Ročišnik

<< < 27.05.2022. > >>
08:00
Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-2196/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Kruno Matučec

Prekršaj iz čl.289.st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Glavna rasprava dana 27. svibnja 2022. godine u 08:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac Zoran Šljivac, sudnica broj 2

O-515/2022

Ostavinski postupak:

Ostavina iza pok. Anke Rončević iz Orahovice

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-1161/2022.

Okrivljenica Nataša Mijić

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

08:05
08:10
08:15
Općinski sud u Zlataru

R2-85/2022, 27.5.2022. u 8,15 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

08:20
08:25
08:30
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj:Mladen Skender

Tuženik: Željana Skender i Sven Skender

Radi: stvarno - pravo vlasništva nekretnine

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Pripremno ročište P-241/2022

Općinski sud u Zlataru

P-16/2022, 27.5.2022. u 8,30 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

Općinski sud u Koprivnici

Općinski sud u Koprivnici,  Stalna služba u Đurđevcu

Zemljišnoknjižni postupak - očevid na nekretninama

Predlagatelj: Martin Šostarec

Radi: radi pojedinačnog zemljišnoknjižnog ispravnog postupka

Sudac: Siniša Rajnović

Općinski sud u Vinkovcima

Pp Pom-32/2022, ročište, sudnica 6

sudac Ida Jurić

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Iva Grabić, soba 14.

Općinski sud u Zadru

Zakazani ročište- žurni postupak 

Pozvana okrivljenica

Soba 29

Sudska savjetnica: Luana Mičić

Općinski sud u Zadru

sudska savjetnica Valentina Bilosnić

Općinski sud u Vinkovcima

K-111/19 - opt. Oliver Milačević - sudac Vesna Resli - sudnica br.6

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Vlatko Crljenić

Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st. 1. KZ/11.

08:35
08:40
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-1068/2022.

Okrivljenica Kristina Pemper

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

08:45
Općinski sud u Zadru

Posl. br.: 73 P Ob-70/2022  - ročište za glavnu raspravu 
Soba broj 109/I - sutkinja Marija Dukić 
PRAVNA STVAR:
Tužitelj: D. I.  ;Tuženik: I. I.  ;Radi: razvoda braka

Općinski sud u Zadru

Glavna rasprava, soba 104

08:50
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

08:55
09:00
Općinski sud u Gospiću

6 P-186/2015

  • Tužitelj: VLADIMIR KONTIĆ i dr.
  • Tuženik: DRAGICA KUNDIT i dr.
  • Radi: utvrđenja prava vlasništva 
  • - ročište glavne rasprave -
Općinski sud u Dubrovniku

K-286/2020, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Sonja Bašić

Tuženik: Gimnazija Jurja Barakovića

Rješavatelj: Sudski savjetnik Nikola Bilan

Referada: 210/a

Općinski sud u Novom Zagrebu

50 Ovr-5857/2015

Ovrhovoditelj: Raiffeisenbank Leibnitz eGen, Austrija

I.ovršenik: Vedran (sin Zorana) Rosandić

II.ovršenik: Romario Patrik Rosandić

III.ovršenik: mljt. Rosana Alma Rosandić

IV.ovršenik: Vedran (sin Vedrana) Rosandić

radi ovrhe

Općinski sud u Osijeku

Opt. Zoran Đukić, čl. 154. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajter

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Iva Peričić Pejar

Trgovački sud u Osijeku

Pripremno ročište 

Trgovački sudu u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja:

Daniela Martini Maouduš

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Sv. Ivanu Zelini

Vatrogasna 1, soba 4

Ovrhovoditelj: Nava banka d.d. u Stečaju

Ovršenik: Mladen Bešlić

Ovršenik: Ružica Grbešić

ročište radio diobe kupovnine

Općinski sud u Novom Zagrebu

TUŽITELJ: ZORAN GAČIĆ

TUŽENIK: FRANJA PROIZVODNJA I TRGOVINA D.O.O.

RADI: ISPLATE

SOBA: 203/II  KAT

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: P-358/2021
ročište za glavnu raspravu
Tužitelj: Sonja Metikoš
Tuženik: 1.Suzana Strupar i 2. Romeo Strupar

svjedoci Nika Metikoš i Petra Strupar Pogorić
Radi: utvrđenja ništetnosti

 

Općinski sud u Sisku

5 K-581/2021

optuženi Branimir Dragić

kazneno djelo 326. stavak 1. KZ/11

Općinski sud u Sisku, Trg Ljudevita Posavskog 5, sudnica 17

Općinski sud u Koprivnici

Prekršajni odjel, broj predmeta 23. Pp-2006/2021

Tužitelj: Postaja prometne policije Koprivnica

Okrivljenik: Bahrija Halilović

Branitelj: Krešimir Papac

Prekršaj iz čl.47.st.2., čl.53.st.1., 163.st.1., 163.st.4. i čl.199.st.2. Zakona o sigurnosti prometa na cestama

Ročište dana 27 svibnja 2022. godine u 09:00 sati

Hrvatske državnosti 5a, I kat soba broj 15,

Viši sudski savjetnik-specijalist Zvjezdana Jurić-Kovačević

Općinski sud u Vinkovcima

9 K-269/2019, optuženi Gordan Jurković

sudac Julka Vučinić-Jurić, sudnica broj 7

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Iva Grabić, soba 14.

