivljena Anđelka Puđa

zbog kaznenog djela iz članka 147. stavak 1. Kaznenog zakona

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, Sudnica 118

Sutkinja Gordana Muža Andreić

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-68/2024

Mutnjaković - Mutnjaković

Radi: uzdržavanja djeteta

Ročište za glavnu raspravu

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Mario Grgetič

Tuženik: Čisti otok d.o.o.

Radi: isplate

pripr.roč., soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Županijski sud u Velikoj Gorici

BORJAN MIHALJEV, čl. 154. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište P-750/2023

Općinski sud u Sesvetama

SS Vrbovec 

Tužitelj: K.P. 

Tuženici: V.B. i dr. 

Radi: pobijanje dužnikovih pravnih radnji 

Soba broj 3. 

Općinski sud u Požegi

Pp-1199/2023

okrivljeni Mario Delić

čl.163.st.8. i dr. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

09:35
09:40
Općinski sud u Gospiću

P-335/2023

  • Tužitelj: Željka Gvardiol i dr.
  • Tuženik: Gabor Istvan Somogy i dr.
  • Radi: utvrđenja 
  • Pripremno ročište 
09:45
Općinski sud u Požegi

Pp-718/2024

okrivljeni dražen Vasić

čl.38A Zakona o radnom vremenu, obveznim odmorima...

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

09:50
09:55
10:00
Općinski sud u Zlataru

2 P-150/2023.

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 4 (soba 110/I. kat)

Županijski sud u Zagrebu

4 Kov-Us-49/2023, okrivljeni Darko Krušlin i drugi, čl. 293. st. 1. KZ/11 i dr. (kazneno djelo protiv službene dužnosti - primanje mita i dr.), sjednica optužnog vijeća će se održati u sudnici 103/III kat

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob-18/2023, L.M. - Lj.Š., utvrđenja izvanbračne zajednice, soba broj 5

Općinski sud u Bjelovaru

Z-4788/2024

Predlagatelj:  Adolf Ulrih

Radi: pojedinačnog ispravnog postupka

Stalna služba u Daruvaru, očevid na licu mjesta  u k.o. Brestovac 

Općinski sud u Zlataru

24.06.2024. objava Odluke u 10 sati

broj predmeta Pr-1726/2021

sutkinja Natađa Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Gospiću

P-59/2020

  • Tužitelj: Jure Amić
  • Tuženik: 1. Općina Brinje i dr.
  • Priznanje prava vlasništva 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Zlataru

Broj predmeta Pp-1069/2024

Sutkinja Marija Bračun

Sudnica broj 13, SS u Zaboku, Prekršajni odjel, M. Gupca 22

Općinski sud u Požegi

Pp-735/2024

okrivljeni Željko Garić

čl.46.Zakona o radnom vremenu,obveznim odmorima...

Općinski sud u Požegi,Prekršajni odjel, soba broj 23

10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Hrvatski telekom d.d.

Tuženik: Katalin Matrai

Radi: isplate

pripr. eoč. soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Požegi

Pp-745/2024

okrivljeni Dalibor Bogdanović

čl.229.st.7. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Koprivnici

Tužitelj:Privredna banka Zagreb d.d.

Tuženik: Stojan Delić

Radi: isplate

Sudac: Jerko Bogdanić

Ročište za glavnu raspravu, soba 36/II.

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Stalna služba u Slatini,

ref. 15, Sutkinja Bićanić, soba br. 6.

 

R1-58/2024

 

Predlagatelj: Adonis Tancer

Protustranka: Ljerka Kojić

Radi: uređenja međe

Općinski sud u Zadru

Ročište za glavnu raspravu

Stalna služba u Pagu, soba 5

Sudac Josip Dušević

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

3 Kv-65/2024.

Sjednica izvanraspravnog vijeća dana: 24.6.2024. godine u 10:30 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenik: Marko Dasović

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.33

Predsjednik vijeća Vesna Piškorec Kuzmić

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-325/2024

Parnični postupak:

Tužitelj: Marijan Ljutak

Tuženik: Addiko Bank d.d.

Radi: utvrđenja ništetnosti i isplate 

Općinski sud u Požegi

Pp-747/2024

okrivljeni Ivo Medić

čl.35.stavak 7. i dr. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

10:35
10:40
Općinski sud u Požegi

Pp-714/2024

okrivljeni Marko Pokas

čl.53.st.4. ZSPC-a

Općinski sud u Požegi, Prekršajni odjel, soba broj 23

10:45
Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Svetimir Brzoja

Tuženik: Branimir Zorica i dr.

Radi: naknade štete

pripr.roč. soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

10:50
10:55
11:00
Općinski sud u Bjelovaru

Z-5318/2024

Predlagatelj: Ruža Jelisavac

Radi: pojedinačnog  ispravnog postupka 

Stalna služba u Daruvaru, očevid na licu mjesta u k.o. Imsovac

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob-36/2024, N.V. - B.N., utvrđenja izvanbračne zajednice, soba broj 5

Općinski sud u Koprivnici

Kazneni postupak

3 K-64/2024.

Rasprava dana: 24.6.2024. godine u 11:00 sati

Tužitelj: Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici

Okrivljenici: 

1. okrivljenik Tino Bogdan

2. okrivljenik Danijel Oršuš

Zbog: kaznenog djela iz članka 231. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Koprivnici

Koprivnica, Hrvatske državnosti 5a

II kat, soba br.33

Predsjednik vijeća Vesna Piškorec Kuzmić

Općinski sud u Gospiću

P-315/2021

  • Tužitelj: Štefica Brajković
  • Tuženik: 1. Ivica Velić i dr.
  • Proglašenje ovrhe nedopuštenom 
  • Glavna rasprava
     
