Kontakti

KONTAKTI:

OPĆINSKI SUD U PULI-POLA
Kranjčevićeva 8
52100 Pula

 Tel: ++385 052/377-600
Fax:++385 052/210-237 
e-mail:  predsjednistvo@ospu.pravosudje.hr

Glasnogovornik suda: sudac Nataša Horvat
e-mail:  Natasa.Horvat@ospu.pravosudje.hr

Zamjenik glasnogovornika suda: sudac Kristina Knežević Červar

e-mail: Kristina.Knezevic@osbu.pravosudje.hr

Službenik za informiranje:  viša sudska savjetnica Zrinka Rudan

e-mail: Zrinka.Rudan@ospu.pravosudje.hr

Povjerenik za etiku: viši sudska savjetnica-specijalist Luka Zenić

e-mail: luka.zenic@ospu.pravosudje.hr 

Službenik za zaštitu podataka: viša sudska savjetnica-specijalist Maja Rumak

e-mail: maja.rumak@ospu.pravosudje.hr

Povjerenik za otpad: Divna Mužić

e-mail: Divna.Muzic@ospu.pravosudje.hr

Zamjenik povjerenika za otpad: Tanja Šumberac Krelja

e-mail: Tanja.Sumberac.Krelja@ospu.pravosudje.hr  

 

 

OPĆINSKI SUD U PULI-POLA

STALNA SLUŽBA U ROVINJU-ROVIGNO
52210 Rovinj-Rovigno, Obala Pino Budicin 4

Voditelj stalne službe: mr.sc. Damir Kapović

E-mail :  Damir.Kapovic@osro.pravosudje.hr


Tel: ++385 052/813-374
Fax: ++385 052/811-030 ili ++385 052/830-799


Zemljišnoknjižni odjel Rovinj-Rovigno:

tel: ++385 052/813-374, tel: ++385 052/830-823

Zemljišnoknjižni odjel Pula
52100 Pula, Rovinjska 2a
Tel: ++385 052/493-600

Općinski sud u Puli - Pola

Prekršajni odjel
Ulica Sv.Teodora 2

Tel: 052/591-360