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: Kzd-7/2022 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Zadru

Zakazano ročište-žurni postupak

soba 29

Sudska savjetnica: Luana Mičić

Županijski sud u Rijeci

Sutkinja Jesenka Kovačić - opt. Tomislav Ćabov - ODGOĐENO

09:05
09:10
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

09:15
Općinski sud u Dubrovniku

P-412/2020, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

09:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-750/2022.

Okrivljenik Tomislav Jurić

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

09:25
09:30
Županijski sud u Puli-Pola

optuženik Ivan Šimetić

Rasprava - 1/I

Općinski sud u Zadru

Tužitelj: Ana Bota

Tuženik: Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag

Rješavatelj: Sudski savjetnik Nikola Bilan

Referada: 210/a

Općinski sud u Zadru

Posl. br.: 73 P  Ob-23/22- ročište za glavnu raspravu 
Soba broj 109/I - sutkinja Marija Dukić 

PRAVNA STVAR:
Tužitelj: S. B. ;Tuženik: A. B.  ;Radi: razvoda braka

Općinski sud u Zadru

posl.br. P-1680/2020 - ročište za glavnu raspravu

soba br.: 12, sudac: Zoran Vranković

tužitelj: V. Z. 

Tuženik: V. Z. i dr.,

vrsta spor: stvarno - pravo vlasništva nekretnine

Općinski sud u Novom Zagrebu

K-46/2021

Optuženi: Drago Kosiček

Zbog: kaznenog djela iz članka 117. stavak 1. Kaznenog zakona

Općinski sud u Gospiću

K-41/2016

  • opt. Vladimir Krizmanić i dr.
  • Članak 228. stavak 1. KZ/11 
  • Glavna rasprava
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

Općinski sud u Zlataru

sutkinja Snježana Fotivec

soba broj 201, sudnica 1/II. kat - objava presude

09:35
09:40
09:45
Općinski sud u Dubrovniku

Povrv-71/2022-sutkinja Jadranka Klečak, soba br.6

Općinski sud u Dubrovniku

Psp-10/2022-sutkinja Jadranka Klečak, soba br. 6

09:50
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

09:55
10:00
Općinski sud u Dubrovniku

K-625/2012 - sudac Mario Bulum, sudnica 5

Općinski sud u Zlataru

27.05.2022. objava Odluke u 10 sati

broj predmeta Pr-94/2020

Nataša Večković Jurman

sudnica br. 18, SS u Krapini

Općinski sud u Sesvetama

Općinski sud u Sesvetama, Stalna služba u Dugom Selu
Referada broj 32, sudac Lovro Tomičić, soba broj 10
Broj: P-263/2019
ročište za objavu presude
Tužitelji: Nedeljko Jurišić i Josipa Jurišić
Tuženik: Vladimir Čehov
Radi: isplate

Općinski sud u Zlataru

P-525/2021, 27.5.2022. u 10,00 sati, soba broj 16, sutkinja Romana Mališ, SS u Krapini

Općinski sud u Zadru

95 Pr-604/2020, pripremno ročište, sudnica 105/I

Sudski savjetnik Nikola Bilan

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-470/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-389/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Gospiću

Pn-28/2021

  • Tužitelj: Karlo Starčević
  • Tuženik: NICK M
  • Radi: naknada štete 
  • pripremno ročište
Općinski sud u Zadru

108 P-958/2021, ročište za objavu presude, sudnica 114/I,

sutkinja Magda Troskot

Općinski sud u Gospiću

P-85/2021

  • Tužitelj: Nikola Šimunić
  • Tuženik: Božica Manestar, i dr.
  • Radi: utvrđenja prava vlasništva 
  • ročište za objavu presude
10:05
10:10
10:15
Općinski sud u Vinkovcima

5 P-595/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zadru

sudska savjetnica Valentina Bilosnić

10:20
10:25
10:30
Općinski sud u Dubrovniku

14K-419/2015, sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Općinski sud u Dubrovniku

Ref. 7: Kzd-2021 - sutkinja Marta Jelić - sudnica br. 2

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

Općinski sud u Vinkovcima

5 P-721/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zadru

95 Pr-723/2021, pripremno ročište, sudnica 105/I

Sudski savjetnik Nikola Bilan

Općinski sud u Zadru

sudska savjetnica Valentina Bilosnić

10:35
10:40
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-1153/2022.