11:05
11:10
11:15
Općinski sud u Gospiću

P-262/2018

  • Tužitelj: Sniježana Svetić
  • Tuženik: Jelena Đirlić
  • Radi: utvrđenja
  • Ročište glavne rasprave 
11:20
11:25
11:30
Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob-412/2020, Zavod - Lj.M., lišenje/vraćanje poslovne sposobnosti, soba broj 5

Općinski sud u Slavonskom Brodu

P Ob-260/2023

Ćirić - Lakota

Radi: roditeljske skrbi

Ročište za glavnu raspravu

11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu odluke

11:50
11:55
12:00
Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu odluke

Općinski sud u Bjelovaru

Pn-119/2021

Tužitelj: Dalibor Kadoić

Tuženik: Antikorozija Metalizacija gradit. d.o.o.

Radi: isplate

Stalna služba u Daruvaru, soba broj 7

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište Pn-76/2024

Općinski sud u Koprivnici

13 Pn-19/2023

Tužitelj:Vesna Haluga

Tuženik: Zlatan Avar

Radi: naknade štete

Sudac Darko Magdić, soba br. 21/I, ročište za objavu i uručenje presude

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba: 21, sudac: Ivan Poljak

Glavna rasprava

Tužitelj: Daliborka Zdenčanović i dr.

Tuženik: Nebojša Prica

Radi: ostvarivanja osobnih odnosa sa mlljt. djecom

Općinski sud u Gospiću

P-142/2022

  • Tužitelj: Jadranka Vuković
  • Tuženik: Ivanka Vukelić
  • Utvrđenje prava vlasništva 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Gospiću

P-295/2023

  • Tužitelj: Toni Nekić
  • Tuženik: Vesna Rončević-Perić
  • Utvrđenje prava vlasništva 
  • Pripremno ročište
12:05
12:10
Općinski sud u Slavonskom Brodu

ročište za objavu odluke

12:15
Općinski sud u Zlataru

2 Pn-457/2022.

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 4 (soba 110/I. kat)

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici

Tužitelj: HOLGER HERMANN KOLLMANN

tuženik: Danijel Špoljarić

radi: prava vlasništva nekretnine

Općinski sud u Bjelovaru

Z-7765/2024

Predlagatelj: Vinko Holeček

Radi: pojedinačnog ispravnog postupka 

Stalna služba u Daruvaru,  očevid na licu mjesta  u k.o. Gornji Daruvar  

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Suvlasnici stambene zgrade

Tuženik: Real Value d.o.o.

Radi: isplate

pripremno roč., soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

12:20
12:25
12:30
Općinski sud u Zlataru

2 Ovr-484/2019.

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jelena Habulin

Sudnica 4 (soba 110/I. kat)

Županijski sud u Zagrebu

18 K-16/2024, optuženi Ivica Jaić, čl. 246.st.2. KZ/11 (zlouporaba povjerenja u gospodarskom poslovanju), rasprava će se održati u sudnici 105/III

Općinski sud u Zlataru

24.6.2024. uviđaj u 12,30 sati

broj predmeta Z-4413/2024

sutkinja Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Suvlasnici stambene zgrade

Tuženik: Nikša Samardžija

Radi: isplate

glavna raspr., soba 9 SS Benkovac, SS Lucija Šare

Općinski sud u Zlataru

P-507/2023

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba Krapina, 

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 3

Općinski sud u Vinkovcima

3 P-752/2023 ročište za objavu odluke, sudac Iva Graovac, soba broj 18

Općinski sud u Gospiću

P-204/2023

  • Tužitelj: Jure Hudorović
  • Tuženik: Hrvoje Matasić
  • Isplata 
  • Pripremno ročište
12:35
12:40
12:45
Općinski sud u Vinkovcima

3 P-727/2023 ročište za objavu odluke, sudac Iva Graovac, soba broj 18

12:50
12:55
13:00
Općinski sud u Sisku

37. P-480/2023 ODGODA

Stalna služba u Petrinji, soba 15

Tužitelj: Zrinka Pentek

Tuženik: Darinko Herak

radi: utvrđenja prava vlasništva nekretnine

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba 201, sudnica 1/II. kat

Općinski sud u Zlataru

P-1361/2023

Općinski sud u Zlataru, Stalna služba Krapina, 

sutkinja Barbara Čuček, soba broj 3

 

Općinski sud u Gospiću

P-127/2023

  • Tužitelj: Danica Janjatović
  • Tuženik: 1. Diklić zadruga i dr.
  • Utvrđenje prava vlasništva 
  • Pripremno ročište
Općinski sud u Sisku

P Ob-22/2024

Stalna služba u Petrinji, soba 15

Tužitelj: I.J.

Tuženik: M.M.

radi: ostvarivanje osobnih odnosa s djetetom

13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
Općinski sud u Zlataru

2 Pn-275/2022.

Općinski sud u Zlataru

Sutkinja Jelena Habulin

Očevid na licu mjesta na k.č.br. 798/1, k.o. Konjščina

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište R1-87/2024

13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru

Soba: 21, sudac: Ivan Poljak

Glavna rasprava

Tužitelj: Iva Sommer Nikolić

tuženik: Ivica Nikolić

Radi: razvoda braka i dr. 

Općinski sud u Zadru

P-836/2021

ročište radi objave presude, soba broj 12

Sudac Zoran Vranković

SS Benkovac

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Ročište R1-86/2024

14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Sisku

37. P-495/2021, objava

Stalna služba u Petrinji, soba 15

Tužitelj: Miljenko Novaković

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

radi: isplate 

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00