Okrivljenik Dalibor Ačkar

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

10:45
Općinski sud u Vinkovcima

5 P-29/19, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Dubrovniku

Kov-77/2022, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

10:50
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

10:55
11:00
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: Ivana Horvat

Tuženik: Siniša Malec

Radi: spor o roditeljskoj skrbi

Sudnica broj 5

Općinski sud u Bjelovaru

Stalna služba u Garešnici

Soba: 16, sudac: Ivan Poljak

Glavna rasprava

Tužitelj: Danijela Vusić

Tuženik: Zagrebačka banka d.d.

Radi: Isplate 

Općinski sud u Zadru

Sudska savjetnica Iva Peričić Pejar

Općinski sud u Dubrovniku

R1 Ob.25/2020, Centar - M.P., lišenje/vraćanje poslovne sposobnosti, soba broj 5

Općinski sud u Vinkovcima

5 P Ob-121/21, sudac Ivica Raguž, soba broj 8

Općinski sud u Zadru

sudska savjetnica Valentina Bilosnić

11:05
11:10
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

11:15
11:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-1155/2022.

Okrivljenik Goran Mihaljević

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

11:25
11:30
Općinski sud u Bjelovaru

Tužitelj: E. mlljt. P. i dr.

Tužena: Mirela Filipović

Radi: povišenja uzdržavanja

Sudnica broj 5

Trgovački sud u Osijeku

Pripremno ročište 

Trgovački sudu u Osijeku

Stalna služba u Slavonskom Brodu

Sudnica 73/III

Sutkinja:

Daniela Martini Maouduš

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO U Virovitici

Okr. Marjan Jozić

Zbog kaznenog djela iz čl. 315. st. 4. u svezi st. 1. KZ/11 - potvrđivanje optužnice.

Općinski sud u Gospiću

Pp-810/2021

  • okr. Fadila Sinanbegović
  • čl. 76A. st. 1. toč. 1.  
  • Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti 
  • Glavna rasprava
11:35
11:40
11:45
Općinski sud u Gospiću

Pp-811/2021

  • okr. Sejad Sinanbegović
  • čl. 76A. st. 1. toč. 1.  
  • Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti 
  • Glavna rasprava
11:50
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurno ročište

11:55
12:00
Trgovački sud u Varaždinu

P-9/2017

Tužitelj:  ENSOL 360 d.o.o., Slovenija, Koper

Tuženik: HEPLAST-PIPE d.o.o., Prelog

Radi:      naknade štete

Općinski sud u Virovitici

20. P-272/2021

ročište za objavu odluke

Tužitelj: Slobodan Kragić

Tuženik: Zlata Kragić i dr.

Radi: stvarno - pravo vlasništva nekretnine

ref. 20, Sudac Krunoslav Gernhard, soba br. 8

 

Općinski sud u Osijeku

Opt. Kristijan Ignjić, čl. 172. st. 1. KZ/11, sudac Ivan Sajer

Općinski sud u Virovitici

Tužitelj; Bernarda  Marjanović, tuženik; Nikola Dominko, radi; utvrđenje prava vlasništva nekretnina

Sudac: Zoran Mandić, sudnica 10/I

Općinski sud u Slavonskom Brodu

Broj predmeta 29. Pp-1172/2022.

Okrivljenica Branka Mandir

Žurni postupak, prekršajni postupak

Sudac: Slavica Poličić

Soba: 68/3 kat

Općinski sud u Gospiću

P-27/2022

  • Tužitelj: Milka Kosanović
  • Tuženik:  ODO Gospić
  • Radi: prava vlasništva nekretnina
  • pripremno ročište
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica- 11/I

Tužitelj: ODO u Bjelovaru

Okr. Tomica Somođi

Zbog kaznenog djela iz čl. 236. st. 1. KZ/11.

Općinski sud u Gospiću

P-10/2022

  • Tužitelj: Anka Didić, i dr.
  • Tuženik: Republika Hrvatska
  • utvrđenje prava vlasništva 
  • ročište za objavu presude
12:05
12:10
12:15
Općinski sud u Gospiću

R1-114/2021

  • Predlagatelj: Dušanka Delić Grbić
  • Protustranka: Miroslav Grbić
  • Radi: razvrgnuća
  • ročište 
12:20
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

12:25
12:30
Trgovački sud u Varaždinu

St-172/2018.

Stečajni postupak nad stečajnim dužnikom TRANSPORTI FRIGUS d.o.o., u stečaju, iz Varaždina

Završno ročište vjerovnika

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

Općinski sud u Slavonskom Brodu

3. Kov-72/2022

Potvrđivanje optužnice

Okrivljenik: Matej Pavić,  zbog kaznenog djela iz članka 326. st. 1. KZ/11

Sudac: Jasna Krnić, sudnica broj 17/I

Općinski sud u Novom Zagrebu

TUŽITELJ: SUVLASNICI STAMBENE ZGRADE

TUŽENIK: NEBOJŠA UROŠEVIĆ

RADI: ISPLATE

SOBA: 203/II KAT

OBJAVA PRESUDE

12:35
12:40
12:45
12:50
Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

12:55
13:00
Općinski sud u Sesvetama

Ovrhovoditelj: Privredna banka Zagreb

Ovršenik: Boris Butina

Radi: ovrhe na nekretninama

Općinski sud u Dubrovniku

K-318/2021, sutkinja Ilka Markić, raspravna dvorana br. 75

Općinski sud u Bjelovaru

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Križevcima

Tužitelj: Lj. F.

Tuženik: Z. F.

Radi: bračne stečevine

očevid

Općinski sud u Bjelovaru

Ročište za objavu i uručenje presude

Općinski sud u Bjelovaru, Stalna služba u Garešnici, sudnica broj 18

Poslovni broj: 25 P-1146/2020

PRAVNA STVAR:

Tužiteljica: Sandra Belošević

Tuženi: Tanja Mamić i drugi

Radi: utvrđenja prava vlasništva

Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj; Mersija Muževič

Tuženik: Igor Mužević i Žarko Mužević

Radi: poništenje/pobojnost

Općinski sud u Dubrovniku

14Kzd-14/2019, sudac Domagoj Raguž, sudnica br. 4

Županijski sud u Vukovaru

Rasprava protiv optuženog M. Č. i dr., zbog kaznenog djela iz čl. 90. u svezi čl. 33. i dr. KZ/97, predsjednik vijeća sudac Klaudija Grubišić.

13:05
13:10
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelj: HEP-Toplinarstvo d.o.o.

Tuženik: Tihana Čeljuska i Tončica Čeljuska

Radi: prigovora protiv platnog naloga

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

13:15
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelji: Mario Bubnić i dr.

Tuženik: Zagrebačka banka  d.d.

Radi: ovrhe - spor

13:20
Općinski sud u Novom Zagrebu

Tužitelji: Igor Balen i dr.

Tuženik: Borivoj Fojs

Radi: prigovora protiv platnog naloga

13:25
13:30
Općinski sud u Dubrovniku

P-311/2018, sutkinja Neva Lukin, sudnica broj 21

Općinski sud u Slavonskom Brodu

žurni postupak

13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
Općinski sud u Gospiću

6 P-174/2015

  • Tužitelj: IVICA ZUBČIĆ
  • Tuženik: PBZ d.d.
  • Radi: utvrđenja i isplate 
  • - ročište za objavu odluke -
Općinski sud u Slavonskom Brodu

P-600/2021

Medved i dr.- Vrzić i dr.

Radi: prava vlasništva nekretnine 

Ročište za objavu odluke

Općinski sud u Zadru

96 Pr-202/2021, Ročište za objavu presude, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

Općinski sud u Sisku

20. P Ob-61/2021

Stalna služba u Petrinji, soba 2

Tužitelj: I.D.

Tuženik: D.D.

radi: razvod braka s mlt. djecom

14:05
14:10
14:15
Općinski sud u Zadru

96 Pr-159/2021, Ročište za objavu presude, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

14:20
14:25
14:30
Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici, Stalna služba u Slatini, Ref. 17, sudac: Zoran Šljivac, sudnica broj 2

P-285/2021

Parnični postupak:

Tužitelj: Marijan Žalik

Tuženik: Ivan Sirovica

Radi: utvrđenja stjecanja prava stvarne služnosti

Općinski sud u Zadru

96 Pr-160/2021, Ročište za objavu presude, Sudnica 103/I

Viša sudska savjetnica Marijana Zelić

Općinski sud u Virovitici

Općinski sud u Virovitici

Sudnica - 11/I

Tužitelj: ODO u Virovitici

Okr. Marijan Šelimber

Zbog kaznenog djela iz čl. 139. st. 2. KZ/11. - objava odluke.

14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
Općinski sud u Zadru

Utvrđenje prava vlasništva - 15P-1993/20

Soba 206/II kat - ročište za objavu odluke

Sudac Marko Baraka

15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00